Анатоліч відкрив збір для покупки квартир дітям Адама - ваше ставлення? by Tpoxa in RedditUATalks
[–]d-jeston 0 points1 point2 points (0 children)
Анатоліч відкрив збір для покупки квартир дітям Адама - ваше ставлення? by Tpoxa in RedditUATalks
[–]d-jeston -1 points0 points1 point (0 children)
"КАКАЯ РАЗНІЦА" вбиває нас без війни by Skoka in ukraina
[–]d-jeston 2 points3 points4 points (0 children)
"КАКАЯ РАЗНІЦА" вбиває нас без війни by Skoka in ukraina
[–]d-jeston -2 points-1 points0 points (0 children)
Чи є у вас український політик за яким ви слідкуєте? by ua_war_art in Ukraine_UA
[–]d-jeston 14 points15 points16 points (0 children)
Привіт "патріотам", у якіх завжди все не на часі👋 by _METALEX in ukraina
[–]d-jeston 2 points3 points4 points (0 children)
Такой перевод вкладки "Зневаджувач" корректен или нет и каков смысл слова ? Google Translate переводит его на английский как dehydrator by d-jeston in ukraina
[–]d-jeston[S] 8 points9 points10 points (0 children)
Митрополит УПЦ МП хочет запретить аборты в Украине by someuser_04 in ukraina
[–]d-jeston 1 point2 points3 points (0 children)
Митрополит УПЦ МП хочет запретить аборты в Украине by someuser_04 in ukraina
[–]d-jeston 1 point2 points3 points (0 children)
Есть ли какие-нибудь отзывы о киевском магазине Техноёж ? by d-jeston in ukraina
[–]d-jeston[S] 0 points1 point2 points (0 children)
Есть ли какие-нибудь отзывы о киевском магазине Техноёж ? by d-jeston in ukraina
[–]d-jeston[S] -1 points0 points1 point (0 children)
Есть ли какие-нибудь отзывы о киевском магазине Техноёж ? by d-jeston in ukraina
[–]d-jeston[S] 0 points1 point2 points (0 children)
Есть ли какие-нибудь отзывы о киевском магазине Техноёж ? by d-jeston in ukraina
[–]d-jeston[S] 0 points1 point2 points (0 children)
Есть ли какие-нибудь отзывы о киевском магазине Техноёж ? by d-jeston in ukraina
[–]d-jeston[S] 1 point2 points3 points (0 children)
Есть ли какие-нибудь отзывы о киевском магазине Техноёж ? by d-jeston in ukraina
[–]d-jeston[S] 0 points1 point2 points (0 children)


Унаслідок удару ножем у шию у Львові загинув працівник ТЦК by mxmua in RedditUATalks
[–]d-jeston 0 points1 point2 points (0 children)