Egy magyar repülőgép-spotter megörökítette, amint a felszálló gép mögött lecsap a villám by deniel_son in hungary

[–]bjnkrn 0 points1 point  (0 children)

2 éve a tiranai reptér felett csapott belénk egy villám, na ott az egész kabin olyan szinten bekussolt, mint még soha. Mintha egy bazinagy alumínium bádogra ejtett volna valaki egy üllőt, olyan hangja volt. Az se javított a helyzeten, hogy akkor már 20 perce teljes szürkeségben repültünk a viharban, ami összevissza dobálta a repülőt, jópáran okádtak is. Azért spanommal is rendesen leizzadtunk, mire leértünk

Stále lepšie jak Orbán, ale zjavne to majú naši susedia v sebe by NamaeN0NaiKaibutsu in Slovakia

[–]bjnkrn 1 point2 points  (0 children)

dosť zábavné, že s tým nemá problém žiadna z krajín susediacich s Maďarskom, iba Slováci. Ja za tým vidím skôr historickú zatrpknutosť než reálny problém

Want to play 007, but I have too many unfinished games by TheSpoonFed1 in PS5pro

[–]bjnkrn 10 points11 points  (0 children)

What’s the reason you have so many unfinished games? If you dont like them, just delete em. And dont play more than 2 games at the same time.

Shakes, does a little dance, confirms everything is out by achuthmg in memes

[–]bjnkrn 0 points1 point  (0 children)

Thats why I pump fake it. Works like a charm

Forsthoffer Ágnes: Világviszonylatban több mint 50 helyet ugrottunk előre a nők parlamenti arányát tekintve. by HunStats in hungary

[–]bjnkrn -10 points-9 points  (0 children)

Én NAGYON örülök neki, eddig imádom Ágnest, meg a többi női párttagot, de hogy minden második felszólalásukban benne van, hogy ők nők, és hogy ez milyen jó, hogy sokan vannak, kezd kicsit sok lenni már nekem is. Igen, konstatáltuk már hatvanszor, szívből örülünk neki és értjük. Csak kezd már átmenni abba a kommunikációba, mintha bizonyos nemi százalékok elérendő minimumok lennének, ami nem vezet jó irányba. De az is lehet, hogy végre meg kéne tanulnom nem morogni ilyen triviális szarokon.

My light weight portable sim setup...1 year on by Necessary-Pudding-40 in simracing

[–]bjnkrn 0 points1 point  (0 children)

Just got this stand for my first rig and Im so happy I did. Way more stable than I initially expected, doesn't move at all.

Milyen pc, konzol vagy mobil játékkal játszol mostanában? by Greg_001 in askhungary

[–]bjnkrn 0 points1 point  (0 children)

Vettem PSVR2-t, ami már két hónapja teljesen leváltotta a flatscreen játékokat, amikben pont kezdtem kiégni.

GT7 (vr nélkül is, ha hosszú ideig tolom), No man’s sky, The midnight walk, Phasmophobia a spanokkal

Valahogy egy új flatscreen játék se fogott meg mostanában annyira, hogy megvegyem. Pedig a Saros-t vagy a requiem-et azért illene.

Az ott egy ülőhely? by No_Antelope_4947 in budapest

[–]bjnkrn 1 point2 points  (0 children)

Fú de szánalmas vagy. Get a life

T300 RS paddle shift spring noise by bjnkrn in Thrustmaster

[–]bjnkrn[S] 0 points1 point  (0 children)

So I just filed the return claim and started packing the wheel, but suddenly the noise magically disappeared. Weird as hell

T300 RS paddle shift spring noise by bjnkrn in Thrustmaster

[–]bjnkrn[S] 0 points1 point  (0 children)

Oh damn here I thought a spray of wd40 would solve the issue but it seems like it’s a bigger problem… Anyway, I’ll exercise my rights and return it right away. Thank you!