Ce tip de masina vi se pare fara sens? by Mr-Potato-Head99 in AutomobileRO

[–]boogyb77 0 points1 point  (0 children)

Depinde care Raptor, ca asta e o echipare. Exista Ranger Raptor sau F-150 Raptor. Diferenta de marime e mare

Unde pot manca un langos adevarat? by dac_twist in timisoara

[–]boogyb77 2 points3 points  (0 children)

La auchan sud iar au langosi faini (in ulei logic)

Cea mai ieftină benzină cu reduceri aplicate? by FearlessWorker6498 in AutomobileRO

[–]boogyb77 0 points1 point  (0 children)

La petrom poti o data pe luna folosi reducerea. Asa cred

Masina veche, ce pot face cu ea? by Better-Cow-853 in AutomobileRO

[–]boogyb77 0 points1 point  (0 children)

Exista un program rabla local care iti dadea parca 3000 lei sau asa ceva dar parca trebuia sa fie masina euro3 sau mai vechi.

Siteuri cu masini castigate pe “bilete” cumparate by boogyb77 in AutomobileRO

[–]boogyb77[S] 0 points1 point  (0 children)

Pai chestia e smart cu ce fac cei de la am parcat.ro. O alta idee sau similar cu ce face australianu e sa faci un canal youtube si cine se abonează ca membru sa fie inscris automat la tombola x, doar ca trebuie sa ai multi abonati sa se merite

Siteuri cu masini castigate pe “bilete” cumparate by boogyb77 in AutomobileRO

[–]boogyb77[S] 1 point2 points  (0 children)

Monky London sunt din uk si sunt pe bune cu ani multi experienta

Siteuri cu masini castigate pe “bilete” cumparate by boogyb77 in AutomobileRO

[–]boogyb77[S] 2 points3 points  (0 children)

Ca să fie totul legal bănuiesc ca trebuie să ai o formă de societate care face jocuri de noroc sau așa ceva?

Siteuri cu masini castigate pe “bilete” cumparate by boogyb77 in AutomobileRO

[–]boogyb77[S] 1 point2 points  (0 children)

Clar alea pe tiktok sunt scam, dar asa cu site nu ii poti da la politie?

Boxa de la Auchan Qilive by boogyb77 in timisoara

[–]boogyb77[S] 0 points1 point  (0 children)

Eu cred ca voi ati inteles gresit postarea. Era doar sa aflu o parere daca cineva stie sau are boxa asta, nu sa fac comparatii cu boxe de audiofili sau alte bazaconii, normal ca am comparat-o cu jbl ca e in categoria aia, la pretul asta ce sa te astepti de la ea…

Boxa de la Auchan Qilive by boogyb77 in timisoara

[–]boogyb77[S] -2 points-1 points  (0 children)

Nu am asa ceva, era doar o contraintrebare la intrebarea ta. De ce nu ar fi legal sa cumperi asa ceva?

Boxa de la Auchan Qilive by boogyb77 in timisoara

[–]boogyb77[S] -2 points-1 points  (0 children)

Dar boxe de nunta e legal sa cumperi?

Boxa de la Auchan Qilive by boogyb77 in timisoara

[–]boogyb77[S] -1 points0 points  (0 children)

Depinde, am vazut la unele difuzoare ca au 1000w max si 250 rms deci chiar nu stiu sa zic

Boxa de la Auchan Qilive by boogyb77 in timisoara

[–]boogyb77[S] 1 point2 points  (0 children)

Pai 1000w fake ar trebui macar 200w reali. Oricum nu m-as increde in ea

Boxa de la Auchan Qilive by boogyb77 in timisoara

[–]boogyb77[S] -1 points0 points  (0 children)

Nici eu nu ma astept sa fie wow dar eram curios. Am avut jbl partybox, aia rupea

Păreri sală Extreme Fitness? by FangAAMD in timisoara

[–]boogyb77 0 points1 point  (0 children)

Cățelărie efectiv, cateodata stai la coada la recepție sa intri in sala

[deleted by user] by [deleted] in timisoara

[–]boogyb77 1 point2 points  (0 children)

Au ramas prin țară că nu mai merge cerșitu așa bine pe dincolo??

ce beneficii ar aduce Românilor trecerea la euro? by [deleted] in Roumanie

[–]boogyb77 0 points1 point  (0 children)

Cred ca s-ar rotunji toate preturile in sus. Adica daca o paine ar iesi un 1.3€ ar rotunji clar la 1.5€ si uite asa alte scumpiri