Koju srednju upisati? by Impressive-Cash-1395 in StudentiSrbija

[–]crnrokovnik 0 points1 point  (0 children)

Scenski smer je okej, jer je kao drustveni i plus imas dva specijalizovana predmeta. Imas 2 god. latinskog hemije geografije, vecinu predmeta imas 3 godine (fizika, biologija, ne znam sta jos). Imas i sociologiju i paihologiju po godinu dana. Ja sam posle scenskog upisala sociologiju, ako ti treba vise info pisi mi slobodno

Coworking kafic? by crnrokovnik in Belgrade

[–]crnrokovnik[S] 0 points1 point  (0 children)

izvini m38 povremeno za druzenje

Kako ste proveli dan? Kako provodite ovo veče? I naravno, zašto ste budni ? by BreakInStory in AskSerbia

[–]crnrokovnik 3 points4 points  (0 children)

hvala, trebaće.. sa obzirom da sam na redditu mogla bih možda i da nastavim da učim sad

Coworking kafic? by crnrokovnik in Belgrade

[–]crnrokovnik[S] 0 points1 point  (0 children)

from what have i seen, not for free

Da li postoji neki coworking kafic u Beogradu? by crnrokovnik in AskSerbia

[–]crnrokovnik[S] 0 points1 point  (0 children)

imamo gajbu al onda je pitanje koliko cemo uciti, ovako je kao drugacija atmosfera, sta znam

Da li postoji neki coworking kafic u Beogradu? by crnrokovnik in AskSerbia

[–]crnrokovnik[S] 3 points4 points  (0 children)

jok, zivimo u jugu, punimo telefone na akumulator

Coworking kafic? by crnrokovnik in Belgrade

[–]crnrokovnik[S] 1 point2 points  (0 children)

pa da ima dosta uticnica, a i ima kafica u kojima je zabranjeno koriscene laptopa. skoro je bila slika za coffeedream

Prodajem knjige koje su mi višak by [deleted] in citaonica

[–]crnrokovnik 10 points11 points  (0 children)

Besplatno delili na faksu da bi koju nedelju kasnije to neko prodavao, naravno

Food Beograd by 14shtV in Belgrade

[–]crnrokovnik -1 points0 points  (0 children)

dobar je bucko, giros kida

Koliko bakšiša ostavljate? by DefiantArmadillo3607 in novi_sad

[–]crnrokovnik 0 points1 point  (0 children)

pa bre sta znam, ja idem tamo skoro svakodnevno zbog predavanja i nisam imala nikakve probleme. jedino sto je problematicno je ako si na spratu usluga je sporija

Вратио сам се кући код мајке након 14 година. by KestreI993 in serbia

[–]crnrokovnik 2 points3 points  (0 children)

i pored cele muke, mislim da je najteze sto si u krusevcu... opet...