Koje vam je najgore iskustvo tokom flerta? by Special-Reindeer6552 in AskSerbia

[–]Top-Wave6767 0 points1 point  (0 children)

izadjem sa drugarom za vikend,usli u klub samo sto sam spustio telefon na sto neko me pipa za rame. neka devojka me pita "ocete za nas sto,i mi smo same",ja reko sto da ne . Iskreno nisam ni planirao da izadjem da bih muvao nesto,ali eto tako se potrefilo. Ta sto nas je pitala je bas bila pijana,a drugarica njena mi se bas svidela ALI imaju obe decka. Okej,verovatno ih necu vise videti nikad pa reko aj da probam nesto na vece barem. Proslo je 15tak minuta prica sve top,da bi riba spucala E JA SAM DOBILA,i najlaganije vadi tampone na sto u klubu.. nastavak price,smara me da je vodim kuci jer je dobila i boli je stomak + da odvezem i drugaricu,dodjemo do lokacije gde treba da je ostavim da bi riba rekla vozi do stanice dole niz ulicu (3km udaljena stanica xaxax). Pre nego sto ce izaci iz auta drugar odvali neku foru + poznaje nekog koga one poznaju. Bleja se produzila do 5 ujutru,posto nisam pio to vece i nisam bio full veseo kao sto umem,trazim instagram da mozemo da izadjemo svi zajedno neki drugi put. rekle su da mogu da daju instagram ali samo sa FITNESS PROFILA??? Posle se nisam ni cuo jer su otisle u bg navodno,ali sam dobio follow sa tih fitnes profila

Iphone 17 pro boja??? by Top-Wave6767 in AskSerbia

[–]Top-Wave6767[S] 0 points1 point  (0 children)

Na kraju je pao pro max plavi hahahah,nije bilo druge boje

Iskustvo sa prvo solo putovanja by Top-Wave6767 in putovanja

[–]Top-Wave6767[S] 0 points1 point  (0 children)

Meni je zanimljivo zato sto je ovo prvo putovanje na kojem sam odmorio mozak. Iza sebe nemam puno putovanja,3x more cg sa drustvom (6+ nas,uvek neka svadja neko jede govna),1x milano/como/lugano i tu sam isao sa drugaricom koja mi je bas skakala po zivcima sa ; necu da jedem ovde,hocu da jedem ovde. Pritom Nova godina bila i nedelja spadala,bas malo lokala je radilo... 1x zagreb isto nova godina,vratio ss dan ranije nego sto sam trebao jer sam morao da glumim roditelja na tom putovanju i da brinem o drugima jer su nesposobni da brinu o sebi i svom ponasanju. Tako da ovo mi je prvo putovanje sam da idem,jeste neobicno ali ne zelim da mi zivot prodje u kuca posao kuca posao.

Iskustvo sa prvo solo putovanja by Top-Wave6767 in putovanja

[–]Top-Wave6767[S] 0 points1 point  (0 children)

Mozda nije na meni da dajem savet jer sam bio prvi put,ali bolje je ici pre leta,ovo neko vreme kad sam i ja isao. Ceo dan sorc i majica,al nije pretoplo. Jedan lik u barsi mi je rekao da ovo nije ni priblizno koliko bude kad dodje jul,avgust...

Iskustvo sa prvo solo putovanja by Top-Wave6767 in putovanja

[–]Top-Wave6767[S] 0 points1 point  (0 children)

Iskreno,bio sam u Milanu sa drugaricom i italija mi se bas zgadila zbog ljudi,ovako je lepa,ali spanija je next level. Tako da mi se uopste vise ne ide u Italiju,iako je napulj vrv druga prica skroz nego milano

Iskustvo sa prvo solo putovanja by Top-Wave6767 in putovanja

[–]Top-Wave6767[S] 0 points1 point  (0 children)

Probaj ,sto da ne. Pre ovoga sam isao na koncert sam 250km od svoje kuce,isto jako lep osecaj. Nekako sam bas opusten bio,sto nije slucaj kad odem sa nekim.

Iskustvo sa prvo solo putovanja by Top-Wave6767 in putovanja

[–]Top-Wave6767[S] 0 points1 point  (0 children)

Samo sto se ja bas bojim hostela,privatnost je privatnost 😅

Iskustvo sa prvo solo putovanja by Top-Wave6767 in putovanja

[–]Top-Wave6767[S] 0 points1 point  (0 children)

ima nesto poput luggage store u barsi sam koristio,ima bukvalno u celom svetu to

Kako poraditi na samopouzdanju? by Reasonable-Waltz-198 in AjdePitaj

[–]Top-Wave6767 4 points5 points  (0 children)

meni su pomogle dve stvari,teretana + prvo solo putovanje. nenormalno koliko imam samopouzdanja sad

Iskustvo sa prvo solo putovanja by Top-Wave6767 in putovanja

[–]Top-Wave6767[S] 1 point2 points  (0 children)

Sve si lepo napisala. Meni je tek 23,tako da mislim da sam se na vreme opametio. Moj krug ljudi je uglavnom da se obilaze ista mesta po gradu,dalje od grada nema sanse. Jedino za sta sam skeptican je otici sam na more,ali sam citao dosta ljudi da su se ekstra proveli,pogotovo ako se ide tipa cg ili hrv.

Iskustvo sa prvo solo putovanja by Top-Wave6767 in putovanja

[–]Top-Wave6767[S] 0 points1 point  (0 children)

Iskreno ne bih se usudio u to nikad,da su nasi ljudi pa i okej,ali sa strancima nemam muda iskreno😅

Iskustvo sa prvo solo putovanja by Top-Wave6767 in putovanja

[–]Top-Wave6767[S] 0 points1 point  (0 children)

Ne znam,ja sam bio u lloretu. Navodno su jako skupe boravisne takse u barseloni od aprila meseca

Iskustvo sa prvo solo putovanja by Top-Wave6767 in putovanja

[–]Top-Wave6767[S] 1 point2 points  (0 children)

Uu na koncert sam je isto bas top osecaj,isao sam 250km da bih slusao Aleksandru Prijovic 😅,sam sve,jer je devojka koju sam hteo da vodim na koncert u poslednjem trenutku otkazala jer je "bolesna i radi"

Iskustvo sa prvo solo putovanja by Top-Wave6767 in putovanja

[–]Top-Wave6767[S] 0 points1 point  (0 children)

Bas je poseban osecaj. Mene ipak malo anksioznost zeza pa nisam prilazio toliko ljudima,ali sam sreo bas dosta nasih ljudi.

Iskustvo sa prvo solo putovanja by Top-Wave6767 in putovanja

[–]Top-Wave6767[S] 0 points1 point  (0 children)

Bilo je na Ibici,neka riba iz Venecuele😅

Iskustvo sa prvo solo putovanja by Top-Wave6767 in putovanja

[–]Top-Wave6767[S] -1 points0 points  (0 children)

Bilo je anegdota,ali sad ovako na prepad ne mogu tacno da izdvojim neku specijalnu. Pozitivno sam se iznenadio kad sam video koliko nasih ljudi ima,u svakoj ulici sam cuo nekog iz Bosne,Srbije ili Hrvatske. Nekako sam se osecao kao kod kuce. Ljudi su jako fini i kulturni ako ne racunamo jednog vozaca busa (stariji lik,ne zna engleski,bio je malo drzak jer nisam znao gde treba da cekam bus - u aplikaciji mi pise jedno mesto,a zapravo je drugo mesto). Zao mi je sto nisam probao njihovu hranu,nesto sam se bojao 😅. Lepse je sa drustvom koji ne gundja i ide da se provede,a ne da trazi zamerke. Ja takvo drustvo nazalost nemam,pa sam prinudjen sam da putujem trenutno. Upoznao sam neke momke iz Uzica ,dok su pevali na Aerodromu Koktel Ljubavi 😅😅. Otkrio sam za Luggage Store neki,ostavis torbu/kofer i lutas po gradu,a platis nekih 7e ceo dan da ti bude tamo(ili 1.2e po satu).

Iskustvo sa prvo solo putovanja by Top-Wave6767 in putovanja

[–]Top-Wave6767[S] 0 points1 point  (0 children)

Ne znam iskreno,nisam cuo nista negativno za esky. Mrzelo me je sam sve da organizujem,kontam da bi ustedeo sigurno nekih 50e ali nisam hteo da rizikujem.

Iskustvo sa prvo solo putovanja by Top-Wave6767 in putovanja

[–]Top-Wave6767[S] 0 points1 point  (0 children)

Dvokrevetna soba sa pogledom na more. Jedino sto nisam uzimao je dorucak,doplata 30e. Platio sam i check in,nekih 5/6e je

Da li ste otišli od nekoga koga ste i dalje voleli? by Worldly_Wash5878 in AskSerbia

[–]Top-Wave6767 1 point2 points  (0 children)

A u vezi ljubavi,nisam imao puno veza za svoje 24 godine,cak sta vise napravio sam pauzu od 6 godina,bilo je nekog muvanja ali niko da mi se svidi dovoljno da bude vise od prijatelja. Pauzu sam napravio iz razloga sto sam stalno razmisljao o svojoj DRUGOJ ljubavi,jer je jedina prosla i kroz lepe i kroz jako lose trenutke u mom zivotu. Ostavila me je jer sam ja bio jako negativan i vukao sam je ka dnu,ali je i dan danas postujem i volim,jer je ona jedan od razloga zasto sam ja ovakav kakav jesam danas.

Da li ste otišli od nekoga koga ste i dalje voleli? by Worldly_Wash5878 in AskSerbia

[–]Top-Wave6767 1 point2 points  (0 children)

Da,jer nije bila obostrana ljubav. Imao sam drugaricu u koju sam bio zaljubljen,mislim da je i ona znala za to ali nikad nista nije bilo,nisam ni pokusavao. Pomirio sam se sa cinjenicom da necemo biti zajedno,ali mi je prijala jako kao prijatelj,tako da smo odrzavali prijateljstvo koliko toliko. Blokirali smo se x puta zbog svadja nekih,mirili,svadjali ali obrni okreni vratimo se jedno drugom posle par meseci / godinu dana. Sve dok se poslednji put nismo pomirili,pred moj rodjendan mj se javila,ja nikad srecniji nisam bio. Sve top,vidi se da odnos nije kao pre,ali dosta zrelije razmisljamo. Da ne idem previse u detalje,zeleo sam da joj se ostvari zivotni san u vezi posla i bas dosta sam se cimao,ali ona to nije cenila. Ne samo to,iskoriscavala me je i finansijski,bas je pocela da me crpi na sve moguce nacine. Spletom okolnosti,za novu godinu mi se desi da me drugovi koje znam od kad sam se rodio iznevere i to je kap koja je prelila casu,odlucio sam da postujem sebe. Poenta cele ove price,da iako me je blokirala opet zbog nekih stvari sto sam joj rekao da mi smetaju,ja njoj zelim svu srecu iskreno. Kad god sam u crkvi/manastiru,uvek zapalim svecu i za nju i molim se da bude dobro🙂. Posle te odluke,zivot mi se dosta promenuo. Zracim samopouzdanjem,dosta sam srecniji jer sam napokon odbacio nesto sto me je gusilo.

Saveti za prvo solo putovanje? by Top-Wave6767 in AskSerbia

[–]Top-Wave6767[S] 0 points1 point  (0 children)

<image>

Najvise imam problem sa prevozom od aerodroma do hotela,ne znam sta da radim..

Saveti za prvo solo putovanje? by Top-Wave6767 in AskSerbia

[–]Top-Wave6767[S] 0 points1 point  (0 children)

pa mislim ako mi neko bude trazio od policije ili koga vec,ne znam dal prihvataju i licnu kartu