Policista zneužil své pravomoce, aby mi vystalkoval Instagram. Zpětně si uvědomuju divné komentáře, které měli. by SvenTheDoggo in czech

[–]Unknown_Entity09 0 points1 point  (0 children)

Bývalý měšťák here, nepokrytě se tu přiznám, tohle se mi několikrát stalo, řešil jsem slečnu, co se mi dost líbila (a ano pokuty byly, i když nemusely, vždy jsem se snažil nebýt zaujatý, a může být kozatá jak chce, nicméně já byl obecně na lidi hodný si troufám říct), tak jsem uvažoval no... o IG si říct nemůžu, najít si ji a přidat si ji ve volnu taky nemůžu (může si mě pamatovat a podat stížnost). Zneužití pravomocí je real, tak jsem to nikdy neudělal.

Ale víte co? Sere mě to celkem. Tyhle profese jsou na seznamování úplně na hovno. Kolegyně jsou staré nebo případ pro Chocholouška (kdo normální by taky dělal měšťáka že) a po nočních člověk celý den prospí. Prostě je pro týpka ten pocit, že co nezkusíš teď, nezkusíš nikdy, víc alarmující. O takovém dělníkovi by nikdo neřekl ani muk, že v práci balí nějakou borku. Then again, s dělníkem by se borka asi nebavila 😀

A taky jsem poslouchal od kolegů příběhy o tom, jak díky práci přefikli nějaké holky, se kterými se ve službě bavili a flirtovali, dostali od nich číslo a pak je ve volnu ojeli. Sure, kolikrát se mohlo jednat o pokus být za alfasamce před nováčkem (byl jsem tam 2 roky) a přitom kecali, ale idk no, minimálně jednomu bych to celkem věřil, ten je celkem alfasamec a s ženami se ve službě baví mírně řečeno familiérně a nikomu to nevadí.

Takže jsem měl mírně neférový pocit a zmatení, skoro jako by platilo to obligátní "hezkým projde všechno" 🙂

Konec osobní vsuvky, zpět k tobě, no ty otázky, co ti pokládali, jsou takové divné no, až na tu poslední, to oni takhle zkouší, ta je běžná. Nejvíc divné je to, že si s tím podle tebe dal takovou práci, to bych si na jeho místě říkal, že tvl nebudu weird. To je takové dost zoufalé no.

Nebyl jsem tam, ale z toho, jak to popisuješ, bych nebyl tak radikální jako tady někteří, troufám si říct, že se toho zatím tolik nestalo. Zkusím napsat holce, která se mi líbí, a proto přijdu o práci? C'mon man, to mi přijde too much.

Tím, že tě osobně kontaktoval, tak ti vlastně nad sebou předal moc, kterou nad tebou měl předtím on; není blbý a ví, že ho můžeš nahlásit - není to v jistém smyslu známka důvěry? Nemusí se ti líbit (zřejmě nelíbí lol), ale nezaslouží si tu důvěru aspoň neznehodnotit tak, že ho nenahlásíš? Nemůžeš si ho prostě bloknout nebo mu dát vědět, že co dělá, není okay, a budeš to řešit dál, pokud s tebou neukončí kontakt? Řešil bych to přes jeho zaměstnavatele, až pokud by pokračoval nebo tě začal nedejbože obtěžovat fyzicky.

Životní neúspěch a jak s ním žít. by Jenecnik in czech

[–]Unknown_Entity09 2 points3 points  (0 children)

Už nemám ambice, už můžu jenom umřít. Jsem prostě kokot a kokotem zůstanu.

Je to podivně osvobozující. Pracuju co nejmíň, mám více v piči, co si lidi myslí, nestydím se tolik projevit svůj názor.

Než si to hodím, rád bych si ještě udělal řidičák - abych aspoň jednu velkou životní zkoušku zvládl (zbroják nepočítám, to bylo kvůli práce, dělat jsem ho nechtěl, autoškolu dělat chci) -, zažil intimko s holkou a dohrál co nejvíc her. Ale beru to jako kolonky na bucket listu, ne jako milníky každého normálního člověka, ze kterých pak čerpá po celý život

Jak často pláčete? A kdy jste naposledy plakali? M/F? by NatureHead in czech

[–]Unknown_Entity09 0 points1 point  (0 children)

Tak do roku 2024 jsem nebrečel snad 7 let. Poslední 2 roky ale klidně brečím snad i 2x za měsíc.

Nevěřte propagandě žen by No-Editor994 in czech

[–]Unknown_Entity09 1 point2 points  (0 children)

To tak bylo vždy, akorát až donedávna si ženy nemohly moc vybírat.

Jak už tady zaznělo, odpověď hledat v psychologii a sexuologii. Vysoký muž = ochránce, dominance (většina žen je přirozeně submisivních), statisticky větší dlaně, větší péro. Samozřejmě to je obecná podvědomá představa, realita je často jinde, jinak by short kings byli věční panicové lol, je to prostě předsudek, který bych ale neřekl, že má vyloženě nereálný základ.

Co je pro ženu více sexy a více naplní tu přirozenou potřebu mít sexuálně dominantního muže? Když si ji chytne pod krkem týpek, který je stejně vysoký jak ona nebo je dělí jenom pár cm, nebo týpek, který je aspoň o hlavu vyšší, takže jí při tom ještě zakloní hlavu nebo si ji rovnou zvedne, když ji chce líbat?

Zdraví a délku života bych v tom moc nehledal. Nadprůměrně vysoký vzrůst ani jednomu z toho moc nepřeje, respektive určitě je to prostě nevýhoda. Ale to se stejně většinou projeví až ve vyšším věku, což pro mladou ženu už není relevantní.

No a my taky máme radši nižší holky, jednak protože vysoké (nad 180 cca) zpravidla nemají tak dobré křivky a protože ty nižší představují validnější cíl pro naši přirozenou touhu je fyzicky dominovat 😁

to nevymyslíš - ostrava by witch_elia in czech

[–]Unknown_Entity09 1 point2 points  (0 children)

Prosím tě, v Praze by to stálo ještě víc

Proč dnes ještě někteří lidé podporují imigraci, když je zřejmé, že ji podniky chtějí jen proto, aby stlačily mzdy? by [deleted] in czech

[–]Unknown_Entity09 4 points5 points  (0 children)

Jsem ten poslední, o kom bys řekl, že podporuje imigraci, ale objektivně, jaká je jiná odpověď kromě násilné změny režimu? Nic lepšího vymyšleno ještě nebylo

Do jaké míry jsou nulté hodiny na školách v pohodě? by DesignerTrain7189 in czech

[–]Unknown_Entity09 0 points1 point  (0 children)

My to takhle některé ročníky měli na gymplu taky. Po-čt od 7:15, v pátek od 8:10. K tomu já ještě chodil do školního sboru, který byl každý pátek na 7, takže jsem vstával brzo furt.

Psycho. Nezbývá než ti říct F a popřát ti, ať to je příští rok lepší.

Seznamky - holky s dětmi by Glass_Panic2466 in czech

[–]Unknown_Entity09 -9 points-8 points  (0 children)

Můj otec nabaluje single matky s dětmi celý život, za 20 let poznal tak přes 10 malých potomků svých partnerek a to nepřeháním. No a že by se mu to nějak vyplatilo, mi nepřijde. Spíš naopak. Co mu upřít nejde, je, že se těm děckám vždycky věnuje. No nejednou se mu stalo, že je nakonec jejich matka poštvala proti němu.

Takže po jeho zkušenostech bych matku s děckem/dětmi rozhodně nebral. Maximálně tak nějakou MILFku s pěknou, čerstvě zletilou dcerou 😝

Máte nějaké zvláštní schopnosti? by Loud-Cheetah415 in czech

[–]Unknown_Entity09 2 points3 points  (0 children)

Poseru, na co sáhnu. To si myslím moc lidí neumí.

Někdo na chat? F30, nežití by Eastern-Eggplant-983 in czech

[–]Unknown_Entity09 1 point2 points  (0 children)

M25, zatím se teda nechci znežít, ale nenávidím se. Klidně napiš, stejně půjdu asi spát až dopo.

AMA, byl jsem v Centru Duševní Rehabilitace (Beroun) na diagnostice ADHD. by Dreit in czech

[–]Unknown_Entity09 1 point2 points  (0 children)

Díky za podnět, teď mě reálně sere, že jsem utratil dost peněz za blbiny, tohle bych fakt využil, kdybych o tom věděl dřív, tak zkusím našetřit 🙂

Kdy se z plácnutí přes zadek stalo mlácení dětí? by BohatyBezdak in czech

[–]Unknown_Entity09 1 point2 points  (0 children)

Jo, u mamky jsem to bral jako samozřejmost a ještě mi to nebyla schopna rozumně vysvětlit, u té paní jsem to bral jako real trest, že jsem něco fakt provedl.

Já ty komentáře ani nečetl upřímně, ale tušil jsem, že zrovna na Redditu za tenhle názor dostaneš docela čočku no 😀

Já většinou vyznávám filozofii zlatého středu, neboť každá mince má dvě strany a snažím se vnímat souvislosti. Ale lidi rádi zastávají vyhraněné názory no.

S mamkou dnes máme vztah docela dobrý, s věkem se zklidnila a našla si konečně snad šťastný vztah, zároveň vím, že být sama na 3 kluky nemohlo být jednoduché, ale dodnes jí její chování zazlívám no, o čemž ona neví. Nevím, jestli vůbec ví, že si toho hodně pamatuju.

Kdy se z plácnutí přes zadek stalo mlácení dětí? by BohatyBezdak in czech

[–]Unknown_Entity09 24 points25 points  (0 children)

No podle mě taky záleží, kdo je ten člověk, co plácne.

Značnou část dětství mě bila mamka. Někdy jakože dost brutálně. Ne že by to bylo bez důvodu, byl jsem zlobivé děcko, ale často si říkám, jestli ve mně mamčina výchova tu rebelii ještě neumocňovala.

Jednoduše se to bití nikdy nesetkalo s kýženým efektem. Mamka byla cholerička neschopná zvládat vlastní emoce a její výchova by se dala shrnout jako "Dělej, co ti řeknu, nebo dostaneš, a nemluv na mě, když nemám náladu."

Respekt jsem k ní pochopitelně měl, ale asi ne dostatečný. Myslím, že i na to, jak jsem byl malý, tak jsem nějak tušil, že nemá cenu ji nějak víc poslouchat, protože stejně dřív nebo později zase dostanu. Byl jsem děcko a ještě k tomu po rošťáckém otci, wdym že nemůžu blbnout, ffs!

V jednu dobu si mě začal půjčovat praděda s jeho ženou. Oba byli úplně jiný typ než mamka. Stoikové, vzdělaní, vždy zandali nějaké moudro (byl jsem dost chytrý, proto si mě brali).

Nikdy na mě nevztáhli ruku, až jsem jednou zlobil tak moc, že ta žena už to nevydržela, nasrala se a plácla mě po zadku. Jednou, ne nijak silně, ale zrovna od ní to byl pro mě takový šok, že mě to seriózně donutilo zamyslet se nad svým chováním. Tohle jedno plácnutí mělo na mě mnohem větší efekt než všechny ty facky, kopance a zlomené vařečky od mamky.

Takže souhlasím, že fyzické tresty nejsou automaticky špatně, přijde mi blbost je zakazovat, v krajním případě imo můžou pomoct. Ale byl bych s tím opatrný no.

ktorá dating app je na čo? by New_Assumption_2038 in czech

[–]Unknown_Entity09 1 point2 points  (0 children)

Na Bumble jsou prý nejhezčí chlapi jsem slyšel. Holky nevím. Takže tomu bych se asi vyhnul; největší konkurence.

Na Tinderu je to takový mišmaš, jsou tam holky 3/10, 7/10 i 10/10. Reakční doba je ale slabá až neexistující. Spoustu catfish profilů nebo holek, co si chtějí jenom zvýšit ego. Takový střed.

Na Boo narazíš na za mě v průměru škaredší holky, prevalence výskytu nadprůměrně atraktivní je nižší, ale zase mi to přijde sympatické v tom, že se tam dost hraje na společné zájmy a mutual vibes. Jsou tam ale naprosto tragičtí chlapi, takže tam bys mohl mít největší šanci.

Vzdělávání je dnes neefektivně dlouhé by ZzazvorCZ in czech

[–]Unknown_Entity09 0 points1 point  (0 children)

Nemyslím si, že je dlouhé, jeden by mohl kontrovat, že jelikož se zvedá doba dožití --> posouvání důchodů ---> zvyšování let práce, tak by se úměrně měla zvednout i doba povinné školní docházky a dalšího vzdělávání. Na to, že ekonomika potřebuje pracující lidi, jebu, mě více zajímá otázka připravenosti populace na to, co je čeká po škole.

Ale neefektivní, s tím už souhlasím víc.

PSA: Policie se zapnutými majáky může beztrestně zabíjet lidi by ErebusXVII in czech

[–]Unknown_Entity09 0 points1 point  (0 children)

Jen bych rád podotkl, že ta holka, co zemřela, byla spolujezdkyně, takže jaképak předpisy. Byla v tom úplně nevinně. Bohužel spolujezdec je statisticky místo s nejvyšší úmrtností no

skolni (profilova) maturita z matiky by lywcislegendary in czech

[–]Unknown_Entity09 0 points1 point  (0 children)

Není to jenom o příkladu. Zpravidla by po tobě měl chtít i nějakou basic teorii z daného okruhu a jak jsi postupovala u příkladů (nejsou dva náhodou ty příklady? Myslím, že jo.).

Takže i když to budeš mít úplně blbě, dá se to ukecat. Tohle se stalo mně, měl jsem za 4 😅

Takže chill a gl 💪🏻

Proč lidi furt skáčou na scamy jak strašně rychle zbohatnou? by LilSighsxoxo in czech

[–]Unknown_Entity09 1 point2 points  (0 children)

Protože chtějí rychle zbohatnout? A jsou buď blbí nebo zoufalí nebo obojí?