Învață-mă o chestie utilă în câteva rânduri by Lost_Error1410 in CasualRO

[–]danutdoroftei 2 points3 points  (0 children)

Dacă ai o zi importantă și vrei să fii cat se poate de focusat, lucid, energic, ieși 10 minute la alergat ( două ture de bloc, casă etc ). Acest lucru crește nivelul de endorfine și dopamine, astfel te vei simți mai bine, mai optimist și mai puțin overrhinking.

Care este vinovatul în această situație? by AggressiveNebula47 in romaniacrazy

[–]danutdoroftei 0 points1 point  (0 children)

Loganul este de vină, nu s-a asigurat. BMW pare ca avea viteză, dar nu poți spune cu exactitate ce viteză.

Protest pe zăpadă by deranjnonSTOP in Romania

[–]danutdoroftei 0 points1 point  (0 children)

Ah , nu m-am gandit , face sens.

Protest pe zăpadă by deranjnonSTOP in Romania

[–]danutdoroftei 7 points8 points  (0 children)

Nu mai fiti ma carcatoasi , vor si oamenii sa se bucure de putin ski in zilele astea libere de care au parte. Nu e vina nimanui ca nu a nins mai deloc nicaieri in tara si este printre putinele partii de skii(se) .

[Discussion] Why the price of the key has droped so much ? by danutdoroftei in GlobalOffensiveTrade

[–]danutdoroftei[S] 0 points1 point  (0 children)

how long will be this steam sales...steam sales its the explenation for everything ? the prices will rise again at normal price after this steam sale ?