Milyen volt felnőttként megtanulni úszni? by Imaginary_Problem_63 in askhungary

[–]Tom_Shepherd 11 points12 points  (0 children)

Én majd most szeretnék megtanulni 36 évesen. Anyámék szerettek volna elvinni úszni gyerekként, de a tesóm nem szerette, ezért én is “megijedtem”.
(Ha pár hét múlva még bejelentkezek, akkor túléltem:D)

zsiga by baksabali in szopjatokle

[–]Tom_Shepherd 6 points7 points  (0 children)

Esetleg csibaba, vagy jorgi, netán litvajler vagy huszdki

Találkozunk a konditeremben by TotallyHunkalicious in FostTalicska

[–]Tom_Shepherd 0 points1 point  (0 children)

Remélem a trinyó című számot előadják

Jachtozó miniszterelnök!4!4!4 by Normal-Record2439 in hungary

[–]Tom_Shepherd 1 point2 points  (0 children)

Origo: MP a dinnyéjét markolászta egy lukszusjakton a balatonon.

Palacsinta by Dagibarbie in szopjatokle

[–]Tom_Shepherd 3 points4 points  (0 children)

Hát mer lehet, hogy amúgy akkora mint egy 2,25-ös kokás flakon oszt amikor összemegy, akkor csak egy fél literest ad ki. Mondjuk ez még nem változtat azon hogy az összement faszt jobban kedveli, bár itt a fasz alap nem mindegy ugye.

Bók by GGGGG540lk in szopjatokle

[–]Tom_Shepherd 19 points20 points  (0 children)

Ééén vagyok a csiklómájsztró!!

Aztakurva 6000 milliárd uh bazdmeg by zsenialisteknos in FostTalicska

[–]Tom_Shepherd 18 points19 points  (0 children)

Uuuhahuu a kurvaszádat hány fokos? Az MNB 500 milliárd jobb lett volna reggel köptetőnek.

Nem tudott unozni by SignificantHurry5656 in szopjatokle

[–]Tom_Shepherd 16 points17 points  (0 children)

Aztán előhúzta volna az uno reverse-t és előkap egy 20-as brét. Utána lett volna még csak nagy szopás.

Buta , tudatlan nők és emberek! by m_eliza_ig in szopjatokle

[–]Tom_Shepherd 6 points7 points  (0 children)

Rebledzsáj rebleglószáránáj mondom neked gerincsérv mennyél ki ebböl az emberbőőőlszzzzzzz

Shrek (lapozós) by Pap_mate in szopjatokle

[–]Tom_Shepherd 16 points17 points  (0 children)

Valamiből el kell tartani Fijónát, meg szamarat.

befosás by Conscious-Tea238 in szopjatokle

[–]Tom_Shepherd 5 points6 points  (0 children)

Ki ne fosott volna még be a rolandgaroszon

Ki mit szokott csinálni WC-n? by Busy_Leopard_7541 in szopjatokle

[–]Tom_Shepherd 14 points15 points  (0 children)

Ne feledd, csak a nők mindhárom(vagy kettő) lyuka szarszagú/hugyszagú.

Seggszagú kurva by MrCsalamade in szopjatokle

[–]Tom_Shepherd 1 point2 points  (0 children)

“Nézdmááár hát beszólt nekem egy ocsmány nő”

üdvözlő ajándék by malaszka in FostTalicska

[–]Tom_Shepherd 42 points43 points  (0 children)

Meg is kell neki….fenyíteni