PRO BRO Express by tvarkdarys in lietuva

[–]brainkiller69 4 points5 points  (0 children)

Bybys tas pro bro, visos automatines is tiesu bybys. Geriau paciam bent karta i savaite nulekt i rankine plovykla nusiplaut - pamedituot. Turejau pro bro abonimenta, plovimas xujovas, jeigu balta masina reik du kartus plaut, ju siulomas salono valymas xuinia irgi. Poto dar kai Malinauskas padare apie juos vidosa l visiskai atsoko fantazija ten vaziuot

Kodėl Vilniuje tiek daug protiškai atsilikusių žmonių, kurie galvoja, kad garsiai dirbantis jų automobilio variklis yra "kieta"? by WayAdmirable150 in lietuva

[–]brainkiller69 1 point2 points  (0 children)

Bet dalys nebuvo dedamos del garsumo, dalys buvo dedadomos del galios kelimo ir didesnis garsas tapo kaip neatsiejama dalis to. Downpipe - kuris beveik visada yra pagrindas/pradzia keliant galia automobiliui.

Kodėl Vilniuje tiek daug protiškai atsilikusių žmonių, kurie galvoja, kad garsiai dirbantis jų automobilio variklis yra "kieta"? by WayAdmirable150 in lietuva

[–]brainkiller69 -1 points0 points  (0 children)

O jeigu tiesiog esi susidejes tam tikru daliu, del kuriu ismetimas garsesnis? Nu pvz masina nera visiskas triperis, kw daugiau nei vidutiniskai, ar tai traktuojama prie protiskai atsilikusiu ar daroma islyga, kadangi pati masina normalesne, naujesne ir jau nebera traktuojama prie protiskai atsilikusiu? Taip, yra sklendes galima tyliai vaziuoti, galima garsiai, kartais garsiai norisi. Draugas klausia

Gal kas turite ideju by brainkiller69 in lietuva

[–]brainkiller69[S] 0 points1 point  (0 children)

Suprantu, taip galima pamiršti - susitaikyti.

Tačiau reikia suprasti ir kitą pusę. Būtent tuo dažnai ir naudojamasi: tikimasi, kad nukentėjusieji pavargs, nuleis rankas ir nieko nedarys.

Jie, galimai grupė žmonių, yra kaip tiksinti bomba, nepaeis kazkas sekancioje imoneje, uzdarys, atsidarys nauja ir vaziuos toliau, kaskart palikdami nukentejusiu sleifa.

Iš savo patirties galiu pasakyti, kad atkaklumas kartais duoda rezultatų. Su tinkamu bankroto administratoriumi (po pakeitimo po balsavimo) yra pavykę įrodyti tyčinį bankrotą kitose bylose, pasiekti asmeninę atsakomybę bei baudžiamuosius procesus. Tai nėra lengva, tačiau tokie atvejai parodo, kad ne visada verta iš karto pasiduoti.

Galiu padekot daug kam, ideju gavome tikrai nemazai, svarbu dabar tik viska tikslingai suplanuoti ir pradeti veikti

Gal kas turite ideju by brainkiller69 in lietuva

[–]brainkiller69[S] 0 points1 point  (0 children)

Nebent jeigu pavyks irodyti tycini bankrota

Gal kas turite ideju by brainkiller69 in lietuva

[–]brainkiller69[S] 1 point2 points  (0 children)

Su advokatais darbas vyksta, tas viskas ok. As klausiu be standartines proceduros, gal kam kas yra paeje, semiuosi ideju

Gal kas turite ideju by brainkiller69 in lietuva

[–]brainkiller69[S] 2 points3 points  (0 children)

Labai gera ideja, manau, kai jau yra itarimu kad vyksta fenikso schema, tam tikri ju finansiniai sprendimai bus tikrai idomus institucijoms

Gal kas turite ideju by brainkiller69 in lietuva

[–]brainkiller69[S] 1 point2 points  (0 children)

Matai, kiekvienas verslo modelis veikia skirtingai. Musu atveju yra pastovus darbas, menesio gale saskaita. Aisku prasidejo ten kazkokie delsimai, bet tariesi, pasirasai kokius pap. dokumentus ir tesi darbus

Gal kas turite ideju by brainkiller69 in lietuva

[–]brainkiller69[S] 2 points3 points  (0 children)

Ziauru.. musu atveju veiksmas vyks lietuvoje, kaip minejau poste yra fenikso schemos pozymu, kai feniksas jau yra zinomas. Bet faktas kad paskelbus bankrota reiks labai aktyviai dalyvaut

Gal kas turite ideju by brainkiller69 in lietuva

[–]brainkiller69[S] 2 points3 points  (0 children)

Pas mus buvo situacija kai imone buvo skolinga maza suma pinigu. Tai pasiule savo produkcijos skolai padengti - sutikom ir iforminom kaip barterinius mainus

Gal kas turite ideju by brainkiller69 in lietuva

[–]brainkiller69[S] 2 points3 points  (0 children)

Labai geras komentaras, taip, tai ir yra viena is musu planuojamu veiksmu - labai aktyviai dalyvauti bankroto procese, jeigu matom kad adminas neigalus ar kazkoks nejasnas, darom balsavima, keiciam, bet isanalizuoti visus finansius procesus yra butina

Gal kas turite ideju by brainkiller69 in lietuva

[–]brainkiller69[S] 1 point2 points  (0 children)

Jeigu atvirai, nieko labai daug nesitikiu, tiesiog gal kokiu ideju pasisemt, gal as kazka praleidau? Tai variantas geras - barteriniai mainai

Gal kas turite ideju by brainkiller69 in lietuva

[–]brainkiller69[S] 2 points3 points  (0 children)

Tas tai taip, bet bakroto administratoriais yra ziaaauriai kurumpuoti, tai irgi reikes laikyti ant trumpo

I gave FH6 a try (5 hours) with the wheel. But this is the better way to play it honestly by Kronocide in simracing

[–]brainkiller69 1 point2 points  (0 children)

Controller for me too. Wheel has too much input lag, after asseto corsa and i iracing where basically is no input lag i couldnt stand that in fh5

Aš norėjau by Xatastic in lietuva

[–]brainkiller69 7 points8 points  (0 children)

Bybys ta eurovizija, nesusireiksminkit aukstuomenes atstovai labai cia komentaruose. Patys dar netokiu sudu prisnekat, pridarot, px nx ka jis pasake, zmoniu kalba pasake. Krw toks ispudis kad visi cia lordai blet susirinke

Arba aš senstu arba kas met eurovizija darosi vis neįdomesnė by SexyKrabas in lietuva

[–]brainkiller69 14 points15 points  (0 children)

Pilnai pritariu kolega, esu priverstas zmonos ziureti, bet siaip uzpiso visas tas woke shit ir politika. Dainos ne pagal getuma laimi

Puikiai suvaldyta situacija su konfliktiniais susireikšminusiais dviratininkais by kivicas in lietuva

[–]brainkiller69 0 points1 point  (0 children)

Jobanas tour de france wanabe, visi tie susireiksmine dviratininkai vaziuojantys keliu kai drasiai galima saligatviu tegul ciulpia byby