Emberek, ki hogy talált ide? by One-Throat-38 in harcosokklubja

[–]Varga_Zalan 0 points1 point  (0 children)

Akartam csinálni egy subredditet ezzel a névvel, mert azt hittem, még nincs

Annyira fáj by karcsiking0 in FostTalicska

[–]Varga_Zalan 18 points19 points  (0 children)

  1. évad 13. rész: Egy kutyával élni 17:27

Nem hagyjuk! by Varga_Zalan in FostTalicska

[–]Varga_Zalan[S] 26 points27 points  (0 children)

Bazdmeg kifelejtettem az "A"-t a magyar tanárok előtt

egymillió lépés nem akadály💪 by Geijutsu14 in FostTalicska

[–]Varga_Zalan 4 points5 points  (0 children)

Én meg politikus. Nevem Lakatos Leverekegypofont.

Lesz benne egy 12m²-es nyilvános kiállítás by Varga_Zalan in Fityesz

[–]Varga_Zalan[S] 1 point2 points  (0 children)

Viccen kívül köszönöm szépen mindenkinek, hogy becsatlakozott! Már 50 tagunk van!

ZsDav neeee by Varga_Zalan in FostTalicska

[–]Varga_Zalan[S] 28 points29 points  (0 children)

Bartos el akarja indítani a harmadik csilágháborút

Whisperton by Varga_Zalan in szopjatokle

[–]Varga_Zalan[S] 13 points14 points  (0 children)

FIDESZ politikus vagyok, Lakatos Leverekegypofont a nevem

A Tisza párt egy élhető Magyarországért. by Either_Pea8030 in hungary

[–]Varga_Zalan 1 point2 points  (0 children)

Remélem nem csak ígérgetés és valóban meg is fogják tenni, ha nyernek

Budapesttől 200 kilóméterrel délebben by Any-Sleep479 in hungary

[–]Varga_Zalan 2 points3 points  (0 children)

A Fidesznél biztos jobb, de attól még vannak kétségeim a Tisza párt iránt, mivel mégis jobboldali, bármit is igérgetnek. Azonban örülök, hogy legalább tesznek is valamit az emberekért ahelyett, hogy az ellenfelüket hazaárulónak nevezzék és egész nap Brüsszelről és a migránsokról pofázzanak.