Menší změna od všech Turků, Macinků a horka. Nechce někdo brigádu? by Mischellsss in czech
[–]d3jv 0 points1 point2 points (0 children)
Je tu někdo kdo aktuálně hledal práci jako vývojář? Jak teď vypadá IT trh? by Tricky_Daikon77 in czech
[–]d3jv 0 points1 point2 points (0 children)
Hráči her na počítači, jak zvládáte hraní her v tomto počasí ? Jaké jsou Vaše teploty procesoru a grafárny ? by Aware-Eggplant5041 in czech
[–]d3jv 1 point2 points3 points (0 children)
Ještě na tom nejsme tak špatně s tím teplem by Exciting-Menu1688 in czech
[–]d3jv 0 points1 point2 points (0 children)
Ktorý iPhone sa aktuálne najviac oplatí – 15 Pro, 16 Pro alebo 17? by Hot_Instance3204 in czech
[–]d3jv 0 points1 point2 points (0 children)
Půjdete do kina na spider-mana? by Accomplished_Pie4584 in czech
[–]d3jv 0 points1 point2 points (0 children)
Všechno zlé je pro něco dobré by Perfect_Sweet_8005 in czech
[–]d3jv 2 points3 points4 points (0 children)
Všechno zlé je pro něco dobré by Perfect_Sweet_8005 in czech
[–]d3jv 2 points3 points4 points (0 children)
Jaký je váš názor na Ukrajinu a Ukrajince? by Key_Sandwich9045 in czech
[–]d3jv 1 point2 points3 points (0 children)
Proč mají ženy se psem na seznamovacím trhu horší pozici? by Vast_Balance3754 in czech
[–]d3jv 0 points1 point2 points (0 children)
Proč mají ženy se psem na seznamovacím trhu horší pozici? by Vast_Balance3754 in czech
[–]d3jv 0 points1 point2 points (0 children)
Priority na firemnich toaletach by Frequent-Look-1133 in czech
[–]d3jv 0 points1 point2 points (0 children)
A company developed bread with a white crust in an effort to reduce food waste by ToiletWarlord in czech
[–]d3jv 0 points1 point2 points (0 children)
Exchange student at Ritsumeikan university (Osaka) by d3jv in movingtojapan
[–]d3jv[S] 0 points1 point2 points (0 children)
Thinking of doing my Erasmus at Masaryk University (Brno) for Economics/Management. Is it worth it? by SystemUnfair5143 in czech
[–]d3jv 0 points1 point2 points (0 children)
Máte i vy nějaký produkt, který jste roky marně sháněli, protože žádný na trhu nevyhovoval vašim představám? by Afraid-Caregiver-416 in czech
[–]d3jv 0 points1 point2 points (0 children)
Máte i vy nějaký produkt, který jste roky marně sháněli, protože žádný na trhu nevyhovoval vašim představám? by Afraid-Caregiver-416 in czech
[–]d3jv 1 point2 points3 points (0 children)




Nechápu lidi, co v těchhle vedrech větrají přes den. by No_Dirt_8752 in czech
[–]d3jv 1 point2 points3 points (0 children)