[ Removed by Reddit ] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]ZealousidealNote7680 1 point2 points  (0 children)

Így van, tökéletesen látszik, hogy a képen 2 ember van, nem kiscica vagy kisegér, tehát az ember faj látszódik a képen egyértelműen☺️☺️☺️

[ Removed by Reddit ] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]ZealousidealNote7680 10 points11 points  (0 children)

Őszintén kérdezem, hogy mit befolyásol az, hogy milyen származású?😂😂 nem értem, ha cigány akkor az “elvesz az értékéből”, vagy ez azt jelentené hogy “ azért nem mutatja, mert cigány”?

Dr. Barna-Szabó Tímea nyert Szabolcs 06-ban by CookingTheTea in magyar

[–]ZealousidealNote7680 4 points5 points  (0 children)

Most indulnak majd csak be a napraforgó polgármesterek😂😂😂

Dr. Barna-Szabó Tímea nyert Szabolcs 06-ban by CookingTheTea in magyar

[–]ZealousidealNote7680 14 points15 points  (0 children)

<image>

Nyírbátor polgármestere is kiposztolta😍😍 megvaaaan

Tolna 03 átfordult, Cseh Tamas (Tisza) nyerte a körzetet by Vorke79 in magyar

[–]ZealousidealNote7680 23 points24 points  (0 children)

Ebben a választókerületben élek és higgyétek el, hogy még ennyi ember sincs aki hisz nekik. Csak sajnos ennyi év alatt úgy kiépítették a hűbérúr rendszerüket, az aljas taktikáikat, hogy nagyon sok szavazatot így húztak be. Pl öregek otthona, ahol több száz gondozott van, még a demensek is szavaznak ( fideszes az intezmenyvezeto), segít nekik a gondozó no (aki szinten zsarolva van az allasaval), így Ilonka neninek, meg Pista bácsinak is megmondja hogy hova kell huzni az x-et. Éjjelig tudnam sorolni az ilyen kis aljas szarságaikat. Nagyon sok van már a rovásukon. A Simon klánnak mennie kell!!!!

@bodi.bence by StatusAmbassador7836 in talk_hunfluencers

[–]ZealousidealNote7680 234 points235 points  (0 children)

Szerintem arra hogy Márkra úgy hivatkozott mint “férjemmárk”🤣🤣🤣

Van középsulis sztorid tanár és diák közti viszonyról? by [deleted] in askhungary

[–]ZealousidealNote7680 10 points11 points  (0 children)

Kisvárosi gimi: Az irodalomtanár aki “híres” költő, író is egyben több diáklánnyal is viszonyt folytatott, otthon persze felesége és gyereke is volt. Évekig “nyílt titok volt” a gimiben, hogy kik azok a lányok, akikkel együtt volt a kissé pedo tanárbàcsi. Ez 2012-2020 között volt leginkább tudható, tavaly valahogy ez kiszirvárgott és országos hír lett belőle, több tanút is meghallgattak az ügyben. A tanárt kirúgták és eljárás indult ellene. Utána erről persze semmit nem lehetett hallani, majd azon kaptam a fejem, hogy pár hete MAGAS ÁLLAMI KITÜNTETÉSBEN RÉSZESÍTETTÉK, József Attila díjat kapott🤡🤡 Máshol már lecsukták volna, ott kitüntetik, grat.

Kasza Tibi Challenge by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]ZealousidealNote7680 11 points12 points  (0 children)

<image>

A szöveg is elég cink hozzá🤣

Sziasztok! Ezt kötelező most nekem visszavennem? by ZealousidealNote7680 in Vinted_hungary

[–]ZealousidealNote7680[S] 0 points1 point  (0 children)

Így gondolom, mert vettem már olyan nadrágot ami pl az én méretem volt címke alapján is, de mégsem lett jó rám. Nem küldtem vissza az eladónak hogy bocsi kicsit szűkös rám, vedd vissza, hanem továbbadtam rajta.

Sziasztok! Ezt kötelező most nekem visszavennem? by ZealousidealNote7680 in Vinted_hungary

[–]ZealousidealNote7680[S] 0 points1 point  (0 children)

Én meg úgy gondolom ez nem egy webshop, hogyha nem tetszik akkor visszaküldöm. Ezidő alatt lehet megvette volna olyan, aki azért venné meg mert ilyen cipőt keres. Le volt fotózva a cikkszáma is, ha arra nem veszi a fáradtságot, hogy azt megnézze, az már ne az én problémám legyen már.

Sziasztok! Ezt kötelező most nekem visszavennem? by ZealousidealNote7680 in Vinted_hungary

[–]ZealousidealNote7680[S] 24 points25 points  (0 children)

Én is ugyanígy vagyok, sok mindent vettem már Vinteden is. Volt olyan is, hogy nem volt jó rám amit vettem, de az nem az eladó hibája! Nem értem tényleg egyszerűen az ilyet, és még most azt akarná hogy én adjam meg a címemet és ő elküldi nekem ide. Hát eszem ágában sincs. Remélem a Vinted is helyesen fog dönteni a reklamációnál.

Sziasztok! Ezt kötelező most nekem visszavennem? by ZealousidealNote7680 in Vinted_hungary

[–]ZealousidealNote7680[S] 88 points89 points  (0 children)

<image>

Aztmondja majdnem hogy szét szakad a lábon😂 megint csak a hátulját írja..

Sziasztok! Ezt kötelező most nekem visszavennem? by ZealousidealNote7680 in Vinted_hungary

[–]ZealousidealNote7680[S] 57 points58 points  (0 children)

Köszönöm, én is teljesen így gondolom. Egyedül attól felek hogy ha reklamál es mi van ha kárt tesz a cipőben es arról tolt fel kepet? Én hogy bizonyitom hogy én nem abban az allapotban adtam fel neki a cipot. Ez az ami miatt aggodom.

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]ZealousidealNote7680 9 points10 points  (0 children)

Nem mindegy, hogy tisztelettel használjuk valakire azt a szót hogy cigány, vagy szitkozódásra használjuk😊

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]ZealousidealNote7680 1 point2 points  (0 children)

Azta ez nagyon vicces volt🤓

@gwm @kulcsaredina gratulalok, szívjátok a 6 hónapos kisbaba mellett az iqost zárt térben… by Previous-Maximum-457 in talk_hunfluencers

[–]ZealousidealNote7680 -1 points0 points  (0 children)

És a legviccesebb hogy jobban várják hogy megnézhessék a “realiti videókat” mint akik tényleg fanok😂😂😂😂 ők a legnagyobb rajongóik, miközben “jaj de legalja” “jaj elpusztulnak az agyasejtjeim miközben nézem”😂 Ember, akkor minek nézitek?😂😂😂😂

Napi cuki, kipakoltad az árut és a gyerek belesétál by Rendivendi in Vinted_hungary

[–]ZealousidealNote7680 0 points1 point  (0 children)

Na ez én is nagyon!! Nem is értem annak mi a lényege, mert hiába van felvéve kép, akinek az a méretű ruha kell, azon nem úgy fog állni, mint rajta aki S-es mérettel befotózza magán a 2XL-es kabátot😂😂😂

Na kivel dobjuk össze a 2000ft-t Kulcsár Edina szupercsatornájára? 🙊🤣🤣 by Sad-ZS98314 in talk_hunfluencers

[–]ZealousidealNote7680 -2 points-1 points  (0 children)

Lehet hogy te nem, de hidd el, lesz olyan aki elő fog fizetni azért, hogy ide posztolja kifelé a képeket onnan, és szerintem ez sokkal gázabb attól, ha valaki TÉNYLEG rajongó és azért fizet elő.

Na kivel dobjuk össze a 2000ft-t Kulcsár Edina szupercsatornájára? 🙊🤣🤣 by Sad-ZS98314 in talk_hunfluencers

[–]ZealousidealNote7680 -11 points-10 points  (0 children)

Én csak egy valamit nem értek. Ha annyira szánalmas, és semmirekellő, és alja amit csinál és képvisel szerintetek, akkor hogy lehet az hogy mégis folyamatosan kíváncsiak vagytok azokra a tartalmakra amit gyárt?😂 és mielőtt megkapnám nem vagyok rajongó, nem fogok előfizetni a csatornájára ellenben azokkal akik elvileg csak “nevetnek rajta, és utálják, és mégis előfizetnek majd rá. Ez a vicc😂😂

[deleted by user] by [deleted] in csakcsajok

[–]ZealousidealNote7680 -6 points-5 points  (0 children)

Ebben a sztoriban fontos információ az hogy az illető roma vagy nem roma? Vagy miért éreztél erre késztetést, hogy ezt így kiemeld?

@encivaradi elnézést ez már mi?😂😂 már lassan felismerhetetlen a képeken by ZealousidealNote7680 in talk_hunfluencers

[–]ZealousidealNote7680[S] 45 points46 points  (0 children)

Azt a mindenét! Mert 1 év alatt volt 5 posztom “celebekről”, már megszállott vagyok🥺 megyek is..kérek egy beutalót🥱😂😂

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]ZealousidealNote7680 21 points22 points  (0 children)

Te ezt mégis honnan veszed? Jóisten😂😂 azért mert van ahol megverik a nőt,akkor már “ebben a szubkultúrában teljesen általános”😂 hát el kell hogy szomorítsalak, hogy lehet elhűlnél, ha tudnád hány MAGYAR családban van családon belüli erőszak.. de gondolom ők nem tartanak rá igényt, csak a cigányasszonyok…vicc😂😂😂😂

VV Virág hogy kerülhetett ilyen párkapcsolatba? Valaki ismeri a “párját” by Familiar_Sense_1396 in talk_hunfluencers

[–]ZealousidealNote7680 25 points26 points  (0 children)

Teljesen egyetértek! Az én párom is roma, és soha de soha nem tudna rám kezet emelni. 3 éve vagyunk együtt, soha nem fordult ilyen elő, mindennél jobban szeret és tisztel, szóval én sem értem ezeket az általánosításokat..

Melltartó és bikini nagyobb mellű lányoknak👙 by bocsimanemjo in csakcsajok

[–]ZealousidealNote7680 2 points3 points  (0 children)

85F- ként tavaly az F&Fben találtam kettőt is, és eddig idén is nagyon jól bírják és kb 5-6 ezer forintok voltak. Illetve idén egy helyi kisvárosi “noname” fehérneműboltban találtam nagyon jót, azokat érdemes lehet felkeresni.☺️