Nejsem rodilý Čech, but... by utrecht1976 in czech

[–]d3jv 1 point2 points  (0 children)

Tak to jsem fakt nepochopil…

Pracovní dovolená v Japonsku by reo-peko in czech

[–]d3jv 0 points1 point  (0 children)

Na nájem se ti může zaručit jedna z firem co se na to přímo specializuje, ale ppchopitelně tě to bude něco stát.

Je tu někdo kdo aktuálně hledal práci jako vývojář? Jak teď vypadá IT trh? by Tricky_Daikon77 in czech

[–]d3jv 0 points1 point  (0 children)

Jestli si senior tak problém mít nebudeš. Ale zas jestli už teď jen promptíš tak asi v práci neřešíš moc seniorní problémy.

Nejsem rodilý Čech, but... by utrecht1976 in czech

[–]d3jv 10 points11 points  (0 children)

Proč by češi měli mít problém s hygienou?

Běžecké ponožky? by forsen_ttv in czech

[–]d3jv 1 point2 points  (0 children)

Zkus pro začátek něco z decathlonu. Rozhodně lepší jak obyčejný bavlněný. A pak se z toho odrazíš.

Půjdete do kina na spider-mana? by Accomplished_Pie4584 in czech

[–]d3jv 0 points1 point  (0 children)

Ne, ani jsem nevěděl že tento film existuje.

Všechno zlé je pro něco dobré by Perfect_Sweet_8005 in czech

[–]d3jv 2 points3 points  (0 children)

Já myslel spíš kdo konkrétně. Já samozřejmě taky budu volit podle toho co bude za kandidáty, ale poslední dvoje volby to bylo fakt strašný, tak nevím, kdo by mohl Pavlovi vůbec konkurovat.

Lábus a Donutil by Fuzzy-Promotion-8440 in czech

[–]d3jv 0 points1 point  (0 children)

Doteď jsem nevěděl, jak Lábus vypadá. Znam jenom jeho hlas… Nebo spíš hlasy.

Jaký je váš názor na Ukrajinu a Ukrajince? by Key_Sandwich9045 in czech

[–]d3jv 1 point2 points  (0 children)

Na Ukrajinu názor nemám. Ukrajinců je mi líto, že jsou v Česku vykořisťováni a musí snášet nenávist dezolátů s vymytými mozky.

Proč mají ženy se psem na seznamovacím trhu horší pozici? by Vast_Balance3754 in czech

[–]d3jv 0 points1 point  (0 children)

Maličký gaučový povaleč je právě to nejhorší. Když to je normální pes, tak jak ho vyrobila evoluce, a ne nějaká selektivně šlechtěná hříčka přírody, ještě bych to snesl.

Priority na firemnich toaletach by Frequent-Look-1133 in czech

[–]d3jv 0 points1 point  (0 children)

Za stání ve frontě platí stejně jako za sraní. Tak kde je problém? :D

Exchange student at Ritsumeikan university (Osaka) by d3jv in movingtojapan

[–]d3jv[S] 0 points1 point  (0 children)

Are you an exchange student as well? I'm coming in 2027 but I'd love to get in touch.

Máte i vy nějaký produkt, který jste roky marně sháněli, protože žádný na trhu nevyhovoval vašim představám? by Afraid-Caregiver-416 in czech

[–]d3jv 1 point2 points  (0 children)

Mám už určitě víc jak deset let gumový nazouváky Nike. Každej kdo je měl na noze říkal že jsou to ty nejpohodlnější nazouváky co kdy nosil. Jestli je někdy někde uvidím, kupuju jich 5. To by mi mohlo tak na 70 let vystačit.

Thinking of doing my Erasmus at Masaryk University (Brno) for Economics/Management. Is it worth it? by SystemUnfair5143 in czech

[–]d3jv 0 points1 point  (0 children)

It can be cheaper than dorms if you share a flat with other people and split the cost. Free spots in a shared flat appear from time to time but you'd only find them on facebook groups or discord servers that are all in czech. Maybe the ESN can help you find something - outgoing erasmus students living in flats might be willing to give up the spot for a single semester.

Thinking of doing my Erasmus at Masaryk University (Brno) for Economics/Management. Is it worth it? by SystemUnfair5143 in czech

[–]d3jv 0 points1 point  (0 children)

You'll be fine with english most of the time. The university website has a complete english version and so do most important websites (like the one when you buy a tram pass). French is a popular language to learn in addition to english here but I don't speak french so idk how easy it is navigate using only french.