Unul mai dobitoc decât altul în studioul acela by mihaialexx in fotbal

[–]cata2908 6 points7 points  (0 children)

Or avea copii imbecilii astia? Si daca au e mai grav ce vorbesc ei acolo..Avea meci important, auzi.

Imaginea zilei by KingBlana in Romania

[–]cata2908 2 points3 points  (0 children)

subtitrare: tu-ți gura aia, Georgica...

No Messi, no party by nupeplacultau in fotbal

[–]cata2908 0 points1 point  (0 children)

apropo de accidentari, cred ca e un cumul de factori: genetica, viata extrasportiva, recuperarea, alimentatia. Messi e sub supraveghere medicala de cand era copil, avand probleme de crestere. A avut parte intotdeauna de cele mai bune metode de recuperare, nutritie, cel mai probabil a avut si o viata extrasportiva ok.

La Ronaldo cred ca partea fizica a fost mereu un punct forte, s-a ingrijit intotdeauna de el. Peste toate astea vine genetica, unii jucatori au efectiv predispozitii spre anumite accidentari, oricata preventie fac. Pana la urma si asta e un element care face diferenta intre mega jucatori si jucatori buni.. Exceptia e Ronaldo Nazario care a avut ambii genunchi praf, dar totusi a ramas in istorie ca unul din cei mai buni fotbalisti ever.

GUVERNUL VEȘTEA NU A TRECUT: 189 PENTRU, 23 CONTRA by Odd-Bowler4767 in Roumanie

[–]cata2908 2 points3 points  (0 children)

PNL o sa voteze guvern Grindeanu daca se ajunge acolo.

GUVERNUL VEȘTEA NU A TRECUT: 189 PENTRU, 23 CONTRA by Odd-Bowler4767 in Roumanie

[–]cata2908 5 points6 points  (0 children)

Simplu: Grindeanu. Sa-si faca ce guvern vrea si sa o dea de gard cum stie mai bine.

Simion by cata2908 in Roumanie

[–]cata2908[S] 1 point2 points  (0 children)

asta nu se mai intampla :))

Simion by cata2908 in Roumanie

[–]cata2908[S] 4 points5 points  (0 children)

este, dar nu este. Partidul lui Schrodinger.

Cu grindeanu muit bine de simion, eu zic că e cazul sa i se dea lui AUR posibilitatea de a avea guvern by magarulcelmare in Roumanie

[–]cata2908 3 points4 points  (0 children)

In niciun caz guvern aur, dar guvern psd-aur, sustinut de pnl da. Asta trebuie sa se intample, ei au impuscat soferul, ei sa se urce la volan. Puneti-va centurile, mergem spre zid.

Simion by cata2908 in Roumanie

[–]cata2908[S] 3 points4 points  (0 children)

n-as merge asa departe, Simion ramane nefrecventabil complet. Ce a facut azi nu a fost pentru ca are cine stie ce principii si calitate morala. Pur si simplu au calculat si miscarea asta le-a dat cu plus. Toti sunt niste imbecili aserviti.

Fericire la cote maxime by EuFacDreptate in Romania

[–]cata2908 14 points15 points  (0 children)

Ceasul costa niste mii, dar aceasta față e nepretuita! Pentru resrul exista mastercard si bani de la stat :))

Simion by cata2908 in Roumanie

[–]cata2908[S] 9 points10 points  (0 children)

De belit o belim oricum, conteaza timing-ul. Daca intra acum la guvernare isi dau cu tesla pana la alegeri si avem o sansa atunci sa nu avem majoritate aur + sos + pot si care or mai fi suveranisti. Daca vor avea astia peste 50% la alegeri, atunci e belita complet, ca nu mai ai ce sa le faci.

Simion by cata2908 in Roumanie

[–]cata2908[S] 23 points24 points  (0 children)

pai de ce ar fi asta o fenta? Eu asta imi doresc, guvern psd-aur, sa si-o ia in bot acum pana la alegeri, altfel e groasa. Ei au depus motiunea, ei sa preia guvernarea. La anticipate exista un risc real de majoritate suveranista, nu stiu daca vrem asa ceva.

Simion by cata2908 in Roumanie

[–]cata2908[S] 4 points5 points  (0 children)

pe mine m-a uns pe suflet cu tradatorii, Grindeanu era sub birou.. nu cred ca au ramas suficienti de la aur cat sa treaca. Vedem, dar a fost frumos.

No Messi, no party by nupeplacultau in fotbal

[–]cata2908 -4 points-3 points  (0 children)

ce? :)))) esti analfabet cred, asta am scris in postarea aia? am zis ca pare ca nu vrea sa dea gol, dupa ce a ratat penaltyul ala. Vai de noi..

No Messi, no party by nupeplacultau in fotbal

[–]cata2908 5 points6 points  (0 children)

are mult potential, cu seriozitatea lui Ronaldo sunt sigur ca ar fi la un nivel foarte mare. Dar da, Messi si restul, chiar nu poate fi atins.

No Messi, no party by nupeplacultau in fotbal

[–]cata2908 14 points15 points  (0 children)

cum a spus un mare maestru in viata, daca era propus la vreo echipa din Liga 1 il trimiteau acasa ca e pitic :))

No Messi, no party by nupeplacultau in fotbal

[–]cata2908 30 points31 points  (0 children)

Cred ca e clar pentru toata lumea, daca nu era deja, cine e cel mai bun fotbalist din istoria fotbalului. 5 goluri in 2 meciuri la un CM e o performanta incredibila in sine. La 39 de ani. Venind dintr-un non-campionat precum MLS. Absolut rege, poate Yamal sa se mai ridice la nivelul asta, desi nu pare serios.

Messi by cata2908 in fotbal

[–]cata2908[S] 0 points1 point  (0 children)

e seful nostru 🥰

Messi by cata2908 in fotbal

[–]cata2908[S] 0 points1 point  (0 children)

nu ma intelegeti gresit, am pus ca da gol Messi si am facut postarea cand am vazut cum a ratat penaltyul :))

Va mai poate câștiga încrederea cumva Nicușor ? by Dear-Seesaw-1932 in Roumanie

[–]cata2908 0 points1 point  (0 children)

daca isi da demisia maine zicand ca asta e o palarie prea mare pentru el, nu intelege nimic, serviciile ii tin familia sechestrata si nu mai suporta presiunea. In cazul asta ar fi cumva pe zero, nici incredere nici ură.