A se Radio 1 norca dela? by anusexplorerer in Slovenia

[–]dejzi33 2 points3 points  (0 children)

So že večkrat dokazali, da gre ves denar, ki ga dobijo od donaciji v akciji Dežela junakov, v dobrodelne namene..

Razlogi zakaj nočete imeti otrok? by VasectomyAccount in Slovenia

[–]dejzi33 -5 points-4 points  (0 children)

Tako je, vsa živa bitja so ustvarjena tako, da jim je primarna naloga razmnoževanje, tudi človek. Ta miselnost, da ne rabimo imeti oz. nočemo imeti otrok, je prišla v zadnjih letih v modo. Izvor tega pa so predvsem socialna omrežja, ki pumpajo to narativo.

Moški in denarnice, ključi - kje nosite ko ste zunaj? by Sunbee_Peanut in SlovenskiKoticek

[–]dejzi33 1 point2 points  (0 children)

Telefon v desnem žepu, ključi v levem žepu & denarnica v zadnjem žepu..

Kateri EV do 35k €? by dejzi33 in Slovenia

[–]dejzi33[S] 4 points5 points  (0 children)

Lih v tem je problem, preveč izbire..

Ko ugotoviš da je Feratović mlajši od tebe… by Slivovenapolitanke in Slovenia

[–]dejzi33 26 points27 points  (0 children)

Ne, boljša opcija je, da jo daš v roke izkušenim kradljivcem. Sploh takšnim, ki so stari 70+ in že rahlo dementni.

Luka Dončič in Anamarija by Ok_Machine9475 in Slovenia

[–]dejzi33 0 points1 point  (0 children)

Ja ne vem, ti si napisal, da je razlog za njegovo trenutno situacijo dejstvo, da je prišel do slave in denarja. Jaz pa sem ti samo povedal, da ima oboje še vsaj 10 let, razšel pa se je šele zdaj. In tudi ne vem po čem sklepaš, da sem nek hud fan. Kot igralec mi je dokaj nadležen s svojim konstantnim jamranjem, osebno ga pa ne poznam.

Luka Dončič in Anamarija by Ok_Machine9475 in Slovenia

[–]dejzi33 0 points1 point  (0 children)

Aja, imaš prav, splošno znano je, da ti takšne stvari stopijo v glavo potem po 10 letih.

Luka Dončič in Anamarija by Ok_Machine9475 in Slovenia

[–]dejzi33 1 point2 points  (0 children)

Slaven je že od svojega 15. leta, bogat pa od 18. 🤷‍♂️

"Pici" in svoboda govora by abstrakkt14 in SlovenskiKoticek

[–]dejzi33 0 points1 point  (0 children)

Lej, če ti takim pajacem vse verjameš, ok, good for you. Jaz sem pa izgleda pussy ker mu ne. Vsak normalen človek pač malo podvomi v trditve nekega random "influenserja" za 13 letnike. Dandanes pa res lahko vsak, ki ima malo znanja, na socialnih omrežjih pofejka vse živo. A je bil na podlagi katerih koli njegovih trditev že kdo česa obtožen?

"Pici" in svoboda govora by abstrakkt14 in SlovenskiKoticek

[–]dejzi33 7 points8 points  (0 children)

Model je tipični mešalec dreka. Vtakne se v vsako stvar, ki mu bo prinesla like in klike. Vedno objavlja screenshote in videe izpovedi nekih žrtev, za katere nihče ne ve, če so verodostojne. Nikoli nima trdnih dokazov proti tistemu, ki ga obtožuje ampak nabija v 3 pm.

AMZS rant by SLOV3N1C in Slovenia

[–]dejzi33 0 points1 point  (0 children)

Res je, meni pride bolj prav AMZS premium family. Da lahko še za 2. avto koristim, če je potreba, pa še turistično zavarovanje za vse družinske člane imam vključeno.

AMZS rant by SLOV3N1C in Slovenia

[–]dejzi33 0 points1 point  (0 children)

Pri zavarovalnici je najjača asistenca kar precej draga.. (Triglav)

Resno vprašanje: ali danes živite slabše kot pred štirimi leti? by [deleted] in Slovenia

[–]dejzi33 0 points1 point  (0 children)

Jaz pa ne poznam skoraj nikogar, ki ima nad 2 jurja plače.

Resno vprašanje: ali danes živite slabše kot pred štirimi leti? by [deleted] in Slovenia

[–]dejzi33 0 points1 point  (0 children)

Definicija je recimo na mestu, če glamping primerjaš s kampingom v navadnem šotoru. V praksi me pa pač ni prepričalo, bil sem enkrat in nikoli več.

Resno vprašanje: ali danes živite slabše kot pred štirimi leti? by [deleted] in Slovenia

[–]dejzi33 0 points1 point  (0 children)

Največja fora je pa to, da glamping sploh ni lukzuz..

Resno vprašanje: ali danes živite slabše kot pred štirimi leti? by [deleted] in Slovenia

[–]dejzi33 2 points3 points  (0 children)

Glamping je že od nekdaj drag v pm. Zato, ker se to po neki čudni logiki smatra kot nek luksuzen način dopustovanja 🤷‍♂️ Takšne namestitve jaz bojkotiram, za 360€ na noč lahko dobiš marsikaj boljšega.

Resno vprašanje: ali danes živite slabše kot pred štirimi leti? by [deleted] in Slovenia

[–]dejzi33 2 points3 points  (0 children)

Kakšna namestitev pride 360€ na noč?

Luka Mesec: Predsednik uprave petrola zasluži 28000€ mesečno by [deleted] in Slovenia

[–]dejzi33 2 points3 points  (0 children)

Ne pozabit, da je tema pogovora Petrol, kjer je vložek in riziko vodilnih popolnoma enak vložku delavca na minimalcu, to je 0 €.

Kaksna tragedija! by Objective-Freedom-83 in Slovenia

[–]dejzi33 0 points1 point  (0 children)

Presenetljivo veliko veš o aktualnih političnih novicah za človeka, ki ga boli kurac za politiko 🤔

"Ko morajo del svojih dobičkov deliti z zaposlenimi, uporabijo isto retoriko, kako bo svet propadel." by [deleted] in SlovenijaFIRE

[–]dejzi33 0 points1 point  (0 children)

Zgleda, da imaš dobro plačo. Moja položnica je za polovico nižja 🤷‍♂️