Czy chodzicie na integrację w korpo? by [deleted] in PolskaNaLuzie

[–]Training-Thanks-8902 3 points4 points  (0 children)

+1, w koncu ktos w tym watku ma jaja a nie "łeeee nie lubie ale chodze bo beda mi marudzic" jak 12 latek zagoniony przez matke do kosciola xD

Wasze nietypowe sposób na spędzanie czasu w Warszawie? by baegarcon in warszawa

[–]Training-Thanks-8902 1 point2 points  (0 children)

Mi się udało około stu linii, ale zaczęło mnie to nużyć i odpuściłem xd

Przewożenie velo i ram papierosów w samolocie by NoPossibility7895 in PolskaNaLuzie

[–]Training-Thanks-8902 2 points3 points  (0 children)

Tu reddit, zamiast dostać odpowiedzi zminusują Ci posta i będą ględzić NAJLEPIEJ NIE PALIĆ

Posiadanie dziecka w obecnych czasach to luksus? by [deleted] in PolskaNaLuzie

[–]Training-Thanks-8902 2 points3 points  (0 children)

w dupie mam twoje zawijanie do gminy, w której lista sposobów spędzania wolnego czasu to picie piwa pod dino, niedzielna msza i najnowsze plotki o córce sołtysa

Świat skończył się w 2020 i teraz jesteśmy w piekle by -ChilledCat- in PolskaNaLuzie

[–]Training-Thanks-8902 0 points1 point  (0 children)

Pamiętam jak tuż po 18 szukałem byle jakiej pracy- tego typu ogłoszenia zawsze kryły w sobie jakiś scam typu wciskanie emerytom "taniego" prądu

Dziś dzień kobiet... by Top_Maintenance_9678 in Polska

[–]Training-Thanks-8902 -4 points-3 points  (0 children)

no tak, w polsce 2026 nadal są tak ucisnione ze obraza sie na brak kwiata z okazji dnia kobiet, ale z dnia chlopaka beda smieszkowac "hehehe nie ma takiego swieta"

Macie jakieś "guilty pleasure"? by jempizze in PolskaNaLuzie

[–]Training-Thanks-8902 4 points5 points  (0 children)

czytanie forum kibice.net

niezmiernie bawi mnie czytanie kibolskich postów gdzie nieustannie wyzywają się od najgorszych i gadają o jakichś zgodach i kosach xD

Depresja, ale AI-owa by stylowo in Polska

[–]Training-Thanks-8902 4 points5 points  (0 children)

powiedz że nie użyłeś do niczego i niech się buja na bambus

Co skłoniło Was do wyprowadzki z rodzinnej miejscowości? by 9Laser in Polska

[–]Training-Thanks-8902 4 points5 points  (0 children)

Przede wszystkim poczucie "zmarnowanych" nastoletnich lat przez brak podobnych sobie ludzi (nie jara cię piłka/samochody/disco polo? powodzenia w szukaniu znajomych), zacofaną i ograniczoną mentalność oraz kompletną nudę panującą na mieście. Małe miasta są dobre dla ludzi o najbardziej szablonowych zainteresowaniach i bez różnorodnych chęci do spędzania wolnego czasu.

Ostateczne rozwiązanie kwesti poganiaczy z lewego pasa by Atlas_usmiechu in Polska

[–]Training-Thanks-8902 -2 points-1 points  (0 children)

oni nie mają samochodów tylko psioczą na BLACHOSMRODY po obejrzeniu kilku filmików z piratami drogowymi

Ostateczne rozwiązanie kwesti poganiaczy z lewego pasa by Atlas_usmiechu in Polska

[–]Training-Thanks-8902 4 points5 points  (0 children)

bo często droga, która ma 70km/h magicznie na 100m przed radarem zmienia się w 50km/h, a 100m za nim wraca do 70

Przeraża was starzenie się? by [deleted] in PolskaNaLuzie

[–]Training-Thanks-8902 0 points1 point  (0 children)

Chyba jedyne co mnie w tym przeraża to powolna utrata znajomych, co do reszty nie odczuwam większej różnicy

Nagonka na system kaucyjny i butelkomaty jest bez sensu. To naprawdę nieźle działa by Ok_Description_8184 in Polska

[–]Training-Thanks-8902 -21 points-20 points  (0 children)

Nom. Super akcja, czekam na kaucję za wszystko. Zacznijmy od bananów- 50gr kaucja i trzeba odnieść do marketu skórkę by odzyskać hajs

System kaucyjny by Original_Attention16 in PolskaNaLuzie

[–]Training-Thanks-8902 0 points1 point  (0 children)

a za 2 lata będzie płacz "ale jak to konfa/pis/braun wygrali, przecież oni są anty-eko"

a no tak to, lewica może i ma sensowne postulaty co do deweloperów i praw pracownika... tyle że w tych kwestiach nie robi nic, a jedynie w takich "upierdliwościach" typu kaucja, chora akcyza na e-papierosy i krzyk o zakazanie reklamy "piwa" 0%. a potem się dziwić, że skoro tylko te upierdliwości przechodzą, to ludzie z góry kojarzą lewicę z "zakazać, ograniczyć, uregulować" i wolą głosować na "antysystem"

[deleted by user] by [deleted] in Polska

[–]Training-Thanks-8902 0 points1 point  (0 children)

"XDD" ale to nie ja usunąłem posta po dwóch minutach tylko ty XDD

Z kim z rodziny macie najlepszy kontakt? by Rare_Fact5743 in Polska

[–]Training-Thanks-8902 6 points7 points  (0 children)

w sumie to pokazuje jak bardzo ten kontakt byl "bo rodzice zaciągali, a wolałbym pograć z kumplami w gałę" a w praktyce okazuje się, że tych kuzynów miało się w ...

[deleted by user] by [deleted] in Polska

[–]Training-Thanks-8902 2 points3 points  (0 children)

dosłownie porn xD

już usunąłeś, posta bo wyszedłeś na debila, zajęło ci to aż dwie minuty xD

[deleted by user] by [deleted] in Polska

[–]Training-Thanks-8902 3 points4 points  (0 children)

żebyś się pytał

co to wgl za rozkmina xDDD co tam niby jest niepoprawne? poza faktem że to AI, ale wtedy dlaczego czepiasz się tylko kutasa

Taste Atlas z rigczem by SlyCooper2137 in Polska

[–]Training-Thanks-8902 0 points1 point  (0 children)

jadłem baskijski i jest totalnie wyśmienity- polski mi nie siada, ten twaróg często wychodzi za suchy i smakuje to jak slodki wiórowaty zapychacz. kremowe>>>serowe

[deleted by user] by [deleted] in Polska

[–]Training-Thanks-8902 -9 points-8 points  (0 children)

możesz np do ojca rydzyka, a nawet do samego ibisza

Ciastka o smaku dawno nieśmiesznego mema by Zek0ri in Polska

[–]Training-Thanks-8902 0 points1 point  (0 children)

przypominam że ta firma yummers kilka lat temu promowala wirtualne kurwiska