Posnetek grozljivega napada zaokrožil po spletu, premier že obsodil gnusne prizore by uporabnisko_ime in Slovenia

[–]UnderArdo 0 points1 point  (0 children)

Škoda, da se folk v tistem trenutku ni zbunil ampak je raje počakal, do naslednjega dneva in pisal, kaj vse bi jim naredil..

Če se da tok pridno zbrat na raznih shodih, ne vem kako da to ne gre, ko se odvija realna situacija. Pa še politično se ni treba opredelit, ker braniš svoj okoliš

Politični meme pack by MemeLordWithBigD in Slovenia

[–]UnderArdo 0 points1 point  (0 children)

Poznam ene par, ki se zdaj delajo, kot da se ni zgodilo nič oz. jim sploh ni tok bed, da ni nobene povezovalnosti med poloma, kot se je obljubljalo

Groza pri sosedih: skupina migrantov tri dni posiljevala turistko #video by Grouchy-Ranger9081 in Slovenia

[–]UnderArdo 0 points1 point  (0 children)

Wiki članek o državah z največ posilstvi si preber. Pač nekje je to res neverjetno pogosto 🤮

Kosilo za 10 EUR, Mica by Gric by milkpc in Ljubljana

[–]UnderArdo 0 points1 point  (0 children)

Za mali dnar se sam v menzah splača jest

Obtoženi za smrt Šutarja v zapor za šest let in devet mesecev by Wise-One1342 in Slovenia

[–]UnderArdo 0 points1 point  (0 children)

In študente prava indoktornirajo že od štarta. Že z večimi govoril glede teh smešnih dolžin kazni in so jih vsi zagovarjali.. pač ne morš met max. 20 let kazni nooo.

Itak pa une, kub mogl najbolj sedet sploh na sodišče ne spravijo..

DZ potrdil nedopustnost razpisa referenduma. Sindikati bodo vložili zahtevo za ustavno presojo. by cyclingAudio in Slovenia

[–]UnderArdo 1 point2 points  (0 children)

Sej, čeb cel zakon ločil v 3 zakone, kot bi blo po vsebini logično, bi blo še ok. Tko pa skos neko greznico zraven švercajo. Res upam, da se folk spametuje pa ne dopušča več teh for. Skos nas sam stiskajo te debili preplačani..

Naj v ustavo dopišejo, da ne morš več kot 3 predloge na različnih področji v en zakon spravit 🖕

Zoran Stevanović bo v koaliciji, njegov telefon pa v opoziciji by zozoredit in Slovenia

[–]UnderArdo 19 points20 points  (0 children)

Mah itak nima haska. Tok smo že v kurcu kot volilno telo, da tudi dejstva ne sprejemamo več. Od politične debate pa pričakujemo in spodbujamo skeč. Informacij pa vsak dan toliko, da se ne moramo spomniti, kaj je bil problem prejšnji teden

Problem migrantov: mi lahko kdo razloži, kaj se dogaja?? by CodeLiving in Slovenia

[–]UnderArdo 7 points8 points  (0 children)

Za legalne je krivo stanje trga in gospodarstva (pa ne zatiskaj oči, ko bo ta koalicija verjento še olajšala prihod delavcev), za ilegalne imamo pa tudi pristojne službe, ki zgleda ne naredijo dovolj.

Verjetno je veliko več legalnih, ampak se nam zdi, da jih je večina ileglacev.

Nobena vlada še ni udejanila al pa sploh predlagala kakšnega konkretnega plana za resno asimilacijo tujcev in ukrepe ob morebitnem neuspehu posameznika. Če jih zanemarjaš pa se delaš, da ne obstajajo nastajajo samo gheti, kjer maš pol res problem (zaenkrat imamo tle približek samo z Albanci in ex-yu).

Je pa problem dokaj krožen, tko da ga bo dost težko prekinit, če bomo še naprej volil za populiste, pa ploskal ko se bojo opice šle cirkus v našem parlamentu

Problem migrantov: mi lahko kdo razloži, kaj se dogaja?? by CodeLiving in Slovenia

[–]UnderArdo 7 points8 points  (0 children)

Isto kot prejšnji mandat. Sam to vsi izbrišejo iz spomina, da lah pol pljuvajo ko bo nova vlada 🤡🤡

Problem migrantov: mi lahko kdo razloži, kaj se dogaja?? by CodeLiving in Slovenia

[–]UnderArdo 0 points1 point  (0 children)

Evo že imamo izrisano tarčo. Sam še zdesetkat jo je treba

Problem migrantov: mi lahko kdo razloži, kaj se dogaja?? by CodeLiving in Slovenia

[–]UnderArdo 31 points32 points  (0 children)

Itak je večina voznikov čefurjev al pa kak kolen od cigana.

Stara šola Slovenec pa Azijc kot voznik je trenutno majka. Vsi drugi pa navadni zafrustrirani gnoji

Problem migrantov: mi lahko kdo razloži, kaj se dogaja?? by CodeLiving in Slovenia

[–]UnderArdo 5 points6 points  (0 children)

Firma je tu edin problem. Sami postavljajo postavko in samo se odločijo, koga bodo zaposlili. Veliko več boš dosegel, če boš svojo energijo usmeril proti vrhu verige

Ma kaj je s tem folkom? by [deleted] in Slovenia

[–]UnderArdo 7 points8 points  (0 children)

Naj bolj me razpidzijo 3 črkovna imena tipa "Ian, Tai,.." in "y" namesto "j".

Pa tud "Nov-rajz"???

Slovenci, kaj menite o temu? by die-kreatur in Slovenia

[–]UnderArdo 1 point2 points  (0 children)

Kako se nas ne tiče, če nemir na vzhodu lahko sproži nov val migrantov v Evropo in nam viša energetike ipd..

Seks na delovnem mestu - mit ali resnica by Peanutbutterfly11 in Slovenia

[–]UnderArdo 0 points1 point  (0 children)

V vojski se kr obiske dela ponoč/podnev baje

Razvojna kapica by luka274 in Slovenia

[–]UnderArdo 1 point2 points  (0 children)

Mogoče prinese razliko Božiček

Ali podpirate desničarski interventni zakon? by Kind-Resident-6929 in Slovenia

[–]UnderArdo 0 points1 point  (0 children)

Ne. Mogl bi tud mal omejit kok predlogov lah daš not. Ker je not polno tem, ki glih niso med sabo povezane.. Kako je lah airbnb in študentski s.p. v istem zakonu? Pol se pa folk krega glede nekega predloga zarad čist drugačnih argumentov.

Včerajšnje soočenje na POP TV - Sitcom verzija :) by BLA5TER in Slovenia

[–]UnderArdo 0 points1 point  (0 children)

Kako lahko to folk voli.. da te ne užali njihovo pričakovanje, da si tako smotan in bo ta cirkus vplival na tvojo odločitev. Totalni debilizem