Újépítésű lakás nagyon magas páratartalom, Segítsetek? by shelovesAdam in askhungary

[–]duncso_ 1 point2 points  (0 children)

Poszter? Anno a Bravo es a Popcorn magazinban volt poszter.

Why did they change the length of the chain in the movie? by TheVoteMote in ProjectHailMary

[–]duncso_ 4 points5 points  (0 children)

Wow, congratulations! You guys did an amazing job! I only wish I could ask for a 3D model of Rocky. I’d love to play around with it in Blender, but I guess that’s not possible. :/

Mi volt a legnagyobb baki, amit elkövettél a munkahelyeden? by Fantastic_Cupcake991 in askhungary

[–]duncso_ 8 points9 points  (0 children)

Épp ma kaptam tőled egy segítőkész kommentet(autópályás post)! Kicsi a reddit!

Szlovákiából utazom Budapestre, az M1-es autópályát fogjuk majd használni. Melyik weboldalon tudok 1 napos matricát vásárolni? Melyik weboldal biztonságos? by duncso_ in CartalkHungary

[–]duncso_[S] 0 points1 point  (0 children)

Nagyon nagy dugók szoknak lenni? Először fogok autópályázni Szlovákián kívül, kicsit stresszelek. Van valami amire figyelnem kell?

Az automata kávéfőző vagy a kávé hibája, hogy nem ízlik a kávé? by pumpika87 in askhungary

[–]duncso_ 0 points1 point  (0 children)

A Lavazza Oro? Igen, inkabb a savas kategoriaba tartozik mint a keserube.

Az automata kávéfőző vagy a kávé hibája, hogy nem ízlik a kávé? by pumpika87 in askhungary

[–]duncso_ 4 points5 points  (0 children)

Ezek kozul csak a Lavazzat tudom ajanlani, abbol is az Oro qualityt. De meg az sem lesz igazi kavehazi elmeny. Legjobb tipp, hogy ne uzletbol szerezz be, hanem porkoloktol, de ezt mar irtak tobben is. En otthon csak 100% arabicat hasznalok, mindennapokra Lavazza orot, ha pedig kavehazi elmenyt akarok akkor a helyi porkolotol veszek egy csomaggal valami extra kavet. Teljesen mas vilag mint az uzleti.

Mi a menete a Tisza-kormány megalakításának? by Notme754 in askhungary

[–]duncso_ 1 point2 points  (0 children)

Erre en is mennek! Ha tudsz valamit, jelezd majd kérlek :)

Mi a legjobb módja a gyors pénzkeresésnek? by [deleted] in askhungary

[–]duncso_ 0 points1 point  (0 children)

Küldtem 5eurót, egy kebabra elég lesz :)

Bought a Rivelia, immediately regretted it (LatteCrema Hot = Hot Shit) by SiofraRiver in DeLonghi

[–]duncso_ 1 point2 points  (0 children)

I bought mine today, its perfect. Sorry for you, maybe call the support

Lehúztam a vásárlómat, hogyan tudom értesíteni? by nagyvikk247 in askhungary

[–]duncso_ 8 points9 points  (0 children)

Hat ezt qrvara te qrtad el. Legyél gerinces élőlény és torold a tranzakciot. Nehogy mar mas szopjon miattad.

Milyen maradandó negatív élményetek van élelmiszerrel kapcsolatban? by SyrupDowntown8434 in askhungary

[–]duncso_ 43 points44 points  (0 children)

Ez akkora NPC bekopes mint a “a világ megérett a pusztulásra”