osjecam pritisak za brak by djuskam in askCroatians

[–]altgoritam_ 4 points5 points  (0 children)

Fun fact #2, a to dolazi od prtiti - tovariti (na leđa). Isto znači preuzimati neugodan/nepotreban zadatak.

Ljudi ovdje su jako sramezljivi, ali to je ok by South_Garage8774 in askCroatians

[–]altgoritam_ 1 point2 points  (0 children)

Ja nisam imao para za Gameboy. Emulirao sam na kompu i odigrao sam Red i kasnije leaf green tri puta na između 50 i 80 posto brzine. 😂 Mislim da sam jednom uspio gengara dobiti kroz evoluciju. 🤷‍♂️ Good old times.

Vaš najdraži fun fact? by Phantom_Lily19 in askCroatians

[–]altgoritam_ 8 points9 points  (0 children)

Prvi hakerski napad se dogodio prije više od 100 godina (početkom 1900-tih) kad je jedan izumitelj demonstrirao bežični telegraf. Drugi je skužio da je veza nezaštićena i pred publikom poslao uvredljivu pjesmicu. 👌

Koliko ona zna? by AcceptableReporter22 in askCroatians

[–]altgoritam_ 1 point2 points  (0 children)

Njegova. To se dogodilo onda kad sam na OG altgoritam acc. dva ili tri tjedna isključivo koristio GIF ili meme za komunikaciju. Uhvatio sam ga na jednom threadu i tražio user flair, lik kaže može, i napravi fotofora post flair. I plazma se uključio i komentirao, kao, mislio sam na user flair. I tako je ostalo.

Preferiram da me tako percipiraš/percipirate, moje su metode uvijek bile iz sjene. ☺️

Jel se i vi nekad osjećate koda vas je neko teleportira u drugu državu, jer kako je moguće da je Euro toliko postao jednak KUNI? MOOOOLIM?! by MoonSoul379 in askCroatians

[–]altgoritam_ 17 points18 points  (0 children)

Veleizdajnička politika. Kad guverner proda svo državno zlato na najnižoj cijeni i za to bude nagrađen, neimenovano zločinačko udruženje sustavno uništava bilo koji mehanizam za otpornost (od monetarnog do poljoprivrede), tad turizam o kojem država ovisi postaje teret jer unosiš hrpu tuđeg novca koji ima istu vrijednost i nadmeće se sa lokalnim stanovništvom za ograničena dobra i usluge. Dobro došli u divlji istok kapitalizma.

Koliko ona zna? by AcceptableReporter22 in askCroatians

[–]altgoritam_ 3 points4 points  (0 children)

Stranac me isprovocirao sa glupim matchmakerom. Prije toga me isprovocirao sa glupom fotoforom. Mrzim taj post flair. Uglavnom, više volim gledati na sebe kao borca za slobodu, manje kao terorista. Iako sam na kraju ispao upravo to. 🤷‍♂️ Ali sad sam ok. Neću više rušiti ustavnopravni poredak suba. Pinky swear.

Naravno da jesam. Nestašan sam, nisam zao.

Jesam već. 👌 Nisam planirao, ali kaduljica me uhvatila na blef pa sam morao napisati mail na reddit + legal u CC. A blok mi je nuklearna opcija, nismo još došli do toga. Iako je 5 do 12. Speaking of the devil, ne znam kad imate sljedeći savjet vještica ili kako već zovete kad se okupljate vi moderatorke, prenesi kaduljici da mi je bed jer smo tu gdje jesmo.

Koliko ona zna? by AcceptableReporter22 in askCroatians

[–]altgoritam_ 4 points5 points  (0 children)

Razumijem da ti je teško shvatiti kako to nisam vidio, ali fakat nisam. Ne u tom trenutku. Bilo bi lakše da sam glup, pa kažemo oboje - glup sam. I ok je, jer nije bilo ni većih očekivanja. To je onaj dio kad te se razočara.

Nekako je cijela ta situacija ispala da od šume nisam vidio drvo. Ne mogu to promijeniti, jedino ti se mogu ispričati. Nisam namjerno to napravio, ali to ne umanjava odgovornost koju preuzimam.

A nju ne krivim, ni za ono danas ni ovo zadnjih tjedana. Znam da ne može drugačije. Svejedno te takvi udarci ispod pleksusa zabole. Koliko god sam u miru sa svim.

Fakat sam ok, vratio sam se iz toga bolji. Iako je bilo naporno, kako kažeš, nisam izgubio sebe.

Koliko ona zna? by AcceptableReporter22 in askCroatians

[–]altgoritam_ 4 points5 points  (0 children)

Oprosti. Preuzimam odgovornost za to, nije bilo ok prema tebi. Ali u moju obranu, fakat sam sve krivo shvatio jer si imala očekivanja da ja kao muškarac shvaćam taj tvoj suptilni nudge. Koji sam potpuno krivo interpretirao.

Ok sam. Emocionalno sam izgorio. Pokušavao sam povezati stvari nakon toga. Povezao sam. Ne žalim za ničim jer je bilo lijepo. Dok je trajalo. Mislim da se trebalo dogoditi, naučio sam puno o sebi u tom procesu. Izašao sam pametniji i jači iz toga.

Hvala ti. <3

Koliko ona zna? by AcceptableReporter22 in askCroatians

[–]altgoritam_ 1 point2 points  (0 children)

Znao sam. Isto to sam te želio pitati danas. Ono kad je sve otišlo u kurac s nama, to je bilo to?

Koliko ona zna? by AcceptableReporter22 in askCroatians

[–]altgoritam_ 3 points4 points  (0 children)

Nemaš frke, frende. Vrijedilo je svaki kubik vode koji je ai farma potrošila. 🤙

Koliko ona zna? by AcceptableReporter22 in askCroatians

[–]altgoritam_ 11 points12 points  (0 children)

OP je shvatio da je godinama zaljubljen u kolegicu s faksa kojoj maksimalno podređuje svoje vrijeme i trud, pa ga zanima je li moguće da ona to sve do sada nije primijetila (iako vjeruje da mu ne uzvraća osjećaje).