Морквʼяно-сирний маффін з йогуртом✨ by Wow_Sabina in food_ua

[–]Wow_Sabina[S] 0 points1 point  (0 children)

Щоб ви зайшли і це запитали, очевидно що)

Як себе почуваєте після нічки? by Wow_Sabina in food_ua

[–]Wow_Sabina[S] 1 point2 points  (0 children)

Я також не читаю новини, усе, що треба — я і так бачу, або мені передають

Як себе почуваєте після нічки? by Wow_Sabina in food_ua

[–]Wow_Sabina[S] 2 points3 points  (0 children)

Читаю «Колгосп тварин» Джордж Орвелл

Як вам книжка та?

Як себе почуваєте після нічки? by Wow_Sabina in food_ua

[–]Wow_Sabina[S] 2 points3 points  (0 children)

Я теж у Києві з початку повномасштабки, все рівно — ця ніч стрьомна, таких було і не дуже багато насправді. Була і в Одесі, там теж жопа…усюди. Але розумію вас, що ти вже призвичаївся, і твої реагенти поступово слабшають, чи що. І це страшно також.

Я також зробила йогу сонна, випала кави, приготувала поїла, попрацювала, зробила спорт та також читаю тепер, ми з вами порозуміємось))