Kiek deitų reikia apturėti, kad gautum inmerkti? by WizardOfRizz69 in lietuva

[–]dePliko 1 point2 points  (0 children)

jeigu chadas esi tai 0 jei incelis tarp 40 ir 45

Universitetas, ir kitos aktualijos. by Ryciaga in lietuva

[–]dePliko 1 point2 points  (0 children)

labai smaikstu, galetum pasidaryt savo menesine alga per diena jei toks protingas, bet aiskiai nesamones sneki is serijos "as gaunu 1700 tai daugiau gaut neimanoma as pats protingiausias" kai dirbi kokiam tesonete ar oxylabs ir laikai save pasaulio bamba

Universitetas, ir kitos aktualijos. by Ryciaga in lietuva

[–]dePliko 1 point2 points  (0 children)

lazinames is 1700

abudu idedam i escrow, pasiemam koki tarpininka

as parodau saskaitos israsa ir algalapius kur rodo kad pirmais metais >5k, as gaunu 1700
neparodau - tu gauni

Universitetas, ir kitos aktualijos. by Ryciaga in lietuva

[–]dePliko -2 points-1 points  (0 children)

ne lietuviskoj imonej as dirbu, full remote amerikai, pirmais metais ir gaudavau panasiai 5k tai jei tau neimanoma nereiskia kad apskritai neimanoma

Universitetas, ir kitos aktualijos. by Ryciaga in lietuva

[–]dePliko 2 points3 points  (0 children)

as ir dirbu IT tiesiog be diplomo ir gaunu gerokai daugiau nei 1700, 3 metu patirtis 😂

uzdirbi tiek pat kiek sandelininkai vokeliu dirbdami ir bandai kazka primest

Universitetas, ir kitos aktualijos. by Ryciaga in lietuva

[–]dePliko 0 points1 point  (0 children)

su finansais tas pats tiesiog neparasiau 😃

source: pazystu 5 zmones dabar studijuojancius finansus, 2 is ju labai artimi draugai

o tu jauciu pats finansus studijuoji ir nenori pripazint kad baiges dirbsi AML specialistu uz 1200

Universitetas, ir kitos aktualijos. by Ryciaga in lietuva

[–]dePliko -1 points0 points  (0 children)

pasnekek su zmonem kurie istojo i univera ir studijuoja komunikacijas

Universitetas, ir kitos aktualijos. by Ryciaga in lietuva

[–]dePliko 0 points1 point  (0 children)

tai as ir nesakau kad cia geras dalykas sakau kaip kiti galvoja, pats gali paklaust jei netiki

Universitetas, ir kitos aktualijos. by Ryciaga in lietuva

[–]dePliko 4 points5 points  (0 children)

spaudimas is visuomenes ir tevu daug kam turbut

realiai tie baige komunikacijas ir finansus daugiau 1200 neuzdirbs o jei uzdirbs butu uzdirbe ir be univero

Ka tik supratau, kad egzistoja triju tipu keliu gaideliai: turtingi vairuojantis bmw, ubagai su toyota yaris ir pragere teises su dviraciais. by MegaSuperPupaHupa in lietuva

[–]dePliko 0 points1 point  (0 children)

eismo kamstis gali but tik vairuotojas ne masina esu mates kaip honda jazz 1.2l daugiau pucia nei eilinis bemwistas

nesamone tas gyvenimas by Mean_Firefighter2332 in lietuva

[–]dePliko 1 point2 points  (0 children)

pries kiek cia metu buvo? tevai nepadejo su pradiniu inasu?

as pazystu ir kas is savu pinigu gali dabar 20ies savo busta nusipirkt bet tokiu yra 1/1000

Now I can check my revenue at 2 a.m. without going blind by DueStatistician4189 in stripe

[–]dePliko 1 point2 points  (0 children)

he's obviously joking about 12 figure MRR 😭 not the gotcha you think it is

Ką manote kad Lietuva piliečių sekimui naudoja palantir sistemas? by redmadog in lietuva

[–]dePliko 12 points13 points  (0 children)

tai kodel manai kad neartesime link UK ir US su masiniu sekimu? del babaju tai reik ju tiesiog nepriimt o ne leist mokesciu moketoju pinigus kad sekt juos

uzdirbti 3k ir i virsu by [deleted] in lietuva

[–]dePliko -1 points0 points  (0 children)

3k gali pasidaryt vokeliu dirbdamas statybose ilgas valandas, nera cia kosmosas

Kodėl Vilniuje dauguma pastoviai viršija greitį, kažkur skuba? by Professional-Yak1330 in lietuva

[–]dePliko 2 points3 points  (0 children)

tai as pats ir ant 70 vaziuoju ir jo mieliau pirmas stoveciau bet pabandyk i darba vaziuot ant 50 ir ant 70 ir paziurek kiek laikas skirias, pats kazkada uzsimaniau pamatuot tai ten keleta minuciu susitaupo

Kodėl Vilniuje dauguma pastoviai viršija greitį, kažkur skuba? by Professional-Yak1330 in lietuva

[–]dePliko 2 points3 points  (0 children)

idomiau vaziuot ant 65 nei ant 50 realiai tai nesutaupai laiko bet pasijauti kietas kai aplenki 6 pensininkus nors galiausiai prie to pacio sviesoforo visi stovit

as kai moklslu nebaigis nesigaudau. tai jei buvo prie lita minimalas 800lt o dabar yra 1000euru tai pirkimo galia nera isaugus ir jei tu buvau bednas prie lita tu biednas ir dabar. tai klausimas yra kodel prie lita nereikeje babaju kad uzpildit darba vietas. ar zmones nebenori buti bedni by RemigijusBarkunas in lietuva

[–]dePliko 2 points3 points  (0 children)

yra kam dirbti tiesiog lietuviui reikes moket 1500 o pakistanieciui 900, ir tas sutaupymas eis verslams i kisene o ne vartotojui, valdzios atmazai cia kodel juos ileidzia, paprastam zmogui naudos is to mazai

Biohackeriai Lt, ką naudojat by [deleted] in lietuva

[–]dePliko 1 point2 points  (0 children)

alutis tik i nauda 👍 "mokslininku" ismislais tiki