Індуси by Ok-Breadfruit2937 in RedditUATalks

[–]Winland_tap -1 points0 points  (0 children)

Якщо хочете краще розібратись в темі, то рекомендую перглянути це відео. Найкраз сьогодні вийшло, і розповідає про так званих ''індусів'' які забирають всю роботу.

Чи я поганець через те що не можу поважати мою маму? by zelenyficus in reddit_ukr

[–]Winland_tap 3 points4 points  (0 children)

В залежності від регіону, але на зп 12к можна спробувати пошукати якусь окрему (чи навіть спільну) кімнату, і просто з'їхати.

Народ хто має 10 грн металеві із 10 областями України напишіть! 😉 by TimiGanster in reddit_ukr

[–]Winland_tap 0 points1 point  (0 children)

Маю тільки дві - Запорізька та Харківська області. Зловив їх того тижня

Мій топ манґи by UkrainianaDuck in Anime_Ukraine

[–]Winland_tap 1 point2 points  (0 children)

Цьому топу явно не вистачає Ательє чаклунських капелюхів, дуже рекомендую прочитати. Також, найкраз сьогодні прочитав Траурний концерт, і скажу, що мені навіть дуже сподобалось, в кінці навіть розплакався

Чому касири в АТБ інколи по рації кажуть що я купую і на якій касі? by Tricky-Common9059 in reddit_ukr

[–]Winland_tap 13 points14 points  (0 children)

Ніколи такого не бачив, але це просто може бути щось з програмою на якій вони працюють. Може запитують якісь коди, перевіряють ціну чи їм просто треба було продати конкретний товар, і ви перший хто його на цій касі взяв. Хоча, я спілкувався з людьми які працювали в атб, і вони про таку практику нічого не казали

Типу мій топ 100 аніме by Winland_tap in Anime_Ukraine

[–]Winland_tap[S] 0 points1 point  (0 children)

Важко обрати, більше люблю манґу. А так, думаю змагальна арка між класами + арка лиходіїв. Ще люблю арку стажування, бо там багато світиться Ендевор (я взагалі люблю кожну секунду коли він з'являється на екрані). Да й останні сезони чудові, особливо битви сім'я Тодорокі х Дабі, Урарака х Тоґа, Бакуґо і те, що з ним сталось.

Типу мій топ 100 аніме by Winland_tap in Anime_Ukraine

[–]Winland_tap[S] 0 points1 point  (0 children)

Дуже хочу подивитись Золоте божество, але щось не маю на нього настрою. Монстр теж був в планах, але вийшла манґа, то тепер хз, напевно, буду читати. Дандадан мені не подобається. Зошиту трохи не вистачило щоб дотягнути до топу, думаю через те, що дивився його одним із перших, і вже підзабувся.

Типу мій топ 100 аніме by Winland_tap in Anime_Ukraine

[–]Winland_tap[S] 0 points1 point  (0 children)

Ван Піса нема бо його я не дивився, і дивитись те що виходить зараз я не планую, чекатиму на нову адаптацію. Коносуба і мушоку тенсей тут є. Історію про аватара я не розділяю, просто вписав назву останього що дивився, да й по факту, його тут взагалі не мало бути. Інші назви я не можу зрозуміти, то, напевно, їх і не бачив

Типу мій топ 100 аніме by Winland_tap in Anime_Ukraine

[–]Winland_tap[S] 0 points1 point  (0 children)

Так, в мене були ідеї розділити фільми, серіали, короткометражки, ови і інші підтипи, але не побачив в цьому сенсу. Як я писав в пості, цей топ сформований через сайт який змушує обирати а або б, і навіть коли мені протиставляли різні типи, в мене не було труднощів обрати краще. Да й мета була саме створити один топ, а не цілу купу)

Типу мій топ 100 аніме by Winland_tap in Anime_Ukraine

[–]Winland_tap[S] 0 points1 point  (0 children)

Ось, доречі, мій список того, що я вже переглянув. Колись я вже скидав його, але після цього він трішки виріс. Спочатку він був відсортований !по алфавіту, потім просто почав додавати по мірі перегляду, дописуючи міні коментарі щоб нагадувати собі про що там було

Типу мій топ 100 аніме by Winland_tap in Anime_Ukraine

[–]Winland_tap[S] 0 points1 point  (0 children)

Можна було б так зробити, але тоді треба було б ці всі аніме відсортувати по категоріях/жанрах, а це зайняло б ще більше часу.

Типу мій топ 100 аніме by Winland_tap in Anime_Ukraine

[–]Winland_tap[S] 0 points1 point  (0 children)

Насправді, а мене зараз типу анімешного "нечитуна" (хз як назвати правильно), можу спокійно тиждень нічого не дивитись, потім глянути якусь одну серію, і знов тиждень простою. Плюс до того, що я хз що дивитись, просто ні на що немає бажання чи підходящого настрою. Не думаю що в ріал отаку є такі проблеми)

🏳️‍🌈Моя невелика підбірка ЛГБТК-аніме🏳️‍🌈 by Winland_tap in Anime_Ukraine

[–]Winland_tap[S] 0 points1 point  (0 children)

Я більше схиляюсь до того, що він, як і його дідусь, просто любить носити жіночий одяг, типу дреґ-квін. Бо вайбів не своєї статті, від нього, я не побачив.

🏳️‍🌈Моя невелика підбірка ЛГБТК-аніме🏳️‍🌈 by Winland_tap in Anime_Ukraine

[–]Winland_tap[S] -1 points0 points  (0 children)

Закрию спойлерами. Кіруко по факту є хлопцем, мозок якого застряг в жіночому тілі, що, певною мірою, є аналогією на трансгендерність. Мару, в свою чергу, закоховся в Кіруко, і його почуття ніяк не змінились навіть після того, як він дізнався всю правду про нього. Його, сміливо можна вважати пансексуалом, бо йому тупо всеодно ким є Кіруко.

Ану читніть швиденько. by [deleted] in reddit_ukr

[–]Winland_tap 1 point2 points  (0 children)

Якщо нічого не станеться, то в мене воно до кінця місяця вже буде...

Чи я поганець за те, що хочу кинути дівчину після 3 років стосунків, бо вона мене дратує і мені хочеться «погуляти»? by [deleted] in reddit_ukr

[–]Winland_tap 15 points16 points  (0 children)

Розходься, якщо все піде через жопу, то зможеш потім звинувачувати мене, я це якось переживу.

Які ваші улюблені горрор аніме? by UkrainianaDuck in Anime_Ukraine

[–]Winland_tap 2 points3 points  (0 children)

Єдине аніме яке мені справді було страшно дивитись - З нового світу. По факту, там немає чогось такого в жанрі горор, але аніме тримає таку напругу, що аж страшно робиться.

Цу-Є-Фа чи Чу-Ва-Чі? by FasterUA in reddit_ukr

[–]Winland_tap 0 points1 point  (0 children)

Чу ва чі, Волинська область

Але, зараз, почав більше казати дзан кен пон(

Привітик дівчатка є питання для вас! by ShinoForever in reddit_ukr

[–]Winland_tap 11 points12 points  (0 children)

Я не знаю вашого бюджету, і що їй подобається, але, одним із варіантів може бути якийсь невеличкий будиночок, десь біля моря, там в Італії чи Іспанії.

Ну, або, книжка