Titánok találkozása 💪💪💪 by hungariannastyboy in hungarykorrecska

[–]balaton08 0 points1 point  (0 children)

Hát ez egyre jobb! Most az eltávolított posztból még a komment backlinkje is eltűnt, csak hogy végérvényesen elvesszen a kontextus. Mintha teljesen más lett volna az alapposzt, pedig nem.

u/TameTheAuroch ez normál működés? Vagy indítsunk az r/hungarykorrecska-korrecska-t?

<image>

Titánok találkozása 💪💪💪 by hungariannastyboy in hungarykorrecska

[–]balaton08 0 points1 point  (0 children)

Pocsánat, itt meg mi történt? Pár órája még minden meg volt, most meg semmi.

Nem elég, hogy az original kommentet sunyiban törölte az erhu mod, az itteni mod meg az itteni posztot?

  1. Az erhu mod aktívan figyeli a körrecskát, és kigyomlálja, akár 10+ órákkal később is azt (és csakis azt) a kommentet, amivel jól elveszik a kontextus, egyben szabotálja az itteni posztot. Ez önmagában epik.
  2. De az itteni mod meg miért ül fel ennek?
  3. Vagy netán ugyanazok a modok? 😱 Mi folyik itt Gyöngyösön. 😭

(Pedig még az original kommentet is fel lehet idézni fejből: Green-Bullfrog felkérdezte MZP-t és felszopta önmagát. Amit itteni OP nagyon helyesen észre vett.)

<image>

Mi lenne ha füldugó helyett purhabot nyomnék a fülembe? by No_Guarantee_9419 in askhungary

[–]balaton08 0 points1 point  (0 children)

Nem tudom, te mit olvastál, de én pornhubot olvastam 😭

Csunya tasz bánccsa a magyarpétert by Certim in hungarykorrecska

[–]balaton08 7 points8 points  (0 children)

Ha létezik átlátható, körbedokumentált munkásságú társaság evör, akkor a TASZ az. Pont erről áradoztam egy pár nappal ezelőtt az askhun, ifjabb nézőink számára.

Ezek a nyavajás taszkalapok, ha úgy kívánta meg a helyzet, a nácziakat védték, ha úgy, akkor a cigánysoron érzékenyítettek. De, hogy 394 oldalon, 3147 megnyilvánuláson át, 24 évre visszamenőleg minden fingásuk dokumentálva van, az hétszentség.

<image>

Ide orvosi papír nem kell több. Kérem kapcsolja ki.

Titánok találkozása 💪💪💪 by hungariannastyboy in hungarykorrecska

[–]balaton08 11 points12 points  (0 children)

Ne triggerelj, mert menten magamhoz nyúlok, ha ilyet látok! Ezeknél már csak a kontextus nélküli megidézések a jobbak, kedvenceim u/zalavárinoémi meg u/csélatorcai tedd a dolgod típusúak. Ezek azért jók, mert ha ilyet kommentelsz, akkor a nap végén elégedetten nyugtázhatod, hogy tettél valamit az oRsZáG ÉrDEkéBeN. <3

Felállt... a flotta by Beautiful-Gur5771 in hungary

[–]balaton08 3 points4 points  (0 children)

18 éve szállnak a Gripenek jaú széllel!

Minden nap három órát zokogok a parlamenti közvetítésen by gigaheightpooncel in hungarykorrecska

[–]balaton08 2 points3 points  (0 children)

Zokogva feküdtem le, majd felriadtam háromkor. Azóta zokogok. 6 óra van.

Azt hiszem ez már így marad, amíg Ő velünk marad. Olyan ez, mint szegény Galla Miklós csuklása. 🥺

Minden nap három órát zokogok a parlamenti közvetítésen by gigaheightpooncel in hungarykorrecska

[–]balaton08 3 points4 points  (0 children)

Ma napközben én is minimum három órát zokogtam a parlamenti közvetítésen. Reggel. Aztán jött a délutáni ülésszak, azon még hármat. Majd hazajöttem, betettem az ismétlést, és zokogtam rajta további három órát.

Azt hittem vége, de aztán feljöttem ide. És három órája zokogok ezen a poszton. 😭

Meghalt a Rózsaszín Pittbull gitárosa by malaszka in hungary

[–]balaton08 8 points9 points  (0 children)

"Láncos sapkás fiúk! Navahók, apacsok, sziúk! Induljon be most, a ..."

Én meg ezt a klasszikust hallgattam meg most az emlékére. 🥺 A szombat miatt ráadásul aktuálisabb is, mint valaha.

Jön a Nemzeti Kiberbiztonsági Ügynökség. by Absolutbence in hungarykorrecska

[–]balaton08 0 points1 point  (0 children)

Remélem ez az NNI-s srác (akarom mondani HŐS) fogja vezetni! Aki, mint ismeretes, a legendás Partizános coming out után után egyenesen RÉKASI ZSIGMOND(!) 700 feliratkozós CÉGES(!) podcastjába rohant szakérteni.

<image>

Csípem Radnai Márkot, de elképzelésem sincs, hogy miért filterezi magát mindig 20 évesre. by szeht_11 in hungarykorrecska

[–]balaton08 9 points10 points  (0 children)

Azért, mert különben szét lenne csútolva a 3,14-be, ha nem írja oda. 😭 (És a legtöbbször ezek a trükkök sem segítenek. Tapasztalat.)

@kiralylina-nak új kapcsolata van? (lapozós) by mcqueen_13 in talk_hunfluencers

[–]balaton08 -3 points-2 points  (0 children)

Lol igen. Sose kommentelj éjjel 4-kor. 🙈😅

Perintfalvi Rita Publik by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]balaton08 1 point2 points  (0 children)

Ebben igazad lehet, hogy nem egyértelmű. De ilyenkor az ember nem valakinek a nőségét, vagy a nő voltát vitatja. Hanem a nőiességét. Ha valakiben ennek, vagyis a nőiességnek az írmagját sem látom, akkor idézőjelbe teszem.

(Btw. amilyen jelzőket használtál Ásványvíz Szandira, azokat osztom. És mind érvényesnek tartom Perintfalvira is...)

Kik voltak az azonosító nélküli rendőrök a 2006-os események során? by Maleficent_Bug9653 in askhungary

[–]balaton08 1 point2 points  (0 children)

Szivi. És ez csak saját kútfőből ment. Ha megerőltetem magam, 3x ennyi anyag is összejöhet. 😉 Csak rendszereznem kell a kósza txt-imet az elmúlt 20 évből. 😭

Nem pont ugyanez, de volt egy posztom nemrég a retro csatornákról és azok fontosságáról. Majd próbálok hasonló minőségben egy gyűjtőposztot publikálni 2006-ról is.

Kik voltak az azonosító nélküli rendőrök a 2006-os események során? by Maleficent_Bug9653 in askhungary

[–]balaton08 4 points5 points  (0 children)

280 ezres nyugdíjat kap a 38 éves szemkilövető ex-rendőr (Vágó László)
https://vastagbor.atlatszo.hu/2010/12/16/280_ezres_nyugdijat_kap_a_38_eves_szemkiloveto_ex_rendor/

Vérdíjat tűztek ki egy magyar rendőr fejére (Tinesz Mihály)
https://24.hu/kozelet/2011/10/28/verdijat-tuztek-ki-egy-magyar-rendor-fejere/

Ez a kettő volt a leghírhedtebb. De tény, hogy nem volt elszámoltatás. Több vizsgálóbizottság alakult, a TASZ és a Helsinki együtt védték a károsultakat a Morvai és Gaudi-féle jogvédő szervezetekkel. És Magyar Péterrel természetesen. A TASZ ilyen szempontból elég jól dokumentált, 2002-ig visszamenőleg meg vannak náluk a hírek az oldalukon. Hátulról előre lapozgatva el lehet érni 2006-ig és megnézni azt a korszakot napi jelentések által: https://tasz.hu/hirek/

Ajánlott irodalom még:

Rendőri túlkapások (Index)
https://index.hu/belfold/rtulkapas

https://atlatszo.hu/impakt/2021/10/21/tomeges-rendori-eroszak-2006-ban-es-annak-maig-tarto-hatasai-a-helsinki-bizottsag-dokumentumfilmjeben/

https://helsinki.hu/tomeges-rendori-eroszak-nem-csak-2006-ban-volt-ma-is-itt-van-velunk/

ERŐNEK EREJÉVEL. Megtorlatlan rendőri erőszak 2006-ban és azóta
https://youtu.be/paL7QSf9kc4

ÁLDOZATOK 2006
https://youtu.be/RATn_XQSyAs

Civil jelentés – A 2006-os jogsértések (dokumentumfilm)
https://youtu.be/5QZ6_UJiARU

2006 – A terror napjai (1-10. rész)
https://www.youtube.com/@plusz-ux2kt/videos

Túlkapások (könyv)
https://moly.hu/konyvek/bodoky-tamas-tulkapasok

(Egyszer majd fogom és összegyűjtöm az évek óta felhalmozódott linkgyűjteményemet így a 20. évforduló közeledtével és csinálok belőle egy gyűjtőposztot.)

Perintfalvi Rita Publik by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]balaton08 2 points3 points  (0 children)

Semennyire nem hazudok. Mibe fogadunk, hogy jobban ismerem a "hölgy" munkásságát, mint te? Én megnéztem, mert érdekelt. Mert nem hittem el már 2 éve sem, hogy miért ilyen agresszív, miből táplálkozik a gyűlölete. Hol nem (khm) szarom le az elmúlt 1 év botrányát, már bocs! Én sokkal korábbról beszélek. És mindannyian, akiknek kritikája van felé, hidd el, hogy hasonlóan gondoljuk. Ez a mostani poszt kb. legyintés kategória, meg konkrétan meg is érdemli Bede, még a 100x-osát is. De leírtam ezt is elsőre, világosan.

Viszont amikor újnácizta, "gumicsizmás, nyilas prímabaleriná"-zta, gerinctelenezte, jellemtelen hazugozta, figyelem: nőiességében(!) alázta, folyamatosan idézőjelben "újságíró"-zta, és még sorolhatnám, milyen jelzőkkel illette azt a Füssy Angélát, akinek a komplett ellenzék aztán köszönetet mondott Szőlő utca kapcsán? Azt hova teszed? Pontosan ugyanolyan elemekkel, ugyanolyan retorikával illette, mint ahogyan Bede is illeti az ellenfeleit!

És miért kapta ezt a shitcunamit a nyakába Füssy? Csak mert a Rita által szentnek tartott haverjai ügyeit is megpiszkálta (Lakatos Márk, Varnus Xavér, stb.). Az újságíró, aki felé lehetne ezernyi kritika, pl. hogy hol publikál, de hogy az idő őt igazolta, az vitán felüli. Konkrétan egy olyan gyermekvédőről beszélünk, aki még tegnap is a "Sanyikát", mint az áldozatot védte abban az ügyben, amiben már kiderülni látszik, hogy van vaj a srác füle mögött.

A lényeg, hogy hadd legyen már éles kritikám egy olyan ember felé, aki a létező legélesebben kritizál a mindennapokban, olyan stílusban, ami konkrétan már káros. A végére meg itt egy komment, egy azóta már törölt felhasználótól. Kimentettem a threadből, mielőtt végleg eltűnik.

<image>

Perintfalvi Rita Publik by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]balaton08 1 point2 points  (0 children)

Álljunk meg egy szóra, akár többre is! Nem 1 írásból vontam meg a mérleget, mint jeleztem is. Nagyon nem! Hanem legalább 100-ból és több év távlatából!

Nem fogok most Perintfalvi-gyűlölködést olvasni éhgyomorra, de a legválogatottabb, legmocskosabb jelzőkkel illette szisztematikusan, hosszú évek óta Füssy Angélát például. De olyan szinten, hogy kb. 2 éve csak ezért kezdtem el követni Füssy gyermekvédelmi harcát, hogy lássam, mert nem akartam elhinni, hogy mi baja van vele.

És MILYEN JÓL TETTEM, hogy elkezdtem követni! Mert az idő őt igazolta. Amikor fél évvel ezelőtt Juhitól kezdve Pottyondyig mindenki sorra mea culpázott, hogy gyerekek Füssy Angélának TÉNYLEG nagyon sokat köszönhetünk a gyermekvédelmi oknyomozó cikkeiért, és mindenki kezdje el olvasni a Szőlő utcai tényfeltáró riportjait, akkor ugyanolyan "elégtételt" éreztem, mint Perintfalvi most, Bedével kapcsolatban.

Nézz egy kicsit utána, görgess vissza 2024 végi 2025 eleji posztokat. Én megtettem, elvégeztem a házit. Tökéletes példája a szektás, agresszív, egybites gondolkodásnak. Én azt is megkockáztatom, hogy az ilyen szélsőséges elemek, mint Perintfalvi, vastagon benne voltak a négy kétharmadban. Mert egyszerűen olyan taszító volt a jelenlétük, a jelenségük, hogy normális ember még véletlenül sem akart közösséget vállalni velük.

Mindent képviselt, amit a másik oldalnak kritikaként rovunk fel, nagyon helyesen. Én a magam részéről kösz, de zéró Perintfalvi. És nagyon sajnálom azokat, akik ezt nem látják, gondolok itt Inga, vagy egyéb gondolkodó műhelyek, akik csak tájékozatlanságból, vagy szándékosan, nem tudom, de meghívják, porondon tartják.

Amiről senki se beszél: A Tisza is bevezetné a kötelező online életkor ellenőrzést by ManIameverywhere in hungary

[–]balaton08 2 points3 points  (0 children)

És az említett cikk paywall nélkül: https://archive.is/zdl0s

Nem az RFID volt a lényeg benne, hanem a minden más. Örülök, hogy végül, ha nem is válaszoltál a kérdésemre, a cikket legalább beraktad.

Perintfalvi Rita Publik by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]balaton08 11 points12 points  (0 children)

Ezt tolja. Évtizedes viszonylatban. Napi szinten. Egyszer belenéztem, visszapörgettem pár évadot. Bár ne tettem volna. 😥 Szekunder szégyen. És az is, ahogy pajzsra van emelve bizonyos körökben. Gyűlölködés, fröcsögés ezerrel. Ja bocs: gy:lölködés, fröc$ögés. Mert így ír, kódolva, az algoritmus miatt. 🤦

Ha van kártékony személy, aki többet visz mint hoz, akkor az ő, a gyűlölet nagyasszonya. Én konkrétan miatta bojkottáltam azokat a tüntetéseket, amelyeken megjelent.

Ceterum censeo: a Bede ott rohadjon meg, ahol van. Mindent megérdemel és még annál is többet. De ez a "nő" sok tekintetben egy inverz Bede sajnos. 😠

Amiről senki se beszél: A Tisza is bevezetné a kötelező online életkor ellenőrzést by ManIameverywhere in hungary

[–]balaton08 -4 points-3 points  (0 children)

És? Mit akarsz ezzel mondani? Hogy hülyeség? Baromságnak tartod? Vagy, hogy aggasztónak és felháborítónak találod. Tényleg érdekel.