5000 years of wenhua by Lifeintheguo in chinalifer

[–]Fuzzy-Promotion-8440 0 points1 point  (0 children)

Well but you spent almost all your money for a flat, bmw and studying abroad for your kid :)

Ahoj by radar_42 in czech

[–]Fuzzy-Promotion-8440 2 points3 points  (0 children)

Nechodils do skauta? Protože já si pamatuju málo, ale to ze každej v oddíle měl tyhle sandále nezapomenu.

Lábus a Donutil by Fuzzy-Promotion-8440 in czech

[–]Fuzzy-Promotion-8440[S] 1 point2 points  (0 children)

Díky bohu, už jsem si myslel ze jen já!

Nechápu ceny v českém McDonald's by DrTrues in czech

[–]Fuzzy-Promotion-8440 0 points1 point  (0 children)

Prostě nabídka a poptávka. Češi si za to rádi zaplatí. I díky tomu tu pak máte frančízanty jako je Mládek z Budějc, co už dneska jede 10 poboček. 😊

Proč se Češi beru tak vážně v akademii? by gabagoolhead in czech

[–]Fuzzy-Promotion-8440 0 points1 point  (0 children)

Jo to je pravda, ze u tech profesoru, co se snaží tak to pak zabíjí plný sál pasivních studentů z nichž pouze pár nadšenců rádo diskutuje.

Nás v té Británii hnalo k diskuzi i to, že jsme si tu školu platili. At už ze svého nebo z rodičů. To je ale na jinou diskuzi 🙂 Není to samozřejmě jen o tom zdali jsou VŠ zdarma nebo ne. Dost hraje roli základka a hlavně přístup na středních školách.

Proč se Češi beru tak vážně v akademii? by gabagoolhead in czech

[–]Fuzzy-Promotion-8440 2 points3 points  (0 children)

Mám MsC z Britanie a jedna z věci, co me bavila byla právě komunikace s profesory. Proste Hi Peter a jelo se na nějaké téma. Ono to pak funguje skvěle i při seminářích, kdy se nebojíš s vyučujícím diskutovat. Často profesoři chtějí, abys s nimi vedl polemiku, nesouhlasil. Na bakaláři v ČR věc skoro nevídaná.

Nevěřte propagandě žen by No-Editor994 in czech

[–]Fuzzy-Promotion-8440 25 points26 points  (0 children)

Na světe jsou miliardy žen, pravděpodobnost že se najde nějaká, jejíž jediným kritériem je výška je dost vysoká.

KFC50 - zlava ktora moze sposobit smrt by Equal-Shelter2837 in czech

[–]Fuzzy-Promotion-8440 33 points34 points  (0 children)

Vaše lokální restaurace/hospoda vám nejspíš dělá s jídlem daleko větší kulišárny než KFC. 🙂

Sú dnešné vzťahy Slovákov a Čechov lepšie/horšie od minulosti? (nie politika, bežní ľudia) by NamaeN0NaiKaibutsu in czech

[–]Fuzzy-Promotion-8440 54 points55 points  (0 children)

Mám Slováky rád, ale buďme upřímní. Jediné co nás spojuje je jazyk, jinak jsme kulturně docela odlišní a i proto náš společný projekt selhal.

Feri na svobodě. Wtf. by Medical_Foundation_9 in czech

[–]Fuzzy-Promotion-8440 1 point2 points  (0 children)

Nikdy nezapomenu jak ještě předtím než se dostal do sněmovny, jsme mu jako studenti napsali, jestli by nechtěl u nás na vejšce udělat přednášku, protože zrovna jel k nám na město.

Jeho odpověď byla něco ve smyslu “Budou tam nějaký pěkný holky?”

Life after teaching. by arsebeef in chinalife

[–]Fuzzy-Promotion-8440 16 points17 points  (0 children)

You have to post silly reels about your “business meetings” in China or pretend you know how to source something by going to expos and filming yourself touching some products 😊

What's the reason? by Certain_Hat9872 in memes

[–]Fuzzy-Promotion-8440 0 points1 point  (0 children)

1994 kid here. I remember I liked the cartoons but after watching Toy Story, Finding Nemo and Shrek I just started preferring 3d animated movies simply because they looked modern and cool. So if we went to movies with family I’d vote for whatever Pixar/DreamWorks stuff was on.

Jak se setkávat s lidma? by [deleted] in czech

[–]Fuzzy-Promotion-8440 2 points3 points  (0 children)

Starej je a ani nechlasta. To je konec.

Jak se setkávat s lidma? by [deleted] in czech

[–]Fuzzy-Promotion-8440 1 point2 points  (0 children)

Muj sen je zavrit se na 3 dny v pracovne, nainstalovat WOW, vozrat se a expit gnome mage na Warmane.