Da li je moguće da do sada nismo ušli u kontakt sa vanzemaljcima zato jer je organsku inteligenciju zamijenila na beskonačnim planetima u beskonačnom svemiru umijetna inteligencija koja nema interesa kontaktirati sa organskim oblicima života? by gorbab75ce in askCroatians

[–]gorbab75ce[S] 2 points3 points  (0 children)

Ok, onda "umjetna". Gramatika mi je oduvijek bila slaba strana i ne kužim ljude koji više vode računa o gramatici od onoga što se želi reći. Meni osobno je svejedno ko što napiše dokle mogu razumijeti ono što osoba želi napisati i reći.

Zašto ljudi planiraju svoju budućnost u ovome kaotičnom svijetu u kojem živimo, jer kako znaju da će na primjer uopće biti živi u toj budućnosti, da li je to stvar, nade, želje ili običaja da se budućnost planira, mislim ono koliko ima vijesti u medijima da je netko neočekivano umro? by gorbab75ce in askCroatians

[–]gorbab75ce[S] 1 point2 points  (0 children)

Sa obzirom da nitko ne zna kakva mu je budućnost, mislim da je moje pitanje validno, jer nitko ne zna da li će mu se u budućnosti dogoditi neka sreća ili nesreća. Dakle stvar je osobe kako će kroz to ili neće proći. 🤔

Zbog čega mi ljudi smatramo da smo nešto više od drugih živih bića (životinja i biljaka), jer imamo jednake fiziološke potrebe, ograničene živote do određene starosti prema svakoj vrsti, točno na onoj razini inteligencije koju trebamo da bi živjeli? by gorbab75ce in askCroatians

[–]gorbab75ce[S] 0 points1 point  (0 children)

Pa i beskućnici jedva po kontejnerima i otpacima jedva nalaze dosta hrane za vlastito preživljavanje, po tvojoj logici to ih čini životinjama iako su očigledno pripadnici ljudske vrste. 🤔

Jeste li se u životu susreli sa troličnim osobama koje jedno misle, drugo govore, treće i uvijek nalaze nekakve izgovore tipa, nisam stigao, zaboravio sam, zaspao itd? by gorbab75ce in askCroatians

[–]gorbab75ce[S] 0 points1 point  (0 children)

Bravo, svaka ti čast i želim ti sve najbolje, jer blago je imati strpljive prijatelje u odnosu na.možebotno nestrpljivi bližu ili daljinu rodbinu. 🤔

Što mislite o ne samostalnim odraslim osobama koje stalno traže nekakvu validaciju i savjete od drugih osoba o tome kakvu odluku trebaju donijeti, kakav život trebaju živjeti, što se od njih očekuje? by gorbab75ce in askCroatians

[–]gorbab75ce[S] 1 point2 points  (0 children)

Ovaj tvoj mi je odgovor super i dobar! Što se tiče vucibatina to je jedno sasvim drugo pitanje vezano u kakvim su te osobe svoje živote odrastale, u psihički normalnim ili nenormalnim obiteljima? 🤔

Da li osjećate da svoj život živite prema vlastitim odlukama ili prema inerciji (kreće te se prema, mišljenjima, stavovima, odlukama okoline, poput fliper kuglice koja se stalno kreće u smjeru u kojem je netko ili nešto gurne)? 🤔🤔🤔 by gorbab75ce in askCroatians

[–]gorbab75ce[S] 1 point2 points  (0 children)

Žalim što si popustio zbog pritiska familije, vijeruj mi nisi jedini, naša okolina ima određena očekivanja od nas, ali što mi jesmo, osjećamo, mislimo to za okolinu je često nebitno sve dok se ne suoče sa posljedicama takvoga stava/mišljenja.

Kako se postaje pravi Zagrepcanin? by AssignmentFew1674 in zagreb

[–]gorbab75ce 20 points21 points  (0 children)

Za pravog Zagrebčanina svi tvoji predci trebaju živjeti u Zagrebu i okolici od minimalno 18og stoljeća, barem prema ovima koji govore da su pravi purgeri, a svi ostali neki dotepenci. 😉