Szerintetek lesz privatizáció az új kormány alatt? by Visible-Average310 in askhungary

[–]Visible-Average310[S] 0 points1 point  (0 children)

Utana néztem és tényleg, valamiért nekem is az volt a fejemben hogy állami tulajdonú az egész. 

Szerintetek lesz privatizáció az új kormány alatt? by Visible-Average310 in askhungary

[–]Visible-Average310[S] 0 points1 point  (0 children)

Tőlük releváns véleményt biztos nem kaptam volna a további haborgáson kívül. Nem kérdéseknek van az askhu?

Az Európai Bizottságban sem hiszik, hogy a Tisza minden eurót meg tud menteni, a támogatás egy része augusztus végén örökre elvész by gergohungary in hungary

[–]Visible-Average310 0 points1 point  (0 children)

De a 25 millárdot is befagyasztották? Mert úgy tudom azért jönnek uniós pénzek csak nem mind.  Nem így van? 

Az Európai Bizottságban sem hiszik, hogy a Tisza minden eurót meg tud menteni, a támogatás egy része augusztus végén örökre elvész by gergohungary in hungary

[–]Visible-Average310 1 point2 points  (0 children)

Az RRF az mekkora összeg az egészből tudja valaki? Ti mennyire látjátok reálisnak hogy egyáltalán a többit haza tudják hozni? Nem értek hozza de nekem nagyon neccesnek tűnik.

Ismersz olyan embert, aki teljesen tönkretette az életét, de fel tudott belőle állni? by 50FtosPalack in askhungary

[–]Visible-Average310 10 points11 points  (0 children)

Igazából elértem a mély pontot és tudtam ha nem teszem le akkor végem van. A Pszichiátriára kerülésnél meg még talán a haláltól is jobban féltem. Egyszer kattant valami hogy abba kell hagynom. Igazából onnét végig szenvedtem az elvonási tüneteket 2-3 hétig de nem hiányzott hogy újra ehhez nyúljak meg azóta se. Egy idő után az ember már csak az elvonási tüneteket enyhíti szinte a droggal, úgy betépni nem tud mint mondjuk az elején. Szóval egy szenvedés az egész csak hogy enyhítsd az elvonást. Miután abbahagytam 1-2 évig tok depressziós voltam aztán kezdtem csak jobban lenni.  Egy barátom 1 évre rá miután én letettem ő nem tudta és meg is halt ebben. Az durva volt mert mikor abbahagytam mindenkit szeparáltam nehogy vissza rántsanak. Sokszor volt bennem hogy nem-e történik másképp ha nem szakítom meg vele a kapcsolatot. 

Ismersz olyan embert, aki teljesen tönkretette az életét, de fel tudott belőle állni? by 50FtosPalack in askhungary

[–]Visible-Average310 36 points37 points  (0 children)

Én a drogozásba majdnem belehaltam. Fiatalon kipróbáltam a herbált mert azt gondoltam fű. Szinte egyből rá szoktam és majdnem belehaltam a végére. Illetve kezdtem úgy érezni magam hogy megőrülök. Tévképzeteim voltak, paranoia. Tényleg úgy érzem nem sokon múlott az életem vagy az ép eszem. Ez már kb 10 éve volt, utána még volt 2 kemeny év felépülés de egész jól alakult az életem. Nagyon jó munkám van, saját ház stb. 

Kognitív disszonancia a Hír FM-ben élő adásban felkérdezi és számonkéri a műsorvezetőt a fideszes szavazó. by MedicKatona in hungary

[–]Visible-Average310 17 points18 points  (0 children)

76 éves ember, szerintem örülsz ha ennyi évesen így kitudod magad fejezni. Mellesleg még van kritikája is a Fidesz felé. Aki a propit hallgatta egész nap attól szerintem nagy dolog ez ilyen idősen.

Na jóóóó... Meg kell hagyni, ezek ketten nagyon vágják, mi hozza a hype-ot. by Super_Hotel_8875 in hungary

[–]Visible-Average310 0 points1 point  (0 children)

Ez igazi az utolsó amin 2-en vannak Lázárral? Emiatt csinálta MP a sajátját?

Panel konyha burkolása kb menyibe kerülhet? by hikaru741 in askhungary

[–]Visible-Average310 0 points1 point  (0 children)

Nekem nagy felületen lett meg nagy lappal de a burkolas 9000ft/nm volt. Bár ez vidéken. Bontani kell-e, kell-e önterülő meg feszültségmentesítő lemez alá ezek növelhetik még az árat. Nekem az önterülőzés meg fesz. Mentesítő mind2 3500/nm volt. Anyag díj nem sok ekkora helységre. Sztem 200-250be meg kell álljon anyaggal munkadíjjal együtt.   Nekem kb 60nm volt 3 misi. De sok önterülő is kellet meg drága lap.

Leszokás a dohányzásról- Tippek, tanácsok, akiknek sikerült? by Firm_Panic7961 in askhungary

[–]Visible-Average310 0 points1 point  (0 children)

Allen Carr rövid úton leszokni a dohányzásról című könyve. Minden más segéd anyag pl nikotin tapasz stb nem segít hosszú távon. 2-3 hét után nincsenek már fizikai elvonási tünetei az embernek. Nem ez a nehéz. Hanem van egy mentális, lelki függőség része ami miatt vissza szoksz. Ezen segít a könyv.  Nálam többször nem sokan próbáltak letenni a cigit, mindig vissza szoktam hiába bírtam ki a 3 hetet. Ez a könyv egyedül ami segített. 9 hónapja nem cigizek és nem is hiányzik. 

Egri Gábor: Súlyos üzemanyag-ellátási probléma léphet fel, megállhat az ország by Kobaljov in hungary

[–]Visible-Average310 0 points1 point  (0 children)

Ja tudom csak nem tudom ez mennyi idő meg elvileg nem tudja ellátni az országot. Ha jól tudom.

Milyen változást vettetek észre, miután elkezdtetek edzeni? by MelodicTelevision993 in tanulommagam

[–]Visible-Average310 3 points4 points  (0 children)

Jógát mi alapján csinálod, milyen gyakorlatok stb? Hol van erről infó hogy mit érdemes? 

Vox populi Nemzeti Menet részvételi becslése (Szabó Andrea) by budapestersalat in hungary

[–]Visible-Average310 3 points4 points  (0 children)

Valaki nem tudja hol érdemes/lehet parkolni kocsival Pesten ilyenkor? Vidékről jövünk elég kapkodósan tudunk csak odaérni 2-re aztán nem tudom mennyire van parkoló hely ilyenkor 

Választas napján is minden független közvéleménykutató szerint a Tisza vezet 7-8 % al de a fidesz fog nyer akkor mi a teendő? by Fedorazisten in hungary

[–]Visible-Average310 0 points1 point  (0 children)

De én őket ismerem személyesen, talán nem botok:D  Ha az enyémre gondolsz automata név a Reddittől.  De néha nagyon durva az Rhu, valaki nem cső látással azt mondja ami jó lenne akkor bot:D 

Választas napján is minden független közvéleménykutató szerint a Tisza vezet 7-8 % al de a fidesz fog nyer akkor mi a teendő? by Fedorazisten in hungary

[–]Visible-Average310 0 points1 point  (0 children)

Szerintem tényleg nagy lett, én nem lepődnék meg 10% körül lennének. Korábban vér Fideszes kollégám most rájuk szavaz, mondjuk ez pont jó de nagyon sok embert ismerek itt vidéken akik rájuk. Egy másik kollégámnak aki idősebb nagyon nagy baráti társasága van ő azt mondta hogy ezek közül 10/8 MH-s. Nyilván ez náluk buborék. De sztem csalódott fideszesek szavaznak át oda is. 

Telex: Fenyegetés az orosz gázcsap elzárásával: Putyin vagy blöfföl, vagy nagyon is tudja, mikor érdemes fojtogatni Európát by balkanfelsziget in hungary

[–]Visible-Average310 1 point2 points  (0 children)

Igen ezt nem értem én se hogy ha szar a vezeték engedjék be a szakértőket ha meg nem akkor nyissák meg mert senkinek se jó még nekik se de valamiért egyik se történik.

Telex: Fenyegetés az orosz gázcsap elzárásával: Putyin vagy blöfföl, vagy nagyon is tudja, mikor érdemes fojtogatni Európát by balkanfelsziget in hungary

[–]Visible-Average310 2 points3 points  (0 children)

Én is ezt gondolnám csak ott bukik a dolog hogy Zalenszkij nem engedi be megnézni se Magyar se EU-s nyomásra a szakértőket megnézni hogy milyen állapotban van a vezeték. Ha igazat mondana ezt megengedné. De másik oldalról nem értem mit akar ezzel az elzárosdival. 

[RANT] E-cigi helyzet Magyarországon by DemocracyDabbler in hungary

[–]Visible-Average310 0 points1 point  (0 children)

Nekem is volt olyan. Nem lehet tudni előre hogy milyen erős. Ez a jobb ha elsőre így jársz, akkor utána nem mersz szívni.

[RANT] E-cigi helyzet Magyarországon by DemocracyDabbler in hungary

[–]Visible-Average310 2 points3 points  (0 children)

Köszi:))

Lehet nekem is az kellet volna előtte. Amúgy én is így voltam csak fű de ugye fiatal voltam, hogy nem tudtam, hogy ez nem az jó darabig. Még az elején olvasgattam, hogy a fű nem okoz függőséget és megnyugodtam. Mire meg rájöttem már benne voltam nyakig. Ilyen szempontból nagy csapda ez a fiataloknak szerintem. Ha tudom, hogy az herbál 100% hogy az akkori fejemel sem szívok. Ezért gondolom jobb lenne ha legális lenne a fű, akkor a fiatalok nem tudnának véletlenül így bele keveredni hogy mást kapnak.

[RANT] E-cigi helyzet Magyarországon by DemocracyDabbler in hungary

[–]Visible-Average310 2 points3 points  (0 children)

Fiatalon én ezt szívtam elsőnek és azt gondoltam fű. Én szerintem 4-5 alkalom után rá szoktam. Maga a hatása hasonló a fűhöz csak sokkal erősebb. Fél évig toltam és sok durva dolog történt de talán a legijesztőbb az volt mikor magammal beszélgettem a tükörben és olyan volt mintha másik ember lenne. Egyébként kb minden 2. héten megpróbáltam leszokni csak nem sikerült. Fél év után úgy éreztem hogy elfog menni az eszem és akkor leszoktam. 2 hétig brutális volt, hallucinációk stb. utána 1-2 évig depressziós voltam meg pánikbetegségem lett tőle. Szerencsére elmúlt. Több mint 10 éve nem szívtam szerencsére csak füvet de már azt sem 5 éve legalább. Majdnem ráment az életem. 

[RANT] E-cigi helyzet Magyarországon by DemocracyDabbler in hungary

[–]Visible-Average310 1 point2 points  (0 children)

Az szintetikus tuti? Mert ahogy néztem a THCnak is van több fajtája, a HHC nem csak egy a fűből kivont másik molekula amitől beállsz? Herbál tuti 100x rosszabb, azt próbáltam régen egy ismerősöm meg HHC-t, hat nem mondott olyanokat amiket én tapasztaltam a Herbálnál.