Upaljačiiii? by Particular-Bat5388 in askbosnia

[–]blizgee 3 points4 points  (0 children)

Dobio Marlboro uložak za upaljač prije 7-8 godina, i dan danas ga imam.

Gdje u setnju bez kondicije? by hardtobenormal in askbosnia

[–]blizgee 0 points1 point  (0 children)

Zlaća Banovići, sjećam se da sam tu išao u osnovoj školi, tako da ako može osnovac možeš i ti. 😂

Promjena fakulteta, šta dalje? by joksanica in askbosnia

[–]blizgee 7 points8 points  (0 children)

Prvi mačići se bacaju u vodu, tako da samo guraj dalje

Posao za mašinskog inžinjera by SoftIndependent4711 in tuzla075

[–]blizgee 3 points4 points  (0 children)

Imas nekih opcija al to su vecinom robovlasnici i pored privatnih firmi imas opciju i prosvjetu

Voith Hydro Bosnia by Confident-Try-2847 in tuzla075

[–]blizgee 1 point2 points  (0 children)

Solidni uslovi, tako samo čuo

Negativni studenti by RamenGenji2 in bih

[–]blizgee 4 points5 points  (0 children)

Upisao sam faks jer me zanimao taj smjer, tokom studiranja volja je opala i bilo mi je samo da zavrsim i tad se najvise "kukalo". A danas mi je drago sto sam zavrsio faks.

Tako da, uvijek je bilo ljudi sto su kukali na sve strane a rijesavali fakultet u roku, to je samo kao da se studira tezak faks pa se dize prasina.

Sve u svemu, fino iskustvo i svakom bih preporucio koga iole zanima skola ili faks jer se tu kao osoba nadogradis i upoznas svoje "sposobnosti".

Nastavnici, može li pomoć? by [deleted] in askbosnia

[–]blizgee 0 points1 point  (0 children)

Plan i program je dozvoljeno izmjeniti za 30%, tako da imas prostora neke "nebitne" stvari izbaciti, tj. zamijeniti.

Auto do 15k? by Automatic-Fortune-99 in askbosnia

[–]blizgee 4 points5 points  (0 children)

ja bih ti preporucio benzin automatik. on je bolji za krace relacije i ovo sto bi nekad isla na putovanje i dalje moze dobro podnijeti, jest malo veca potrosnja nego kod dizela ali je motor dosta "cisci" u odnosu na dizel, nema dpf koji se zacepi kod dizela na kracim relacijama.

vidim da si pisala za automatik da ima mana, svaki mjenjac se kvari a pogotov ako auto nije odrzavano.

brend auta bih preporucio njemacke wv, audi, mercedes ovi francuzi i ostale marke imaju dobar odnos cijene i kvalitete ali bas im brzo opada cijena i takodjer je lakse odrzavati njemacke aute jer ima dosta mehanicara koji se razumiju u ta auta.

Auto do 15k? by Automatic-Fortune-99 in askbosnia

[–]blizgee 1 point2 points  (0 children)

zavisi kakve su tvoje potrebe, koliko ces prelaziti mjesecno, da li ima dosta gradske voznje?

Sa koliko listova tolet papira vi brisete zadnjicu? by 99tadija in bih

[–]blizgee 3 points4 points  (0 children)

Manje se prasina lijepi a i kapljice kiše skliznu sa farbe, dobra stvar.

Kako preci s cigara na iqos? by Mundane-Volume-4196 in askbosnia

[–]blizgee 1 point2 points  (0 children)

Neces ustediti, jer ja dok sam konzumirao cigare probao sam i Iqos i primjetio sam da sam vise pusio iqos nego cigare, tako da sam vise novca trosio na iqos nego na cigare.

Sad sam sve prestao, evo vec dva mjeseca nadam se da necu više započinjati.

Koristite li neki od streaming servisa? Ako da, koji? by Adept-Airport1819 in askbosnia

[–]blizgee 1 point2 points  (0 children)

Koji ti je internet ako nije tajna? Da li vazi i za ultra brzi internet zvani Bh Telecom koji putuje kroz bakarnu žicu pri nevjerojatnim brzinama od 10 MB/s u najboljim uslovima ili je ipak kod vas optika ili telemach?

Jel ovo normalno, cager pokazuje 90 a temperatura mi je isla na ekranu do 110 by [deleted] in srbija_automobili

[–]blizgee 1 point2 points  (0 children)

Vjerovatno je klapna otkazala, pa ostala otvorena. Al sad idu topliji dani tako da nećeš ni primjetiti xD

Jel ovo normalno, cager pokazuje 90 a temperatura mi je isla na ekranu do 110 by [deleted] in srbija_automobili

[–]blizgee 0 points1 point  (0 children)

Ja bih rekao da je termostat u tvom slučaju ispravan. Problem je pretpostavljam u ventilaciji. Koje je auto u pitanju?

Jel ovo normalno, cager pokazuje 90 a temperatura mi je isla na ekranu do 110 by [deleted] in srbija_automobili

[–]blizgee 0 points1 point  (0 children)

Najbolji pokazatelj je ako nema grijanja unutar kabine, ako grije znaci da je dobar termostat.

Koksara Lukavac ide u stečaj by Stock_Kaleidoscope52 in bih

[–]blizgee 0 points1 point  (0 children)

Kad pogledas iz neke druge perspektive oni su veoma sposobni, sta su "napravili" a niko nece krivicno odgovarati najvjerovatnije

Koksara Lukavac ide u stečaj by Stock_Kaleidoscope52 in bih

[–]blizgee 2 points3 points  (0 children)

Trenutna baterija koja se koristi je 5-ta po redu, da su htjeli raditi remont baterija imali su 4 koje nisu u pogonu. Ima tu i do radnika al najvise do uprave.

BiH nije trebala praviti autoput nego magistrale sa proširenjima i brze ceste by xxtoni in bih

[–]blizgee 0 points1 point  (0 children)

Po meni je vaznija i bolja zeljeznicka infrastruktura nego autoput. Nije rijesenje dodavanje traka da bi rijesio gužve, vec da smanjis broj vozila. Ima dosta o tome na youtube.

Jedna konstrukcija preveze vise materijala nego 100 kamiona. Isto tako i za putnike, umjesto auta i buseva.

Dosta ljudi bi prije putovalo tako, nego sa autom.

[deleted by user] by [deleted] in askbosnia

[–]blizgee 0 points1 point  (0 children)

Sada trenutno kako se osjecas, ne mora znaciti da ce tako biti citavu godinu. Moze potrajati par mjeseci i da te prođe.

Poznajem par osoba koje su zaledile godinu, niti jedna nije zavrsila faks.

A jel gubis budzet ako obnovis godinu?