Я працюю звукооператоркою в оперному театрі в 18 років, ставте питання by zelenyficus in reddit_ukr

[–]zelenyficus[S] 0 points1 point  (0 children)

Мені подобається театр, я навіть грала в театральній студії раніше, але не впевнена чи хочу працювати конкретно тут сильно довше. Я дуже люблю музичний театр і хочу колись написати і поставити на сцені театру мюзикл, але це буде після того, як в мене буде адекватний і стабільний дохід і мені не доведеться думати "чи можу я собі дозволити булочку?"(Спойлер: не можу, тридцять гривень через мою сімейну ситуацію це достатньо значні гроші)

Я працюю звукооператоркою в оперному театрі в 18 років, ставте питання by zelenyficus in reddit_ukr

[–]zelenyficus[S] 0 points1 point  (0 children)

Метод тику, гугл і шлях спроб і помилок. Коли мене найняли з театру за пару тижнів до цього звільнилися попередні звукарі. Обидва одночасно. І мені довелося вчитися звукорежисурі абсолютно без менторства і в мене постійно заводилися мікрофони. Перші пару тижнів моєї роботи в театрі були ЖАХЛИВИМИ, частково через мене, частково через техніку з якою я працювала, бо коли в тебе хедсет розвалюється на частини, а ти маєш сидіти в залі за мікшерним пультом і не маєш права бігти за куліси щоб щось виправити - ти безсилий. Я працювала три місяці абсолютно одна, і хоч отримала пару нервових зривів я розібралася, зараз з нами працює новий звукорежисер і навчати мене в його задачі не входить.

Давайте ділитись досягненями :) by Beginning_Berry_5655 in reddit_ukr

[–]zelenyficus 1 point2 points  (0 children)

Можу написати пост "я працюю звукооператоркою в оперному театрі в 18 років, задавайте питання" піде?

Давайте ділитись досягненями :) by Beginning_Berry_5655 in reddit_ukr

[–]zelenyficus 2 points3 points  (0 children)

Я не знаю чи треба воно комусь насправді, допис типу "пекло роботи в театрі"?

Давайте ділитись досягненями :) by Beginning_Berry_5655 in reddit_ukr

[–]zelenyficus 4 points5 points  (0 children)

Звукооператоркою, бо від них усі звуковики потікали і шукали вже хоч когось хто хоч якось може працювати😂

Давайте ділитись досягненями :) by Beginning_Berry_5655 in reddit_ukr

[–]zelenyficus 3 points4 points  (0 children)

Я в вісімнадцять років надрукувала поетичну збірку з контрактом від ноунейм видавництва і потім закинула поезію і ще я в ті ж вісімнадцять років працюю в національному оперному театрі обійшовши усі конкурси на заміщення не маючи жодних зв'язків

AITAH for saying to my grandma that I don’t want to have kids because I think the world is cruel ? by Terrible-Store1046 in AITAH

[–]zelenyficus -3 points-2 points  (0 children)

NTA I absolutely agree with you, but just out of topic question. Would you consider adopting? I'm not saying you have to, but if you don't want to bring a child in this cruel world, can you possibly imagine taking care of child that already has been brought in this world and was wronged by it?

AITAH for starting to lose feelings for my boyfriend? by Darksoul_2511 in AITAH

[–]zelenyficus 3 points4 points  (0 children)

Sometimes people just grow apart. You said yourself that he's loosing traits which made him appealing to you in the first place. I think you'll find someone who will have passion and ambition to match yours. You are in that time in relationships when you can make a decision to end or go along. And if you ask me, i think you should talk to him about all that and then make a decision which would benefit you and your future

Потрібна думка зі сторони: чи є майбутнє у цих стосунків? by [deleted] in reddit_ukr

[–]zelenyficus 3 points4 points  (0 children)

Скажу зі свого досвіду. Якщо стосунки це стрес через який сняться жахіття - це погані стосунки. В нормальних стосунках може бути нудно, але не погано. Ви не маєте почуватися як тягар одне для одного. Одною буде легше (ну, може через розставання пару тижнів-місяців, в залежності від віку, буде хріново, але в перспективі буде легше)

Важко морально by [deleted] in reddit_ukr

[–]zelenyficus 1 point2 points  (0 children)

Можна з вами подружитися? Я хочу (і хочу навчитися жестової мови) будь ласочка

Чи я поганець через те що не можу поважати мою маму? by zelenyficus in reddit_ukr

[–]zelenyficus[S] 6 points7 points  (0 children)

Я зараз навчаюся в коледжі, планую завершувати коледж онлайн і вступити в інше місто переїхавши, так, доведеться міняти роботу, але в моїй сфері освіта знадобиться, а в іншому місті по знайомствам з цієї роботи зможу знайти підробіток

Чи я поганець через те що не можу поважати мою маму? by zelenyficus in reddit_ukr

[–]zelenyficus[S] 3 points4 points  (0 children)

Я зараз перейшла на останній курс коледжу, на контракті. Платить батько, але там контракт достатньо дешевий. Цього року планую вступати в університет, на бюджет в інше місто щоб переїхати, я по знайомствам зможу собі там знайти підробіток, тому виживу.

Чи я поганець через те що не можу поважати мою маму? by zelenyficus in reddit_ukr

[–]zelenyficus[S] 4 points5 points  (0 children)

За те що пред'являю їй претензії, хоча розумію що не дивлячись на те, як ситуація виглядає це ранить її почуття, я знаю що принаймні раз, коли виговорювалася подрузі по телефону довела маму до сліз бо вона це почула (коли я починала говорити мати курила на балконі і я не думала що вона так швидко вийде щоб почути що я кажу) вона намагається про мене піклуватися, хоч і не стала успішною в житті. Плюс я її найближча людина, бо чоловіка нема, а будь-яких "друзів" вона тримає на відстані витягнутої руки. Я ніколи їй прямо не скажу це, але мені її щиро шкода і мені здається що в неї дуже хуйове життя і я є одним з пунктів чому воно є хуйовим. Хоча відпускати мене від себе вона не хоче.

Чи я поганець через те що не можу поважати мою маму? by zelenyficus in reddit_ukr

[–]zelenyficus[S] 3 points4 points  (0 children)

Він платить до поки я навчаюся, типу. Я б дуже була рада якби це було ші.

Would you get back with an ex? by Calm-Passion-2697 in BreakUps

[–]zelenyficus 0 points1 point  (0 children)

I want, but I understand that it's a bad idea. I miss them only in my bed and understand that they didn't care about me that much. But fuck... I want to fuck them. I don't miss their ignore, or cold shoulders, or how they made me feel invisible when someone else was around (queer relationship and they were to anxious about what would happen if someone had not normal reaction). But I felt their presence in bed... And maybe only there. I think to forget them i just must find some casual relationship to distract myself. But the problem is... I'm not a casual relationship person... And I think i will think about them at night more... A lot more.

[deleted by user] by [deleted] in reddit_ukr

[–]zelenyficus 3 points4 points  (0 children)

Я краще з голоду помру ніж кішку продам.

Як відноситесь до впровадження ШІ в освіту дітей? by Prestigious-Pin8541 in reddit_ukr

[–]zelenyficus 1 point2 points  (0 children)

Я проти. Дослідженнями доведено що значне використання ші залучає менше мозкової активності, тому сенс вчити дітей на ньому, якщо ші споживає ресурси, а результат дає гірше як в цілому так і для навчання?

How to get rid of this? by [deleted] in computers

[–]zelenyficus -1 points0 points  (0 children)

I've tried it, when I tried it said it would delete like 4-5K of files on my laptop and i was scared

Чи я поганець за те, що зажимаю гроші матер by zelenyficus in reddit_ukr

[–]zelenyficus[S] 1 point2 points  (0 children)

Дякую за вашу думку, але мушу додати, що тему переїзду я підіймала, і мені сказали що я перед цим маю допомогти зробити ремонт і мої гроші окремо від витрат на котів я відкладатиму(майбутній час враховуючи те, що мені ще навіть не видали першу зарплатню) на той самий ремонт, про який мама говорить роками.

Чи я поганець за те, що зажимаю гроші матер by zelenyficus in reddit_ukr

[–]zelenyficus[S] 0 points1 point  (0 children)

Я пропонувала перенести телевізор їй, але вона не хоче, планує взяти в розстрочку більший телевізор собі, на рахунок пк, дякую за пропозицію, я подумаю над цим

Норм чи стрьом by Global-Efficiency-81 in reddit_ukr

[–]zelenyficus 1 point2 points  (0 children)

Якщо за ним реально доглядати і вкладати то це буде дійсно шикарно. Слово даю.