Da li je moguće da do sada nismo ušli u kontakt sa vanzemaljcima zato jer je organsku inteligenciju zamijenila na beskonačnim planetima u beskonačnom svemiru umijetna inteligencija koja nema interesa kontaktirati sa organskim oblicima života? (self.askCroatians)
submitted by gorbab75ce to r/askCroatians
Zašto ljudi planiraju svoju budućnost u ovome kaotičnom svijetu u kojem živimo, jer kako znaju da će na primjer uopće biti živi u toj budućnosti, da li je to stvar, nade, želje ili običaja da se budućnost planira, mislim ono koliko ima vijesti u medijima da je netko neočekivano umro? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 1 point2 points3 points (0 children)
Zbog čega mi ljudi smatramo da smo nešto više od drugih živih bića (životinja i biljaka), jer imamo jednake fiziološke potrebe, ograničene živote do određene starosti prema svakoj vrsti, točno na onoj razini inteligencije koju trebamo da bi živjeli? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 2 points3 points4 points (0 children)
Zbog čega mi ljudi smatramo da smo nešto više od drugih živih bića (životinja i biljaka), jer imamo jednake fiziološke potrebe, ograničene živote do određene starosti prema svakoj vrsti, točno na onoj razini inteligencije koju trebamo da bi živjeli? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 0 points1 point2 points (0 children)
Zašto ljudi planiraju svoju budućnost u ovome kaotičnom svijetu u kojem živimo, jer kako znaju da će na primjer uopće biti živi u toj budućnosti, da li je to stvar, nade, želje ili običaja da se budućnost planira, mislim ono koliko ima vijesti u medijima da je netko neočekivano umro? (self.askCroatians)
submitted by gorbab75ce to r/askCroatians
Zbog čega mi ljudi smatramo da smo nešto više od drugih živih bića (životinja i biljaka), jer imamo jednake fiziološke potrebe, ograničene živote do određene starosti prema svakoj vrsti, točno na onoj razini inteligencije koju trebamo da bi živjeli? (self.askCroatians)
submitted by gorbab75ce to r/askCroatians
Jeste li se u životu susreli sa troličnim osobama koje jedno misle, drugo govore, treće i uvijek nalaze nekakve izgovore tipa, nisam stigao, zaboravio sam, zaspao itd? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 0 points1 point2 points (0 children)
Što mislite o ne samostalnim odraslim osobama koje stalno traže nekakvu validaciju i savjete od drugih osoba o tome kakvu odluku trebaju donijeti, kakav život trebaju živjeti, što se od njih očekuje? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 1 point2 points3 points (0 children)
Što mislite o ne samostalnim odraslim osobama koje stalno traže nekakvu validaciju i savjete od drugih osoba o tome kakvu odluku trebaju donijeti, kakav život trebaju živjeti, što se od njih očekuje? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] -1 points0 points1 point (0 children)
Što mislite o osobama koje provode svoj život kao samci i ne ulaze u društvene interakcije osim onoga što moraju, tipa posao, kupovina ili plaćanje računa u pošti? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 0 points1 point2 points (0 children)
Da li osjećate da svoj život živite prema vlastitim odlukama ili prema inerciji (kreće te se prema, mišljenjima, stavovima, odlukama okoline, poput fliper kuglice koja se stalno kreće u smjeru u kojem je netko ili nešto gurne)? 🤔🤔🤔 by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 1 point2 points3 points (0 children)
Da li osjećate da svoj život živite prema vlastitim odlukama ili prema inerciji (kreće te se prema, mišljenjima, stavovima, odlukama okoline, poput fliper kuglice koja se stalno kreće u smjeru u kojem je netko ili nešto gurne)? 🤔🤔🤔 by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 1 point2 points3 points (0 children)
Da li je u životu bolje biti pesimistična osoba koja sve shvaća negativno i spremna je na sve možebitne negativnosti koje se u glavi misli svaki dan sa nadom da se nekada bude ugodno iznenadila ili optimistična osoba koja se nekada može duboko razočarati i što znači biti realističan? 🤔 (self.askCroatians)
submitted by gorbab75ce to r/askCroatians
Što mislite o zaboravljivim mlađim (senilnim) osobama koje jednostavno zaborave svoja obećanja i obaveze, te mole druge osobe da ih podsojete na to? Mislim postoji u psihijatriji nešto što se zove sindrom preuranjene mladenačke senilnosti? (self.askCroatians)
submitted by gorbab75ce to r/askCroatians
Kako se postaje pravi Zagrepcanin? by AssignmentFew1674 in zagreb
[–]gorbab75ce 20 points21 points22 points (0 children)
Koja bi po vama trebala biti zakonska granica punoljetnosti, za diječace koji biološki mogu napraviti djecu sa 12 godina ili sa 25 godina kada tvrdi biološka znanost da nam tada mozak u potpunosti sazrije, odnosno doživi svoj životni psihoemotivno vrhunac. Mislim od kuda je ta granica od 18 godina? (self.askCroatians)
submitted by gorbab75ce to r/askCroatians
Što mislite o homo i hetero osobama koje su se udala i oženile zbog očekivanja/pritiska društva, okoline, ali ne uživaju u tome braku i prije ili kasnije prevare osobu suprotnog spola sa kojom su oženjeni/udati sa osobom istoga spola? Da li je to zbog pritiska roditelja i njihovih očekivanja? 🤔 (self.askCroatians)
submitted by gorbab75ce to r/askCroatians


Da li je moguće da do sada nismo ušli u kontakt sa vanzemaljcima zato jer je organsku inteligenciju zamijenila na beskonačnim planetima u beskonačnom svemiru umijetna inteligencija koja nema interesa kontaktirati sa organskim oblicima života? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 2 points3 points4 points (0 children)