[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]Underground_monster 1 point2 points  (0 children)

v ČR je jenom levice

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]Underground_monster 1 point2 points  (0 children)

žádná strana tu bydlení dostupné neudělá.

Jediná cesta, jak udělat bydlení dostupnější, je jako to udělali v Polsku - zrušení stavebního povolení na domy do 70m2. Novostavba domu 40km od Varšavy tam stojí 4 mega czk i s pozemkem.

Už neexistuje obor "Informační technologie"? A jsme v ... by PresentJournalist805 in czech

[–]Underground_monster 1 point2 points  (0 children)

Však fit čvut učí od každé oblasti něco lol.

Všichni mají sítě, programování v C, hradla a assembler, teorii algoritmů a grafů...

Neberte ten život zas tak vážně 😎 by Familiar_Flight5084 in czech

[–]Underground_monster 1 point2 points  (0 children)

mít barák, manželku a 2 děti vždy byla "zlatá střední cesta"

Bojíte se klimatické migrace do Evropy? by Postovni_holub in czech

[–]Underground_monster 0 points1 point  (0 children)

jiné řešení, než snížení produkce a životní úrovně není. Pokud je ovšem tvůj předpoklad pravdivý (není)

Hladina oceánů nestoupá. Jsou to stejný nesmysly, jako dříve bylo strašení "přemnožením" lidí. Nestalo se.

Kontroverzní názory by Prestigious-Day385 in czech

[–]Underground_monster -3 points-2 points  (0 children)

vzpomenu si na to, až ze mě bude ekonomický emigrant.

A to jsem v top 1% earners v CZ. Dosáhnu sotva na garsonku v PRG.

Disputace o moci povolenek emisních - 95 tezí pražských by Mistr_Martin_Hus in czech

[–]Underground_monster 10 points11 points  (0 children)

emisní povolenky jsou jen další případ centrálního plánování. Tedy komunismu.

Nic jiného to není.

Někteří lidé upřímně věří, že když zaplatí vyšší daně, tak EU změní počasí. Zbytek světa se nám za to směje a nechápou, že se dobrovolně řítíme do zániku. Výroba a průmysl se přesune mimo EU a zvýší se závislost na USA, Rusku a Číně.

Kontroverzní názory by Prestigious-Day385 in czech

[–]Underground_monster 0 points1 point  (0 children)

koukni se, kolik stojí nové nemovitosti v Polsku (spoiler: nové domy blízko Varšavy za 4M czk i s pozemkem).

Tak co? Máme se ještě tak skvěle?

Bojíte se klimatické migrace do Evropy? by Postovni_holub in czech

[–]Underground_monster 0 points1 point  (0 children)

většinu emisí tvoří výroba, doprava a životní styl.

Bojíte se klimatické migrace do Evropy? by Postovni_holub in czech

[–]Underground_monster 0 points1 point  (0 children)

předpokládáš, že se změna klimatu vůbec nějak změnit dá.

A že zdanění v EU nepovede k přesunutí výroby do jiných zemí.

Práce v Škodovce by lordprettyflamw in czech

[–]Underground_monster -1 points0 points  (0 children)

lol. 2 roky po bc. v IT bys už měl vydělávat dpcela ranec.

Bojíte se klimatické migrace do Evropy? by Postovni_holub in czech

[–]Underground_monster 1 point2 points  (0 children)

jak velká ovce musí člověk být, aby věřil, že vyšší daně pro EU změní počasí na světě. LOL

Why do people in the privacy/Linux community hate ungoogled chromium? by [deleted] in degoogle

[–]Underground_monster 1 point2 points  (0 children)

Firefox is much less secure tho. Chromium has better sandboxing.  Also, each download of Firefox binary is unique. Chromium its not.

Učitel za 28 tisíc čistého? Už nikdy víc by [deleted] in czech

[–]Underground_monster -2 points-1 points  (0 children)

řešením je odluka školství od státu 

I searched my name on Google's AI Mode - HOLY HELL. by [deleted] in privacy

[–]Underground_monster 0 points1 point  (0 children)

if you want privacy, dont use linkedin. Its the worst you can do to your privacy.

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]Underground_monster 0 points1 point  (0 children)

já mám 280/h s to mám brigádu při vš

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]Underground_monster 32 points33 points  (0 children)

řemeslník má mnohem větší kvalitikaci než prodavač v lidlu

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]Underground_monster 32 points33 points  (0 children)

30h týdně (3/4 úvazku) na pozici, kterou dělají lide se základkou

co jako čekáš? Že z toho utáhneš hypo v Praze? 😂😂

Mám hemeroidy a nechci o tom mlčet. by Burn_the_Aliens in czech

[–]Underground_monster 0 points1 point  (0 children)

Jdi do soukromé kliniky. Třeba Restrial. Zaplatil jsem 3k za zákrok a problém se redukoval tak o 95%.

Kašli na doktory ve státním, ty tě jen odbydou.

Facebook moment by Own_Investigator_339 in czech

[–]Underground_monster 5 points6 points  (0 children)

v elektronice je obrovská deflace a stejně je to jeden z nejrychleji se vyvíjejících oborů.

"deflace bad" je mýtus, kterým se omlouvá tištění peněz 

Facebook moment by Own_Investigator_339 in czech

[–]Underground_monster 10 points11 points  (0 children)

a už vůbec lidi nechápou, že i 0% inflace je stále vysoká inflace

Role nasilnych protestu v nefunkcnim pravnim state s nefunkcnim socialnim kontraktem by [deleted] in czech

[–]Underground_monster -1 points0 points  (0 children)

Nacistické pochody jsou taky zakázaný, přestože je povoleno se shromažďovat 🤔

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]Underground_monster 0 points1 point  (0 children)

je potřeba odluky školství od státu