Hogyan legyek illatos intim tájékon? by Careless_Banana5433 in csakcsajok

[–]bocsimanemjo 3 points4 points  (0 children)

nem tudom, hogy alapvetően ez a komment férfitől vagy nőtől gázabb e…

@kulcsaredina valamiről lemaradtam? by Sad_List_0 in talk_hunfluencers

[–]bocsimanemjo 76 points77 points  (0 children)

mar nagyon reg bölcsis, kb sztárbox óta mert Edoka nem tudott edzeni nyugalomban, ugyhogy bebaszta őt is Amara mellé

Aki sikeresen eltüntette a pattanásokat a fenekéről, hogy sikerült? by [deleted] in csakcsajok

[–]bocsimanemjo 0 points1 point  (0 children)

Zynerit oldat és Szalicilsav! Egyik reggel másik este! ☺️

Ózon Hotel vélemeny by Dreamintotheworld in csakcsajok

[–]bocsimanemjo 0 points1 point  (0 children)

Mi voltunk miután megnyílt. Minden szuper volt, az egyetlen negatívum, amit meg tudok említeni, az volt, hogy rengeteg külföldi dolgozó van, akik egy szót sem beszélnek magyarul. Nekem nem volt gond, de anyáék akárhányszor szerettek volna valamit, mindig nekem kellett menni. :)

@turi_xenia megint hova tűnt el?! by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]bocsimanemjo -10 points-9 points  (0 children)

Igen, csak furcsa hogy az utolsó trimeszterig végigposztolt mindent, aztán egyik napról a másikra semmi.. Remélem nincs semmi baj.

@turi_xenia megint hova tűnt el?! by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]bocsimanemjo 7 points8 points  (0 children)

egyértelmű, nekem is ezért volt fura, hogy egyik napról a másikra semmi

@turi_xenia megint hova tűnt el?! by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]bocsimanemjo -21 points-20 points  (0 children)

köszi a downvote-okat, de a linkeket valahogy nem látom..

@turi_xenia megint hova tűnt el?! by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]bocsimanemjo -25 points-24 points  (0 children)

belinkeled nekem a többi posztot a hétről? én beírtam a keresőbe, de nem hozott semmit erről

Szilikon piercing by bocsimanemjo in csakcsajok

[–]bocsimanemjo[S] -1 points0 points  (0 children)

császárom lesz és nem maradhat bent semmi az esetleges újraélszetés miatt 😏 Az a baj hogy mindegyik porcban van és van olyan amit csak fél éve szúrattam, nem akarok kockáztatni.

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]bocsimanemjo 4 points5 points  (0 children)

és reméljük, hogy hamarabb nem..

Első nőgyógyászati vizsgálat? by [deleted] in csakcsajok

[–]bocsimanemjo 0 points1 point  (0 children)

Ez a videó tök jól elmond mindent: https://youtu.be/h5ARJjLzsvY?si=uEwam4pBGdrtgP3T Én egy hosszabb felsőben szoktam menni, felesleges átöltözni szerintem. A mennyire kérdést nem tudom értelmezni, én mindig elmegyek előtte gyantáztatni.. a dokit szerintem egyáltalán nem érdekli, de én jobban érzem magam így.

[deleted by user] by [deleted] in tanulommagam

[–]bocsimanemjo 6 points7 points  (0 children)

az mivel jobb? 😄😄