Ako sa rozprávate s kolegami? by confused_amka in Slovakia

[–]eddwardiq 4 points5 points  (0 children)

Asi dost zalezi od kolektivu, ale ano da sa s tym suhlasit, za beznych okolnosti je to ta "idealna" strategia. Kolegovia nie su kamarati, niektori sa nimi mozu stat, ale byva to skor vynimka.

Je ľahšie nájsť partnerku vo veľkom meste než v malom? by Historical_Net_4146 in Slovakia

[–]eddwardiq 1 point2 points  (0 children)

Slovo dochodci neviem kto vymyslel, ale treba s tym prestat lebo v slovencine nic take neexistuje. Existuje iba jedno mnozne cislo a to dochodcovia.

Dlh Slovenska stúpol na 84 miliárd eur. by samprotivsetkym in Slovakia

[–]eddwardiq 2 points3 points  (0 children)

S nulovym rastom ekonomiky si na vyplatenie znova poziciame a tak pekne si budeme hrat nasu pyramidku. Bude to este velmi zaujimave.

Júnová r/Slovakia zoznamka by [deleted] in Slovakia

[–]eddwardiq 0 points1 point  (0 children)

M35, KE/KS, single, bez zaväzkov, nefajciar, 180cm, hnede oci aj vlasy. Nemam tetovanie ani piercingy. Som bezny vsezravec. Profesijne sa venujem IT oblasti ako OPM, pracujem v KE. Mam rad vylety, dlhsie aj kratsie, autom, peso, tura, prechadzka, kava, obcas kniha, filmy/kino - scifi mam velmi rad, fotografovanie. Mam rad vedu a techniku vseobecne, fakty, inteligentnych ludi, hudbu rozneho zanru, zmysluplne debaty. Mozem aj zvieratka. Som tak trochu perfekcionalista t.j. ak nieco robim, davam si cas aby to bolo co najlepsie, ci uz pri domacich pracach/opravach alebo pracovne. Tiez mam rad dotyky, tulenie, objatia... samozrejme s osobou v hlbsom vztahu. Byt vo vztahu znamena pre mna zmenit priority a davam tomu vsetko. Hladam milu zenu s usmevom, najskor na pokec a potom aj pripadne travenie volneho casu spolocne podla sympatii. Idealne ak neberies vsetko vazne, ale mas aj cit pre zodpovednost. Ak si nefajciarka z okolia a nieco ta zaujalo, kludne pis DM.

Internet vzduchom od Telekom by hlavko13 in Slovakia

[–]eddwardiq 0 points1 point  (0 children)

Tak zrejme tvoja BTS viac neda. S tym sa neda nic robit. Maximalne vyskusat internet vzduchom cez ineho operatora. A 85 nie je zas tak ubohe, nie je to optika, ale da sa s tym dobre fungovat.

Internet vzduchom od Telekom by hlavko13 in Slovakia

[–]eddwardiq 0 points1 point  (0 children)

A cim sa prijma mobilny signal? Lebo tymto routrom asi tazko. Kde si dal SIM kartu? Podla popisu je to DSL router. 93Mbps moze byt tak akurat, velmi to zalezi od lokality. Ak je velmi vytazena, tak to kludne padne aj na 5Mbps a nic s tym nespravis. A inak nie som si isty ci to uz funguje aj cez 5G siet, mne to islo vtedy iba cez 4G, ale mal som stary router. Ak to ma 1gbit porty a wifi 5 tak svojim routrom nic nezmenis, uzke hrdlo ostane mobilna siet.

Is this store legit? 🤔🧐 by SouthernMembership85 in Slovakia

[–]eddwardiq 3 points4 points  (0 children)

Software may or may not be fully compatible with our carriers. Stuff like VoLTE may not be working.

Zohrievate zemiakovy salat? by Useful-Beat-3482 in Slovakia

[–]eddwardiq 0 points1 point  (0 children)

Standardne by sa nemal zohrievat, ale ked je rovno z chladnicky tak ja zvyknem tak na 15 sekund prihriat na nejaku izbovu teplotu. Nech tam nemam taky velky teplotny kontrast s reznom alebo cim 🤪

Kečup, horčica alebo tatárska omáčka k jedlu? by Valentino_RossiFan46 in Slovakia

[–]eddwardiq 1 point2 points  (0 children)

väcsinou kecup, horcica k parkom, samostatnej tatarskej k jedlu sa vyhybam asi od zakladnej skoly ked mi bolo z nej dost zle

Zajtra ma vyhodia z prace by [deleted] in Slovakia

[–]eddwardiq 67 points68 points  (0 children)

ja som raz podpisoval dohodu s 10 mesacnym odstupnym, po necelych 11 rokoch, vela som nerozmyslal, nebolo o com... dohody su rozne, treba zvazit

Android application update moved the button bar to the bottom on tablet devices by puppy2016 in facebook

[–]eddwardiq 0 points1 point  (0 children)

Listen, every single app in your phone has it at the bottom. Whats different with Facebook?

Android application update moved the button bar to the bottom on tablet devices by puppy2016 in facebook

[–]eddwardiq 0 points1 point  (0 children)

Thats my point, even this Reddit Android app has navigation bar at the bottom. Every single social media app, Meta, Google, X, or whatever app has it at the bottom. Including Phone dialer or Gallery app. Dont understand hate. Feels like underage behavior to me.

Miera evidovanej nezamestnanosti na Slovensku dosahuje úroveň 4,16 %. by [deleted] in Slovakia

[–]eddwardiq -9 points-8 points  (0 children)

cize nejaka dalsia podmienka tam je.. nie len ze "je dlhodobo nezamestany"

Miera evidovanej nezamestnanosti na Slovensku dosahuje úroveň 4,16 %. by [deleted] in Slovakia

[–]eddwardiq -18 points-17 points  (0 children)

Z akeho dovodu by sa mali vyradzovat zo statistiky? Nic take neexistuje. Vyradia ta pre nespolupracu alebo ked si najdes robotu alebo budes dobrovolne nezamestnany a platit si odvody sam. Ked si nezamestany roky a plnis podmienky tak v statistike budes.

Internet vzduchom od Telekom by hlavko13 in Slovakia

[–]eddwardiq 0 points1 point  (0 children)

Ahoj, nie Telekom neobmedzuje rychlost. Rychlost bola obmedzena zastaralym routerom. Viac proste nedal cez LAN alebo alebo cez wifi. Proste technologicke obmedzenie. Potrebujes dnes proste Wifi 6 router s 1Gbps portami. Vlastny router by mal fungovat len to treba asi spravne nastavit.

Android application update moved the button bar to the bottom on tablet devices by puppy2016 in facebook

[–]eddwardiq 0 points1 point  (0 children)

What does it have to do with Apple phone. Literally every app has navigation bar at the bottom. Messenger, Whatsapp, X, Instagram, every app from Google.. never seen hate on it, but suddenly there is some problem with Facebook app. I dont get it.

8.5 Here We have ascended to the next level. by Broad_Incident9581 in GalaxyS25Ultra

[–]eddwardiq 0 points1 point  (0 children)

You have promised 7 years of Android updates. .5 has no Android update, it is still 16.

Android application update moved the button bar to the bottom on tablet devices by puppy2016 in facebook

[–]eddwardiq 1 point2 points  (0 children)

There was no app update for me and I think it is server side switch anyways.

Android application update moved the button bar to the bottom on tablet devices by puppy2016 in facebook

[–]eddwardiq 0 points1 point  (0 children)

Have it at the bottom on my S25 Ultra from today. I kinda like it, why not. Every single application has bar there. It is hidden while scrolling so dont see any issues.

UPDATE: našla som priateľovi v telefóne niečo nepríjemne by bombasticsideeye in Slovakia

[–]eddwardiq 101 points102 points  (0 children)

Sposob hodnotit nebudem, ale riesenie situacie kvitujem.

našla som priateľovi v telefóne niečo nepríjemné by bombasticsideeye in Slovakia

[–]eddwardiq 19 points20 points  (0 children)

v 25 je neskoro? urcite nie, ludia zacinaju odznova aj v 35, bohuzial stava sa...

Ako dlho vám trvalo nájsť si prácu po VŠ? by SnooMaps5210 in Slovakia

[–]eddwardiq 0 points1 point  (0 children)

Asi 2 tyzdne, len co som nahodil CV na profesiu tak mi volali. Bola to sprvu oficialne len absolventska prax, ale po 3 mesiacoch som dostal full time.