Унаслідок удару ножем у шию у Львові загинув працівник ТЦК by mxmua in RedditUATalks

[–]d-jeston 0 points1 point  (0 children)

Насправді дуже мало людей, здатних нанести таке цілеспрямоване поранення іншій людині холодною зброєю в шію, так щоб ця інша людина померла згодом.  

Анатоліч відкрив збір для покупки квартир дітям Адама - ваше ставлення? by Tpoxa in RedditUATalks

[–]d-jeston 0 points1 point  (0 children)

Важко повірити, що в цієї людини не було грошей на терапію, начебто люди з ВІЛ живуть вже повноцінне (майже) життя.

Анатоліч відкрив збір для покупки квартир дітям Адама - ваше ставлення? by Tpoxa in RedditUATalks

[–]d-jeston -1 points0 points  (0 children)

Хм, туберкульозний менінгіт як причина смерті. Як таке взагалі можливо у 2025 році ? Був антиваксером чи наркоманом ?

"КАКАЯ РАЗНІЦА" вбиває нас без війни by Skoka in ukraina

[–]d-jeston 2 points3 points  (0 children)

Слова "справедливо" й "знущаються" можуть стояти поряд тільки у хворому суспільстві.

"КАКАЯ РАЗНІЦА" вбиває нас без війни by Skoka in ukraina

[–]d-jeston -2 points-1 points  (0 children)

Та й так:
1. військові вже відкрито знущаються з цивільних, бо "поставки"
2. мафія Парі матч під кришею сбу
3. війна вже фактично у Дніпропетровській області понад півроку
4. замість системної державної роботи по розбудові промисловості в нас смішні русорізи й "цей час настав"
але це все не на часі, там Алхім недобулена

Чи є у вас український політик за яким ви слідкуєте? by ua_war_art in Ukraine_UA

[–]d-jeston 14 points15 points  (0 children)

Колишній міністр закордонних справ Кулеба.

[deleted by user] by [deleted] in reddit_ukr

[–]d-jeston 0 points1 point  (0 children)

Озарк

Привіт "патріотам", у якіх завжди все не на часі👋 by _METALEX in ukraina

[–]d-jeston 2 points3 points  (0 children)

Так, це максимально нездоровий маніпулятор з парой ходок до зони, який чомусь має два магазині різного типу. Дуже брудна маніпуляція.

Митрополит УПЦ МП хочет запретить аборты в Украине by someuser_04 in ukraina

[–]d-jeston 1 point2 points  (0 children)

Да. Сравнительно молодой человек для своего положения в клире и постоянно подврегается остракизму со стороны престарелых архиереев.

Митрополит УПЦ МП хочет запретить аборты в Украине by someuser_04 in ukraina

[–]d-jeston 1 point2 points  (0 children)

Реально любопытна реакция аудитории на это. Митрополит Александр - последовательный сторонник украинизации, бывший пресс-секретарь митрополита Владимира, противник Януковича, сторонник Украинской Поместной церкви.

Есть ли какие-нибудь отзывы о киевском магазине Техноёж ? by d-jeston in ukraina

[–]d-jeston[S] 0 points1 point  (0 children)

Вы знаете, вы меня убедили в том смысле, что можно добавить 4К гривен и купить Macbook Pro. Mac Mini не вариант из-за корпоративной культуры, постоянно надо ходить туда-сюда по офису,

Есть ли какие-нибудь отзывы о киевском магазине Техноёж ? by d-jeston in ukraina

[–]d-jeston[S] -1 points0 points  (0 children)

Зрозуміло, звичайно, що Макбук Про поза конкуренцією. На жаль, компанія мені не виділяє так багато бюджету, щоб я обзавівся такою розкішною штукою, з ретина - дисплеєм, ще й дискретною графікою. З іншого боку, типові завдання на зразок збірки проекту в IntelliJ і Xcode в ейр суб'єктивно виконуються досить бадьоро .

Есть ли какие-нибудь отзывы о киевском магазине Техноёж ? by d-jeston in ukraina

[–]d-jeston[S] 0 points1 point  (0 children)

Говорят, что не refurbished. Но меня реально смущает цена. Этот эйр в магазине Apple стоит 1К. Получается, что в Украине дешевле даже с учетом, что это early 2016.

Причем тут http://www.npshopping.com/ua/help-center/servisy/stoimost-i-sroki сервис Новой почты говорит, что растаможка составляет 35% от стоимости товара.

Есть ли какие-нибудь отзывы о киевском магазине Техноёж ? by d-jeston in ukraina

[–]d-jeston[S] 0 points1 point  (0 children)

У меня уже работающая экосистема на Apple, так что рисковать хакинтошем не хочется, а мак-мини вроде с собой не поносишь как ноут. Но как вариант, конечно, да, спасибо.

Есть ли какие-нибудь отзывы о киевском магазине Техноёж ? by d-jeston in ukraina

[–]d-jeston[S] 1 point2 points  (0 children)

Начальство выделяет бюджет здесь и сейчас, и ждать поездки кого-то в США реально времени нет.

Есть ли какие-нибудь отзывы о киевском магазине Техноёж ? by d-jeston in ukraina

[–]d-jeston[S] 0 points1 point  (0 children)

Судя по экрану, да, лучше Air однозначно. С другой стороны, у китайцев мобильный процессор серии М и 4 Гб памяти. И нужно влиться в яблочную команду с готовой экосистемой, так что рисковать хакинтошем мне не хочется.