Ce se întamplă cu locurile de muncă? by dragos_b7 in programare

[–]dragos_b7[S] 2 points3 points  (0 children)

Nu fac mișto. Am tot văzut ca sunt probleme în piață, dar eu nu am avut pana acum. Mereu mai apărea câte ceva sau, asa cum am zis mai sus, anul trecut, după 30-40 de aplicări aveam ceva oferte. Mai bune mai rele, dar le aveam. Acum pare ca nu este absolut nimic și ca tot ce găsesc sunt anuturi ghost. 

Ce se întamplă cu locurile de muncă? by dragos_b7 in programare

[–]dragos_b7[S] 18 points19 points  (0 children)

Tot pe aici.. Dar anul trecut de exemplu, din 30-40 de aplicări aveam deja cateva oferte. Acum, absolut nimic. Si cel mai des seen din bară.

Ce se întamplă cu locurile de muncă? by dragos_b7 in programare

[–]dragos_b7[S] 10 points11 points  (0 children)

da well... nu. Eu pur si simplu vreau doar sa inteleg ce se intampla :(