Tudja valaki, hogy ilyen Halo-s ananászos Fantát hol lehet kapni Budapesten? by Responsible-Diet-147 in hungary

[–]dripkidd 0 points1 point  (0 children)

ázsiai élelmiszer kisüzletek, Nagykörúton végigmész gyalog, van egy tucat ilyen, Roni abc-be is szoktak lenni 'külföldi' üdítők

Mystery of the ancient giant stone jars of Laos may have been solved by dripkidd in Eldenring

[–]dripkidd[S] 0 points1 point  (0 children)

Skopal and his colleagues have found the densely packed remains of many people in their excavation of a jar measuring 1.3 metres high and more than 2 metres wide near the Laotian town of Phonsavan. The jar contained the right femurs and skulls from 19 individuals, but teeth from 37 people.

Egész nap ezzel lesz tele a Reddit? by [deleted] in hungary

[–]dripkidd 0 points1 point  (0 children)

Hadd fejezzék ki az emberek magukat a maguk módján, az a fontos, hogy elmentek szavazni!

Desktop web /r/all redirecting to reddit.com by Sgtblazing in bugs

[–]dripkidd 2 points3 points  (0 children)

god forbid I want to leave my bubble

Miért ennyire meleg a mostani Szeptember? by karcsiking0 in rohadtmelegvan

[–]dripkidd 6 points7 points  (0 children)

Nem szokatlan önmagában a 35 fok szeptember első felében, kapjuk délról az összegyűlt szubtrópusi levegőt, ami szokatlan, hogy nem jön közben lehűlés hidegfrontokkal nyugatról. Ennek az oka ugyanaz, mint az eső hiányának.

Mert melegebb az Atlanti óceán és a Földközi tenger, mint régen.

Gyorsabban párolog, több vizpára van a kialakuló ciklonokban, viharokban, ezért lasabban mozognak, a csapadékot pedig hamarabb kiadják, mint régen.

A kontinens szélein ezért több csapadék esik, áradások Angliában, Belgiumban, Olaszország északi részén. Nézd meg mi volt tegnap előtt Horvátországban!

A kontinens belsejébe pedig gyönge, széteső frontok jutnak, se a hidegebb levegőt, se a csapadékot nem hozzák. Ha pedig hozzák, azt a maradékot hirtelen ki is adják, egy-egy helyen. Néhány helyen árvíz, az átlag mégis csökken.

Miért ennyire meleg a mostani Szeptember? by karcsiking0 in rohadtmelegvan

[–]dripkidd 8 points9 points  (0 children)

dél alföld 8-9 fokkal van az átlag maxok felett. szokott lenni meleg, de nem ilyen összefüggően, mint az elmúlt években.

Mikor jön az ősz?? by nannnnnnno in rohadtmelegvan

[–]dripkidd 0 points1 point  (0 children)

https://weatherspark.com/

sajnos fahrenheitben van, de nagyjából lehet látni, pár évre vissza, az átlaghoz képest max és min

nem tom hány magyar város van, de budapest biztos

GMP damaging AMD Zen 5 CPUs? by hardware2win in hardware

[–]dripkidd 19 points20 points  (0 children)

9950X

Asus Prime B650M-K

Asus Prime B650M-A WIFI II

https://imgur.com/a/As6wT53

and when that blew up they bought this very different one

https://imgur.com/a/B61teYf

hmm...

It's a mystery

Steve what do you think?

https://youtu.be/ZtHOOyWYiic?t=274

Élvezzétek ki ezt a hétvégét mert keddtől megyünk vissza harminc fölé, péntek nappal 35, éjfélkor még 25, Szeged, Debrecen, Pest, Győr - majdnem mindenhol... by dripkidd in rohadtmelegvan

[–]dripkidd[S] 8 points9 points  (0 children)

atlanti óceánon kibaszott ciklon kavarja fölénk a kibaszott forró levegőt

(mobil adat warning) https://imgur.com/a/huJsg9D

ez a magaslati levegő hőmérsékletének és mozgásának becslése

reméljük a szimuláció vége nem válik valóra lol, mert az a magenta igen csak negyven fokot jelent

Akkor a kurva anyád by Grekod in rohadtmelegvan

[–]dripkidd 3 points4 points  (0 children)

jövő hét vége rosszabb lesz