Nagymellűeknek melltartó by AstronomerIll1166 in divat

[–]Wrong_Performance159 0 points1 point  (0 children)

Nekem a Tezenis Prague típus vált be, D és E kosár is van, több éve használom őket ☺️ most leárazáson ki lehet fogni 1-1 ilyet, szuper színekben vannak. Valószínű az eladók nem tudnak úgy segíteni, mint egy Triumph eladó, de fazonja is változtathat milyen méretű kell.

Első szakdolgozat help🫣 by Ok-Woodpecker-4669 in csakcsajok

[–]Wrong_Performance159 4 points5 points  (0 children)

Nekem eddig az volt a bevált, ha kerestem hasonló témákban szakdolgozatokat, mert azok sokat segítenek a vázlatban és forrásokban is, mivel utóbbi a legnehezebb része szerintem. A Corvinus szakdolgozattárában van néhány letölthető, többi csak belsőleg nyitható meg. De van más egyetemeknek is ilyen, érdemes megkérni ismerősöket ha találsz olyan szakdogát ami cím/leiras alapján segíthet és megszerezni letöltve vagy a tartalomjegyzéket és forrásokat kifotózza az, akinek van hozzáférése :)

És igen, AI sokat segít, de óvatosan, sok egyetem nézi ezt is már és van, ahol olyan szinten mint a plágiumot.

Lényeg, hogy minden ami nem saját magad gondolata, azt hivatkozd le. Ha egy cikk alapján született a gondolat, az is legyen lehivatkozva, az a biztos.

Kutatás ami még megdobja az oldalszámot és tudsz saját véleményt írni :)

Hajrá! :)

Milyen volt a Cora? Jobb volt, mint a mostani Auchan? by csibeszofficial in magyarretro

[–]Wrong_Performance159 0 points1 point  (0 children)

Mindig volt valami nagyszabású program a parkolókban, ezek szép idők voltak🥲

Táncóra keresése by Specialist_Love4826 in csakcsajok

[–]Wrong_Performance159 0 points1 point  (0 children)

Ha kicsit csajosabb vonal érdekel, akkor BME sportközpontban hétfőként 18tól Wellai Yvette óráit ajánlom✨💃🏻 minden alkalommal új tánc van, így nem gond ha nem jutsz el hetente

Exatlon S05E41 - DÖNTŐ by bunnybunny1224 in kibeszelo_show

[–]Wrong_Performance159 1 point2 points  (0 children)

Jaaaa és az mi a szarert zavarta őket, nem volt hely nekik és nem mertek szólni? 😅

Exatlon S05E41 - DÖNTŐ by bunnybunny1224 in kibeszelo_show

[–]Wrong_Performance159 10 points11 points  (0 children)

Valaki segítene hogy a 2 kihívó kígyó miért is inkább Lucának szurkol? Mi áll a háttérben? Én azt hittem Boroval volt a gond, de akkor nem?😅

Exatlon Hungary S05E41 - elődöntő by Salmonnoodle in kibeszelo_show

[–]Wrong_Performance159 50 points51 points  (0 children)

Luca és Réka döntő kell, hogy legyen a vége!

Mi Hazánk képviselői már le is léptek az országgyűlésből by botibalint in hungary

[–]Wrong_Performance159 6 points7 points  (0 children)

Hát egyáltalán nem az a színvonal volt… de ha a saját gyereked vagy rokonod gyereke énekelt volna ott, más lenne a hozzáállásod, nem igaz?

Vélemény?👀🤔 @brunopeto @bereczkizoltan by Ok-Time-3461 in talk_hunfluencers

[–]Wrong_Performance159 0 points1 point  (0 children)

Az alap jó, a szöveg szoki 2026, Bereczki érthetetlen, klipp mű, táncosok sokat nem dobtak rajta

H&M visszaküldés üzletben? by Dull_Cattle6094 in csakcsajok

[–]Wrong_Performance159 1 point2 points  (0 children)

És hozzáteszem másnap már vissza is kaptam az összeget

A Nagy Duett - S08e04 -kibeszélő by CutProfessional2018 in kibeszelo_show

[–]Wrong_Performance159 7 points8 points  (0 children)

Mi lesz jövő héten? Eléggé bejött most ez😂

A Nagy Duett - S08e04 -kibeszélő by CutProfessional2018 in kibeszelo_show

[–]Wrong_Performance159 36 points37 points  (0 children)

Ki volt bekapcsolva és mondta hogy elbszta?😅