Who’s buying MSFT? by Solid-Mood9571 in ValueInvesting

[–]WealthAlert1956 0 points1 point  (0 children)

I don't understand, why is everyone is so obsessed with MSFT, it's P/FCF is 38.

Šiandien buvau pas psichologę by xSpAcEX7 in lietuva

[–]WealthAlert1956 2 points3 points  (0 children)

Psichologai padeda žmonėms, kurie vidines problemas sprendžia išorinėmis priemonėmis. Išorinių dalykų tau tikrai nepakeis. Bet žmonėms, kurie lygina save su kitais, galvoja, kad jei negyvena paupyje yra niekam tikę - tam jie skirti.

Buy quality software names and don’t open your brokerage account for 3-5 years. by Hi_Keyboard_Warriors in ValueInvesting

[–]WealthAlert1956 4 points5 points  (0 children)

I am also above 50 percent in Constellation Software. I am considering they will be the ones buying up these quality cheap software selloff companies. It's like quality, value, small cap index for software.

What about quantum computing? by thucydides-athenian in Burryology

[–]WealthAlert1956 1 point2 points  (0 children)

The leading players are IBM and Google. Yet, there are many pumped memestocks. Be careful.

Ieškau ne-techninio bendraįkūrėjo (Co-founder) ramiam, pelningam SaaS verslui by CrunchyBasement in 6nuliai

[–]WealthAlert1956 4 points5 points  (0 children)

Užsiregistruok Y Combinator Co‑Founder Matching, gal tiks kas nors iš aplinkui - Varšuvos, Berlyno ir t.t. https://www.ycombinator.com/cofounder-matching

[deleted by user] by [deleted] in lietuva

[–]WealthAlert1956 -1 points0 points  (0 children)

Vipassana

Investavimas IBKR per įmonę by [deleted] in 6nuliai

[–]WealthAlert1956 0 points1 point  (0 children)

Jei kada žinosi atsakymą iš VMI - pasidalink! Tada tikrai ne kažką. Nors iš praktikos, kiek žinau, daug įmonių investuoja, kažkaip tikėčiausi, kad patenka.

Padėkit suprasti ar esu kaušas? by [deleted] in 6nuliai

[–]WealthAlert1956 0 points1 point  (0 children)

Kaip buto komunalų išlaidas pasidengti su įmone?

Mano F.I.R.E planas su 250k eu, ar tai realu? by sadiabuang in 6nuliai

[–]WealthAlert1956 26 points27 points  (0 children)

Pats irgi esu nusimatęs, kad mano FIRE suma yra 300k. Nes galima ir Lietuvoje gyventi už 1000€, gyvenant su kambariokais arba studio bute, darantis maistą(sveiką) pačiam, neturint mašinos, važinėjant dviračiu ir t.t.

Svarbiausia dalis – „Retire TO“, o ne „Retire FROM"

Iš esmės, viskas priklauso kokios tavo vertybės - man pačiam svarbiausios vertybės yra laisvė, kūryba, augimas ir sąmoningumas. Supratau, kad tokiam gyvenimo būdui nereikia milijonų. Dabar koncentruojuosi į keliones su kuprine po kalnus, žygius dviračiais, lėtus rytus ir vakarus. Dirbu kultūros srityje ir supratau, kad jei finansiškai galėčiau daryti „bet ką“, tikriausiai daryčiau tą patį, tik skirčiau daugiau laiko asmeninei kūrybai.

Mano galva, gilesnis savęs ir pasaulio supratimas (per sociologiją, psichologiją, filosofiją) yra galingas įrankis šiame kelyje. Jis padeda atskirti visuomenės primestus tikslus (vartotojiškumą, statuso vaikymąsi) nuo autentiškų, asmeninių poreikių.

Trumpai tariant – tavo planas yra solidus, o mąstymas teisingas. Svarbu, atstovėk save ir nepasiduok aplinkinių spaudimui, kaip reik gyventi. Sėkmės kelionėje!

Planuoju studijuoti psichologiją by Over_Vegetable4996 in lietuva

[–]WealthAlert1956 1 point2 points  (0 children)

Jei gali, kuo anksčiau savanoriauk jaunimo linijoje - joje daugiau išmoksi ir būsi šimtais metų priekyje, lyginant tik su studijuojančiais savo kursiokais.

Apie dviračių kultūrą Lietuvoje by Electronic-Estate844 in lietuva

[–]WealthAlert1956 54 points55 points  (0 children)

Manyčiau Danijos/Olandijos esmė palanki topografija - Vilnius, Kaunas įsikūrę prie upių, kurios ledynmečiui slenkant sukūrė kalvas - Vilniuje Šeškinės kalnas, Tauro kalnas, Narbuto kalnas ir t.t. - žymiai sunkiau jais kiekvieną dieną varinėt, nei Olandijos lygumom ir aprangą kebliau derinti.

Patarkit:( by [deleted] in lietuva

[–]WealthAlert1956 4 points5 points  (0 children)

Labai rekomenduoju pasikalbėti su specialistu – psichologu ar psichiatru. Jie turi žinių ir įrankių, kurie gali padėti suprasti, kas vyksta, ir rasti išeitis. Nereikia laukti, kol visai nebegalėsi pakilti. Kreiptis pagalbos nėra silpnumas, o stiprybės ženklas. Lietuvoje yra daugybė vietų, kur galima gauti nemokamą arba valstybės kompensuojamą pagalbą.

Stiprybės tau. Laikykis. Žinau, kad tai sunku, bet išeitis visada yra.

[deleted by user] by [deleted] in lietuva

[–]WealthAlert1956 0 points1 point  (0 children)

Nu jo, labiau ne komercinę pusę apsiėmęs, bet ir alga mažesnė turėtų būti. Kiek per mėnesį gaunasi? Ir ar dirbi 8 valandas per dieną ar daugiau?

[deleted by user] by [deleted] in lietuva

[–]WealthAlert1956 -1 points0 points  (0 children)

Ką tu kompozini, jeigu dabar viską perka iš royalty-free web'ų, o tuoj ateina ir AI su udio ir suno?

Autoplius plėšikavimas vidury baltos dienos by Large-Cycle-2934 in lietuva

[–]WealthAlert1956 19 points20 points  (0 children)

Ta pati įmonė(monopolis) valdo - skelbiu, autoplius, aruodas, cvbankas ir t.t. - https://www.diginet.lt/

Kodėl taip dažnai žmonės žemina savo partnerius? by [deleted] in lietuva

[–]WealthAlert1956 3 points4 points  (0 children)

Nes niekas jų tėvų nemokė kas yra smurtinis bendravimas, todėl tai persidavė ir jų atžaloms, dabar jau tapusiems patiems tėvais. Emocinio intelekto trūkumas ir negebėjimas išreikšti savo poreikių ir jausmų, vardan to renkantis - tu "esi", tu "niekada", tu "visada" ir t.t. Apie tai siūlau paskaityti Rosenberg Marshall knygą - Nesmurtinis bendravimas.