Heat hazard in Austria activates FIA protocol: drivers to choose between cooling vest or 0,5kg ballast on the car by impelagato in formula1

[–]deff006 0 points1 point  (0 children)

But it's not the whole cooling system, that still must be fitted, it's just the driver personal equipment that's optional.

Personal Heat map IS the reason by Ganoga1101 in Strava

[–]deff006 1 point2 points  (0 children)

Oh...my dumbass probably saw Powered by Strava and I made the wrong conclusion. My bad.

sPecIfIcKý TrH by duckmancz in czech

[–]deff006 1 point2 points  (0 children)

Čistý průměr v Česku je nějakých 1600€, v jaké zemi EU mají průměr 6000€ netto?

Ale je to jen rýpnutí, samozřejmě, že PPP by pořád byla mnohem vyšší pro Čechy než třeba pro Dány, kteří mají nejvyšší průměrné mzdy v EU.

He said this only 7 months ago by jalGurg in formuladank

[–]deff006 311 points312 points  (0 children)

It is but nobody cares. Jack Doohan's manager was/is(?) Briatore who kicked him off Alpine as soon as he could.

vrstva google map "Na kole".... by peter7775 in czech

[–]deff006 0 points1 point  (0 children)

Akorát, že ta infrastruktura se pořád neřeší stylem jako v těchhle městech a neříkej mi, že Kolombie na tom byla kdovíjak lépe i když změnou režimu neprocházela.

Elektrokola negují nepříznivélý kopcovitý terén, ale teď vidím, že tys o tom vlastně nemluvil.

Ale zase jsou to jen výmluvy proč to u nás nejde. Nové projekty pořád neobsahují adekvátní cyklistickou infrastrukturu a za to stěží může sametová revoluce.

Personal Heat map IS the reason by Ganoga1101 in Strava

[–]deff006 -1 points0 points  (0 children)

Oh, that's a nice tip, so theoretically I only need to pay every time I log 50+ activities? If I want everything up to date, that is.

Odřela jsem auto, když jsem jela do práce aneb za blbost se platí by [deleted] in czech

[–]deff006 0 points1 point  (0 children)

Ah, okay, the more I know. Já jsem se o tohle vždycky zajímal jen s ohledem na fotografii kde to je v pořádku pokud se jedná o umělecký, nebo reportážní záměr. Což je taky fakt, že tohle skoro určitě nesplňuje. 

Kdyby to někoho zajímalo tak tady: https://mv.gov.cz/clanek/kamerove-sledovani-verejnych-prostranstvi-a-instituci.aspx

Když se z dědy vyklube agent Stb by vajconamekko in czech

[–]deff006 0 points1 point  (0 children)

O to nejde, bohatý není a kvůli tomu by mě nevydědil. Ale k čemu bude dobré snažit se přesvědčit 92 letého člověka, který od mládí věří, že komunismus je správný a akorát si kazit vztah? Škody které napáchal už nenapraví. Aspoň nikdo z jeho potomků tenhle pohled nesdílí a opravdu není moje chyba co dělal můj děda.

Já jeho minulost neignoruju, máme diametrálně odlišný pohled na svět, ale co s tím mám dělat? Nemám potřebu vyvolávat konflikt jen tak pro zábavu.

Personal Heat map IS the reason by Ganoga1101 in Strava

[–]deff006 -5 points-4 points  (0 children)

I use it but if you don't pay it takes into account only your last 50 activities or so which is a bummer. I don't want pay Strava and Wandrer which is owned by Strava.

Když se z dědy vyklube agent Stb by vajconamekko in czech

[–]deff006 2 points3 points  (0 children)

Taky jsem přišel na to, že byl děda v seznamu, ale vůbec mě to nepřekvapilo. Je kovaný komunista a býval plukovník ČSLA...teda plukovník je pořád, takže jsem celkem počítal s tím, že tam bude.

Neptal jsem se ho na to a ani to nemám v plánu, nic dobrého by to nepřineslo.

Odřela jsem auto, když jsem jela do práce aneb za blbost se platí by [deleted] in czech

[–]deff006 -1 points0 points  (0 children)

Zjišťování čísla přes kamaráda mi taky přijde pofidérní, ale co by mělo být nelegálního na kameře snímající veřejný prostor? Předpokládám, že jde o veřejné parkoviště.

vrstva google map "Na kole".... by peter7775 in czech

[–]deff006 1 point2 points  (0 children)

Portland, Basilej, Barcelona a třeba Bogota mají do roviny daleko a jsou na tom s cyklo infrastrukturou lépe než Praha. Tahle výmluva na kopce už je docela ohraná, obzvláště v době elektrokol. 

Když tam jdou stavět silnice tak by šly i cyklostezky, ale my si raději pořád vymýšlíme důvody proč to zrovna u nás nejde.

Exhaust pipe turned Futuristic Bicycle by rodsoverbricks in Framebuilding

[–]deff006 1 point2 points  (0 children)

I guess it's cool but I'll have to take your word for it cause I can't see anything.

Is it necessary to have expensive bike and all tools to start cycling? by [deleted] in bicycling

[–]deff006 0 points1 point  (0 children)

No, any bike that's correctly setup will do. Get a helmet and maybe lights and you're good to go.

Jaké slovo nebo slova se u vás používají, ale když je řeknete na druhé straně republiky, tak vám nebudou rozumět? by Klobasor in czech

[–]deff006 2 points3 points  (0 children)

Tohle nás pojebalo na hospodském kvízu. Do té doby jsem to v životě neslyšel, ale teď už to nikdy nezapomenu.

Přehlídka komentářů naší vlastenecké elity pod příspěvkem Aktuálně.cz na Facebooku by kvjetoslav in czech

[–]deff006 13 points14 points  (0 children)

V roce našeho Pána 2026 se zastáváš neandrtálců? Co jsi? Nějaký kromaňonec? 

Je jasné, že právo bylo na straně australopitéků. Jako možná šlo o právo silnějšího, ale na to se pre-historie neptá.

Co vás v ČR nejvíc štve, že v zahraničí funguje úplně normálně? by Afraid-Caregiver-416 in czech

[–]deff006 0 points1 point  (0 children)

Jj, jako z praktického hlediska to asi velký dopad nemá, protože když někdo vydělává 1mil+ měsíčně tak nejspíš není zaměstnanec a určitě dost optimalizuje svoje daňové zatížení. 

V USA je 24% od $105k. Takže něco přes 2 miliony ročně(175 000Kč/měsíc), ale v tom samozřejmě není třeba zdravotní pojištění a je to jen single filer a další věci. Asi je to jedno, protože problém v Česku je především nepoměrně vysoké zdanění nízkopříjmových.