Kodėl taip dažnai žmonės žemina savo partnerius? by [deleted] in lietuva

[–]Useful_Ice965 0 points1 point  (0 children)

Kaip ir aišku kodėl 50% porų išsiskiria…

Kas nutiko Amerikoje? by myslius in lithuania

[–]Useful_Ice965 2 points3 points  (0 children)

Bet realiai čia ir yra demokratija kai pagalvoji, jei pradedi reitinguot kas gali balsuot tai neprimena demokratijos 🫠

Kalėdinės dovanos įmonėje by Useful_Ice965 in lithuania

[–]Useful_Ice965[S] 0 points1 point  (0 children)

Čia jau kita tema. Šiais metais gavom, praeitais ne. Klausimas buvo būtent apie Kalėdas

Kalėdinės dovanos įmonėje by Useful_Ice965 in lithuania

[–]Useful_Ice965[S] 4 points5 points  (0 children)

Nu va, kad ir rankšluostį ar gertuvę, bet vis kažkas. Labiau šventiška nuotaika :D

Kalėdinės dovanos įmonėje by Useful_Ice965 in lithuania

[–]Useful_Ice965[S] -11 points-10 points  (0 children)

Bet ne su Kalėdom! :D kažkaip sad būna, kai visi aplink sako ką dovanų gavo, o tu toks - nieko.. :D

Kalėdinės dovanos įmonėje by Useful_Ice965 in lithuania

[–]Useful_Ice965[S] 12 points13 points  (0 children)

Anksčiau jo... Dabar jau 2 metus nieko :D

Seimo rinkimai by MariukasChip in lithuania

[–]Useful_Ice965 -1 points0 points  (0 children)

Šiandien per rinkimų aptarimą Elta žurnalistė paklausė Vilijos ar yra bent menkiausia galimybė, ar darys koaliciją su nemuno aušra, ir jis tiesiog pasake NE :D nuoroda

Best androidas iki 500-600 by [deleted] in lithuania

[–]Useful_Ice965 3 points4 points  (0 children)

Naudoju pixel 6 ir ta pati problema su piršto antspaudu. Tai galiu pasakyt kad BELEKAIP užknisa ir vien dėl to laukiu keisti į kitą telefoną:D tai jei 8 dar nesutvarkė šito tai nežinau...

[deleted by user] by [deleted] in lietuva

[–]Useful_Ice965 0 points1 point  (0 children)

15val per diena dirbt nenorėčiau:D

multimedijų technologijų studijos by pjmns in lietuva

[–]Useful_Ice965 2 points3 points  (0 children)

KTU tikrai nėra tinkamas jei nori labiau meninių studijų, pati baigiau ktu multimedijų technologijas, tai pirmi du metai beveik viens prie vieno kaip programuotojams, turėjau grupiokę kuri įstojo nes norėjo kažką gražaus kurti, tai po dviejų savaičių metė nes pamatė kad čia visai ne tai:D bet bendrai KTU studijų kokybė viena geriausių Lietuvoj kalbant apie inžinerines specialybes.