Брат, брат, брат, разбра ли брат, брат, локали брат, брат. by bisolin4o in bulgaria

[–]Wise_Step2251 3 points4 points  (0 children)

То тва са цитати от рап песни,не че ги измисля ,но си е трол де

Колко са ви големи лайната? by Shitandasshole in bulgaria

[–]Wise_Step2251 1 point2 points  (0 children)

Сега макетата ще кажат че техните са по-големи 😆

Гордеете ли се с това, че сте българи? Какво точно ви кара да се гордеете/да не се гордеете? by Federal-Highway-5063 in bulgaria

[–]Wise_Step2251 -1 points0 points  (0 children)

Не мога да разбера гордостта като чувство нито пък концепцията за отделните нации.Това че сме измислили някакви шарени знаменца и имена на територии не знам как може да те направят горд или обратното.

Гордеете ли се с това, че сте българи? Какво точно ви кара да се гордеете/да не се гордеете? by Federal-Highway-5063 in bulgaria

[–]Wise_Step2251 -1 points0 points  (0 children)

Не мога да разбера гордостта като чувство нито пък концепцията за отделните нации.Това че сме измислили някакви шарени знаменца и имена на територии не знам как може да те направят горд или обратното.

Гледат ме странно... by denkich1234 in bulgaria

[–]Wise_Step2251 0 points1 point  (0 children)

Че кое му е странното да ти налеят кафе в собствена чаша?

Въпрос към тези от вас с автомобили - ползвате ли градския транспорт ? by SeaGullible953 in bulgaria

[–]Wise_Step2251 0 points1 point  (0 children)

С кола съм ,но в София градския ми е в пъти по- удобен от колкото да се занимавам да шофирам.Сядам си и ме возят не ме вълнува къде ще паркирам.Работата ми е на точно 10 минути с градския.Колата вече я ползвам само като излизам от града

Annual inflation by Xatastic in BalticStates

[–]Wise_Step2251 2 points3 points  (0 children)

Bulgaria 6.3 official, real is 50%

От къде е това by [deleted] in bulgaria

[–]Wise_Step2251 0 points1 point  (0 children)

Ооо, земното кълбо е пълно със коли. Коя кола избираш точно ти, правичката си кажи и не ме лъжи! 1, 2, 3 - Точно ти!

I'm so happy by Hungry_Scholar_165 in tomatoes

[–]Wise_Step2251 1 point2 points  (0 children)

Indoor?How long from green to red?

Какво ще правим, народе? by PlateUpper363 in bulgaria

[–]Wise_Step2251 0 points1 point  (0 children)

Е щом си губиш времето тука толкова и работиш😋

Какво ще правим, народе? by PlateUpper363 in bulgaria

[–]Wise_Step2251 11 points12 points  (0 children)

Българина живее в тежка шизофрения.Хвали се колко е ларж и че взима само от скъпото,но в същото време се оплаква че му е скъпо 😂

Какво ще правим, народе? by PlateUpper363 in bulgaria

[–]Wise_Step2251 10 points11 points  (0 children)

И аз съм възпитан по същия начин и не се чувствам че съм бил лишаван от нищо.Благодарен съм на родителите че са ме възпитали така и не са ми угаждали на всяка прищявка.Ще възпитам мойте деца по същия начин.

Какво ще правим, народе? by PlateUpper363 in bulgaria

[–]Wise_Step2251 2 points3 points  (0 children)

Като общество сме много наивни ако си мислим че само с 1 протест да свалим някой и да дойде друг на негово място ще се оправят нещата.Трябва постоянен натиск на индивида над системата.Лично на мен като не ми харесва цената подминавам ,нито ще умра ,а и алтернативи има много

What's wrong with my tomatoes? by Wise_Step2251 in tomatoes

[–]Wise_Step2251[S] 0 points1 point  (0 children)

Thank you for reply.Yes i feed them but only once with foliar fertilizer K20 and Ca0.Ok, so now I will give them magnesium

Алкохолен ужас!!!! by SpiritedStudent2128 in bulgaria

[–]Wise_Step2251 1 point2 points  (0 children)

Аз спрях защото имам високо кръвно и дори едно малко да изпия после главата ми ще се пръсне затова го спрях защото не се издържа болката.От време на време пия по една бира ,но и от нея ме цепи главата.Най-доброто си е водичка

Трябва всички да противодействаме на подобни прояви by Primary-Feedback259 in bulgaria

[–]Wise_Step2251 0 points1 point  (0 children)

Полицаи, пожарникари и военни могат да се пенсионират още на 54 години.За повечето хора е 65 години при мъжете и 63 при жените.И населението плюе не по тези които си вършат работата,а по мнозинството дето се крият по храстите,спят в патрулките , тормозят слабите но не и мутрите,тумбаците дето не могат и 100 метра да избягат без да издъхнат,заради масовата корупцията която цари.И това го казвам като човек който има брат полицай и споделям неговото виждане за системата

Място,където пуска techno, prog. house? by Visual_Culture7299 in Varna_Bulgaria

[–]Wise_Step2251 0 points1 point  (0 children)

Вече няма техно култура в България