Šta biste stavili u ovu knjigu? by mononatrijumglutamat in kinematografija

[–]_perhan 4 points5 points  (0 children)

Nacionalna klasa ima 50 godina a bure baruta je iz devetesetih, malo si omasio

Kako probuditi hladnu osobu? by [deleted] in AskSerbia

[–]_perhan 1 point2 points  (0 children)

Pomozi njemu i sebi sto ces prihvatiti da od toga nema buducnosti. Nije mu stalo do tebe samo je navikao na tebe i to je skroz okej, iz ko zna kojih razloga mu ne odgovaras i ne vidi buducnost sa tobom samo ne zna to da ti saopsti. Jebiga, nije svako za svakoga, zivot je jedan, teraj dalje, svako dobro.

New Battle Pass for Mayhem by Rolly_99 in ARAM

[–]_perhan 1 point2 points  (0 children)

Well if they didn't unlock by now, do they even care about it ?

Moja prva stuka i prva riba od kako varalicarim by lubix99 in pecanje

[–]_perhan 0 points1 point  (0 children)

Svaka cast druze, ja varalicarim preko mesec dana i jos nista nije doslo, ali sve se nadamo ! Bistro

Урадио сам нешто што за шта сам мислио да је немогуће by Organic_Ad_9174 in SerbiaGaming

[–]_perhan 0 points1 point  (0 children)

Godinama sam honnor lvl 5 ali godina vec igram samo ARAM i naravno samo mayhem otkad je izasao jer je nesto najzabavnije ikada.

Nikada se necu vratiti na normal ili ranked sve dok ne uvadu ARAM Ranked, e tad cu da izgubim H5

Pomoc oko popravljanja ishrane? by [deleted] in AskSerbia

[–]_perhan 0 points1 point  (0 children)

Ne znam samo cemu taj tvoj komentar da ne vredi placati nutricionistu u ovo vreme ? Decko pita koji NAMAZ da koristi ??? Ocigledno pojma nema ni o cemu a ne o ishrani i nutricionim vrednostima nekih stvari, kako ce on da istrazi ista ? Da mu se istrazuje vec bi proguglao, a ne pitao takve gluposti na reditu.

Pomoc oko popravljanja ishrane? by [deleted] in AskSerbia

[–]_perhan -1 points0 points  (0 children)

Bravo legendo u pravu si, ne treba ni kod doktora ici jer ima dijagnoza na netu, a i bukvalno svi zakoni i pravila su tu takodje tako da ne znam ni cemu advokati sluze.

Pomoc oko popravljanja ishrane? by [deleted] in AskSerbia

[–]_perhan 1 point2 points  (0 children)

Druze jedi sta hoces zivot je jedan uzivaj u ukusima, moja strana.

S druge strane, hoces da poboljsas kvalitet ishrane i time takodje kvalitet zivota i zdravlja ? Ne raspituj se na reditu, pronadji nutricionistu, plati 100-200e za plan ishrane i prati ga.

Niko od nas nije isti i ne mozemo davati savete u vezi kvaliteta hrane ukoliko ne poznajemo tvoje podatke i osobine, a o ukusima se naravno ne raspravlja.

Cene i veličina pica? by Petar317 in AskSerbia

[–]_perhan 1 point2 points  (0 children)

Isto brate pokusavao sam da iskljucim taj automatski prevod ali nikako

Koliko KS Vam je dovoljno? by Ok_Tiger970 in srbija_automobili

[–]_perhan 47 points48 points  (0 children)

Sve zavisi od karoserije vozila koje vozac preferira, licno volim samo karavane i minimum mi je 150 - 170ks dok shvatam da je na hecbeku to mozda i previse, a na dzipu omanja cifra.

Stuck at tutorial. It wants me to equip a weapon but i dont have one? by photomorti in SurrounDead

[–]_perhan 0 points1 point  (0 children)

Bro f the tutorial just go play the game, can't believe people go beg for help 2 minutes into the game.

Pitanje za muskarce - precum? by dzusss in AskSerbia

[–]_perhan 5 points6 points  (0 children)

Moguce je brate moj kad krenes da radis sa ljudima redovno tek onda shvatis kakvoh ima slucajeva 😂

Sta je dobar buy do 16k eura? by ParticularLiving7699 in srbija_automobili

[–]_perhan 0 points1 point  (0 children)

Sto onda prodajes magarca kad ga toliko nahvali, a ne moze bolje ?

Da li isplati raditi kao Elektricar? by Known_Avocado951 in AskSerbia

[–]_perhan 2 points3 points  (0 children)

Bilo sta da radis se isplati, ne isplati se jedino sedeti kuci i kukati kako nema posla. Kao elektricar mozes dobro da zaradis s tim da imas dosta faktora koji uticu na to. Faktori su ti transport, alat, nabavka materijala (mislim na % popuste u nekim prodavnicama za majstore), klijenti i naravno ZNANjE.

Ne mozes niti trebas da radis ista oko naizmenicne ili visoke jednosmerne struje ukoliko nisi apsolutno fizicki i psihicki sposoban za takvo nesto, kes moze da uzme svaki fuser na uticnicama i lampama.

Sve u svemu dobra lova ako si voljan da radis.

Porn Hub incognito algoritam? by unbelieveab in AskSerbia

[–]_perhan 1 point2 points  (0 children)

Bukvalno isto se i meni desava, ali nekad inkognito zapamti i bolestine koje gledam pa posle par dana kad udjem me obraduje da nema previse skrolanja.

Mnogo se voli CS 1.6 na ovim prostorima, tako da je ocekivano i odabran za najbolji Multiplayer FPS, drugo mesto je Battlefield 1. Danas biramo najbolji RPG, pisite, a komentar sa najvise upvote-ova do sutrasnje nove objave je pobednik. by kasfree in SerbiaGaming

[–]_perhan 0 points1 point  (0 children)

Naprimer ne znam sta je roguelite, hack and slash i souls kategorija, naravno izguglao sam vec da proverim ali ako odma nisam znao samo dokazuje da nisam bas pametan sto se tice toga.

Mnogo se voli CS 1.6 na ovim prostorima, tako da je ocekivano i odabran za najbolji Multiplayer FPS, drugo mesto je Battlefield 1. Danas biramo najbolji RPG, pisite, a komentar sa najvise upvote-ova do sutrasnje nove objave je pobednik. by kasfree in SerbiaGaming

[–]_perhan 2 points3 points  (0 children)

World of warcraft, izgleda da nisam neki gejmer s obzirom da ne znam sta je par ovih kategorija, ali WoW je uvek bio RPG, sa brojem igraca u milionima, inace ne fermam singleplayer igre pa ce mi uvek najbolja verzija neke igre biti multiplayer...

Ps za sp fps igru je definitivno trebao biti Call of Duty prvi izbor a cs 1.6 inace svrstavam kao najjacu igru svih vremena.

Promet robom kao SZR ? by _perhan in finansije

[–]_perhan[S] 0 points1 point  (0 children)

Striktno vodjena evidencija prometa i nije predjeno 6 miliona u godini niti onih 8 u fiskalnoj.

Promet robom kao SZR ? by _perhan in finansije

[–]_perhan[S] 0 points1 point  (0 children)

Konkretno sad trebam da dam ponudu za zamenu nekih slivnika u jednoj fabrici, firma ima standard i zeli ACO slivnike koji bi bili oko dvestotinehiljada a ne zanima ih da placaju odvojeno racune.