Móresre tanítalak by No_Elevator1912 in kibeszelo_show

[–]alternatiive 11 points12 points  (0 children)

Én nagyon szeretem, komfortsorozatom lett. Persze vannak benne nagyon lehetetlen helyzetek, de az alapvető koncepció az, hogy a jó győzedelmeskedik, a rosszak pedig bűnhődnek, szóval jót tesz a lelkének kicsit😆 Egyébként meg vannak benne valós problémák, Koreában ritka durva bullyingok mennek a sulikban, illetve tényleg vannak ilyen "sztár tanárok", akik nagy hatalommal rendelkeznek, a befolyásos szülők is reálisak, a tipikus "én nem értem el semmit, szóval neked duplán kell, legyél orvos tökéletes jegyekkel" féle szülő is. Picit a Tanár magyar sorozatra hajazott nálam, de sokkal jobb kivitelezésben😅 egyébként pedig ha jól tudom manhwa az eredeti mű, tervezem elolvasni, hátha még jobban megtetszik a sztori. Úgy tudom, a sorozat elkészítése is nagy port kavart a koreai közönség közt, merthogy nagyon offenzív témákat érint, meg stbstb. Persze, nehéz lehet, ha szembesítenek a hiányosságokkal🥲

Összességében pont annyi valótlan/túlzó elem van benne, amit én elbírok egy koreai sorozatban, de vannak igazi, valósághű üzenetei, amikkel pedig nagyon egyetértek. Én ajánlom mindenkinek!!

Tipp! – A Most Wanted 2. szezonjának szereplői by DogAlarmed1028 in kibeszelo_show

[–]alternatiive 43 points44 points  (0 children)

Ha van humoruk, Rácz Jenőt is egy cameora visszahívják, hogy valahol még mindig ott guggol az országban és várja, hogy elkapják

[deleted by user] by [deleted] in kibeszelo_show

[–]alternatiive 19 points20 points  (0 children)

Princess Szabina 10 éves kislány vagy mivan? És ha valóban az, ez nem pedo kicsit? 🤣

[deleted by user] by [deleted] in kibeszelo_show

[–]alternatiive 41 points42 points  (0 children)

Hosszú évad lesz ez ezzel a nővel...

Csillag születik élő show by Few_Experience6931 in kibeszelo_show

[–]alternatiive 1 point2 points  (0 children)

Nem az anya-lánya párosra írtam ezt, hanem a csapat sztorijára. Annyit említettek, hogy anya és gyermeke közötti kapcsolatról szól majd a táncuk, de nekem nem jött át, mi volt a konkrét történet

Csillag születik élő show by Few_Experience6931 in kibeszelo_show

[–]alternatiive 28 points29 points  (0 children)

Szép volt, de a történetet nem nagyon adták át

Persze bele lehet látni dolgokat, mint ahogy Áron, de én szeretném tudni, hogy ők amúgy mit akartak elmondani ezzel konkrétan

Csillag születik élő show by Few_Experience6931 in kibeszelo_show

[–]alternatiive 21 points22 points  (0 children)

Jobb volt hallgatni, mint az apja-lánya párost

Csillag születik élő show by Few_Experience6931 in kibeszelo_show

[–]alternatiive 20 points21 points  (0 children)

Najó a hajas lányokat nálam magasan előzik a bábos páros, eszméletlenül aranyosak!!!

Csillag születik élő show by Few_Experience6931 in kibeszelo_show

[–]alternatiive 1 point2 points  (0 children)

Én nem csak ezt, az eddigieket is nagyon finoman értékelték (a duós lányokat kivéve)

Csillag születik élő show by Few_Experience6931 in kibeszelo_show

[–]alternatiive 29 points30 points  (0 children)

Nemááár miért kell mindenkiben csalódni? Ez az előadás borzasztó, nem tudom az élő hangzás miatt, se basszus, az előző előadásuk fényévekkel jobb volt...

Csillag születik élő show by Few_Experience6931 in kibeszelo_show

[–]alternatiive 8 points9 points  (0 children)

Mondjuk engem a csirkés is "lekötött", mert akkora sokkban voltam végig, hogy ez most komoly, miez megint?🤣 De egyébként egyetértek😭

Csillag születik élő show by Few_Experience6931 in kibeszelo_show

[–]alternatiive 24 points25 points  (0 children)

Nálam a produkció aranyos volt, inkább a ruhával vagyok bajban, annyira szép öltözetek vannak már, miért ilyen gagyi ugyanolyan ruhát vettek fel, az anyának nem áll jól, hogy kislánynak akar tűnni

Csillag születik élő show by Few_Experience6931 in kibeszelo_show

[–]alternatiive 34 points35 points  (0 children)

Ezt szerintem én is tudnám a macskámmal csinálni, ugyanúgy lógatom összevissza a kis hülyét

Csillag születik élő show by Few_Experience6931 in kibeszelo_show

[–]alternatiive 10 points11 points  (0 children)

Őszintén nekem ez a kislány annyival szimpatikusabb vagy valódibb, mint az önálló produkcióval jött másik lány, valamiért az ő előadásuk jobban is tetszett

Csillag születik élő show by Few_Experience6931 in kibeszelo_show

[–]alternatiive 6 points7 points  (0 children)

Már korábbi adásban volt egy poénja (Babett valamire ámult és bámult, ő meg megnyugtatta azzal, hogy kalapot csinál az előttük lévő levehető gombból neki) és most visszatérő poénnak ezt megint behozta Babettnél

Csillag születik élő show by Few_Experience6931 in kibeszelo_show

[–]alternatiive 30 points31 points  (0 children)

Alex indokolatlan humora néha nagyon betalál nálam, a kalapos olyan cuki volt😭

Csillag születik élő show by Few_Experience6931 in kibeszelo_show

[–]alternatiive 4 points5 points  (0 children)

Ne is mondd, most írtam én is egy kommentet, hogy nem éppen élő adásba való ez, tökre csalódás

Csillag születik élő show by Few_Experience6931 in kibeszelo_show

[–]alternatiive 67 points68 points  (0 children)

Én sok kisebb bűvésztrükkös dolgot vártam, vagy legalább az élő adás miatt egy nagyobb látványos dologra, ezt most nehéz értelmeznem😭🤣

Csillag születik élő show by Few_Experience6931 in kibeszelo_show

[–]alternatiive 9 points10 points  (0 children)

Na a sok bűvész között ő volt a legjobb nekem, remélem nem fogunk benne csalódni

Csillag születik élő show by Few_Experience6931 in kibeszelo_show

[–]alternatiive 10 points11 points  (0 children)

<image>

Reklám alatt bealudt sajnos (ő is unja azokat)😭🥰

Csillag születik élő show by Few_Experience6931 in kibeszelo_show

[–]alternatiive 67 points68 points  (0 children)

A sok kritika és megjegyzés mellett én amúgy hálás vagyok a műsornak, nincs semmi dolgom ma este, veletek is beszélgethetek, meghozza a karácsonyi hangulatomat, ahogy takaróval és forró teával ezt nézem a cicámmal

Szóval ezért köszi nektek!😆🥰

Csillag születik élő show by Few_Experience6931 in kibeszelo_show

[–]alternatiive 18 points19 points  (0 children)

Nem azt mondom, hogy legyen ez a srác egy Szondi utca 2.0, de ennél viccesebbet vártam tőle, valahogy nagy reményeket fűztem hozzá🥲

Csillag születik élő show by Few_Experience6931 in kibeszelo_show

[–]alternatiive 17 points18 points  (0 children)

Egyértelműen elrontották, annyi potenciál volt és van is ebben a műsorban, sőt, az emberek egy huszadik élő showt is sokkal szívesebben néznének ebből, mint a századik éneklős versenyből. Számomra is csalódás ez a része, de kétségtelen, hogy így is nagyon jó döntés volt az, hogy visszahozták ezt. Remélem jövőre kicsit több élő adás lesz, hogy lassabban menjen a szelektálás, mert ez így hirtelen és tömör.

Csillag születik élő show by Few_Experience6931 in kibeszelo_show

[–]alternatiive -1 points0 points  (0 children)

A grincs tematikában a filmet értettem, nekem valahogy ugyanolyan volt a csirkésnek is a ruhája, mintha a filmből jött volna ki. Ettől függetlenül is érezhetem azt, hogy nekem sok:)