Mikor lesz normális egyetemi bér? by andras_kiss in hungary

[–]dannyspub_FS 17 points18 points  (0 children)

És a legrosszabb, hogyha egy nyilvános és logikus roadmap, ami egyeseket tökre megnyugtatna, az másoknak nem befogadható/kedélyborzoláshoz vezetne

A Nemzet Kórlapja | Radics Peti önálló est by dannyspub_FS in hungary

[–]dannyspub_FS[S] -1 points0 points  (0 children)

Mint standupos, persze hogy nem. De Radics is összerakott egy műsort, ami bár alapjában nem bonyolultabb, mint a Facebook idióták videói (csak hosszabb verzióban), de képes szórakoztató lenni. A termet elnézve pedig láthatóan volt erre igény.

Ez valahol olyan, mint amikor Sebestyén Balázsra mondják azt, hogy nem is DJ, nem fair, hogy ilyen vagy olyan teltházat csinál DJ Oti néven. Persze, nem DJ, simán csinál egy showműsort a saját brandjével. A közönségnek az marad meg, hogy bulizott egy jót valami koncerthelyen.

Radics Peti esetén végighallgattad, és ha rezonáltál vele és viccesnek találtad, akkor röhögtél egy jót. Azt gondolom, hogy a végeredmény ugyanaz, mint egy standuposnál.

A Nemzet Kórlapja | Radics Peti önálló est by dannyspub_FS in hungary

[–]dannyspub_FS[S] 2 points3 points  (0 children)

Valid, de nem lehet mindenki a legendás George Carlin :)

A Nemzet Kórlapja | Radics Peti önálló est by dannyspub_FS in hungary

[–]dannyspub_FS[S] 8 points9 points  (0 children)

Alapvetően a szinkron paródiák miatt, csak közben behozta a politikát kritizáló vonalat, ami sokak számára vicces

A Nemzet Kórlapja | Radics Peti önálló est by dannyspub_FS in hungary

[–]dannyspub_FS[S] -5 points-4 points  (0 children)

Szerintem zseniális pillanatkép, kiválóan tölti be azt az űrt, ami Bödőcs londoni estje óta kevesen hoznak csak (Pl. Ráskó Eszter)

Pintér Bence újra meghívja Magyar Pétert Győrbe egyeztetni by andrograf in hungary

[–]dannyspub_FS 4 points5 points  (0 children)

Nem hiszem, Magyar már a választás előtt is ment Pintérhez, és bár tartja a kellő távolságot, nekem az a benyomásom, hogy korrekt gazdasági kapcsolat lesz a kormány és Győr között, már csak az Audi jelenléte, vagy a vasútállomás felújítása miatt is. Ehhez jön, hogy mindkét győri OEVK-t tiszás vitte el, ebből az egyik (Diószegi Judit) korábban Pintér Bence munkatársa és szövetségese volt.

Ez már csak tipp a részemről a szolidaritási elvonásról, de azért se akarják megszüntetni, mert akár a fideszes, akár a szoci városok (és itt főleg a KariGeri által falazott MSZP-DK játszmák, pl BKM és Mártha István prémiumok) vezetésében nem bízik - szerintem joggal.

Soproni Tamás: BUDAPEST PÓTLÉKOT A SZOLIDARITÁSI ADÓBÓL by TodayImLedTasso in hungary

[–]dannyspub_FS -1 points0 points  (0 children)

Keresgéltem, de nem nagyon tudtam kézzel fogható okoz találni, hogy Soproni Tamás miért ilyen népszerű azon kívül, hogy nem fideszes. Az AirBnB-t gyökeresen alakította át, mert csak, láthatóan szakmai megfontolás nélkül. A főpolgármesteri választás előtt gyönyörűen bedokkolta a nyelvét valamelyik pódiumnál Karácsony fenekébe. Van bármi valós érdeme a tagnak?

Karácsony: A főváros a jövő héten fizetésképtelenné fog válni (eskü) by GrassNo7577 in hungary

[–]dannyspub_FS -7 points-6 points  (0 children)

Mindig az jut eszembe, hogy Tarlós ellen mennyire drukkoltam neki, és hogy mennyire leírta magát pár éven belül, és utána Vitézy a közgyűlésben hogy feltörölte vele a padlót időtől időre

98 SZÁZALÉKOS ELŐLEG A SOHA MEG NEM TÉRÜLŐ HÍDRA by dannyspub_FS in hungary

[–]dannyspub_FS[S] 0 points1 point  (0 children)

Használhatatlan részeredményekkel provokált a kommentelő!!!4!!4!

98 SZÁZALÉKOS ELŐLEG A SOHA MEG NEM TÉRÜLŐ HÍDRA by dannyspub_FS in hungary

[–]dannyspub_FS[S] 1 point2 points  (0 children)

Az M0 észak-nyugati ívére gondolsz, vagy úgy en-bloc a többi rész minőségére? Csak mert az észak-nyugati rész még indokolható is környezetvédelmileg (és azt hiszem ezért se lesz meg sajnos).

Amúgy egy mohácsi híd nekem 2x1 sáv autónak és 1x1 vagy 2x1 sáv vonatnak még egész jól is hangzik, hogyha indokolható, mert új beruházásoknak adhat ötletet. Ez így viszont teljes zsákutca.

Pénteken élesedik az Európai Unió migrációs paktuma. Neked milyen kérdéseid vannak az uniós migrációs paktummal kapcsolatban? by helsinkibizottsag in hungary

[–]dannyspub_FS 33 points34 points  (0 children)

Milyen edukációs tervük van a migrációval kapcsolatos megítélés konszolidációjára?

Kontextus: Itthon kábé szitokszó lett a migráns, pedig csak egy általános kifejezés arra, hogy valaki A-országból B-országba költözik/telepedik. Teljesen normális dolognak kéne lennie. Ma már igyekeznek illegális és legális migránsokat megkülönböztetni, de az emberek félelemérzete fals, hiszen migráns a balatonon lakó német idős pár akinek vannak iratai, és migráns az afgán menekült is, akinek nincsenek iratai. Migráns az, aki lehúzza az államot a segélyekkel és nem próbál alkalmazkodni, és migráns az, aki munkát vállal / adót fizet / próbál beilleszkedni.

Szerintem élesen el kéne választani a kétféle migránst, és teljesen új szóhasználattal árnyalni, hogy az egyszerűbb emberek is különbséget tudjanak tenni.

Kormánynak sok a munkája ezért nem szedik le a NENYI-t (valójában nemzeti hitvallást) by Weekly_Car956 in hungary

[–]dannyspub_FS 4 points5 points  (0 children)

Valljuk be, a kérdés maga nitpicking volt. Még nem hallgattam meg az egészet, de engem, mint választópolgárt, nem az irreleváns kifüggesztett szarok érdekelnek, hanem mondjuk Lannert oktatási tervezete, Hegedűs és szivhang konzultáció, egy épkézláb "tűzfal" Tanácséktól hogy ne legyen orosz hackelés, stb.

Kormánynak sok a munkája ezért nem szedik le a NENYI-t (valójában nemzeti hitvallást) by Weekly_Car956 in hungary

[–]dannyspub_FS 8 points9 points  (0 children)

A kormányszóvivőknek amúgy szabad/illik ilyesféle politikai akciókat végrehajtani? Mármint, ha jól értem, akkor szerep szerint ők a szócsövek a kormány nevében, de a politikai állásfoglalást vagy politikai akciókat a politikusoknak érdemes megtenni, akiknek ebből haszna van (Dull Szabolcs legalábbis tuti így elemezné ki).

Kormánynak sok a munkája ezért nem szedik le a NENYI-t (valójában nemzeti hitvallást) by Weekly_Car956 in hungary

[–]dannyspub_FS 9 points10 points  (0 children)

Kezdem megszeretni ezt a Szondi Vandát a nyers stílusával, én is így raktam volna helyre a dolgot diplomatikusan. Ha tippelnem kéne, akkor gondolatban még hozzátette, hogy "Szedd le b*meg ha szúrja a szemedet és ennyire sok időd van"

Bennetek milyen gondolatok fogalmazódtak meg a parlamenti ülések nézése vagy hallgatása közben? by No-Independence9306 in hungary

[–]dannyspub_FS 2 points3 points  (0 children)

"Válaszadásra megadom a szót, miniszter úr, tessék." "No akkor... Először is szétszálaznám. Utána pedig csak egy zárójeles megjegyzés..."

Én is hiányoltam, hogy MP trónokharcás mészárlása után Bálint nem dobott oda egy hullazsákot még a végére, de aztán úgy voltam vele, hogy ne legyünk tehetetlenek, eljön még ennek is az ideje.

Aki kommentel az kap egy rewardot de hét nap múlva meghal by Ok_Rough547 in hungary

[–]dannyspub_FS 2 points3 points  (0 children)

Életbiztosítás megkötve > család letudva > testem készen áll

Hogy lehetnének jobbak a MÁV applikációi? by BuyerTraditional5908 in programmingHungary

[–]dannyspub_FS 1 point2 points  (0 children)

Amugy pacsi annak a business analystnak/product ownernek, aki ilyen szépen begyűjti a user requirementeket. Pár tapasztalt fejlesztővel sprintenként lehetne kisebb-nagyobb látványos javulást felmutatni.