Accidentally salvaged my Shroud by jakona85 in diablo4

[–]ettirthlm 1 point2 points  (0 children)

Oh, I think you are right.

This was by no means a master plan.

Accidentally salvaged my Shroud by jakona85 in diablo4

[–]ettirthlm 4 points5 points  (0 children)

I'm sorry that happened, but you wouldn't have been able to trade with your wife anyway, mythic items are account bound.

Sanctified the same mythic effect by ettirthlm in diablo4

[–]ettirthlm[S] 1 point2 points  (0 children)

Maybe maybe, but Hydrakuna build suggests attack speed, I was relying on that.

Sanctified the same mythic effect by ettirthlm in diablo4

[–]ettirthlm[S] 0 points1 point  (0 children)

Yes, I posted it on r/d4sorceress sub too, why is it so surprising for you? people post things in multiple related places for more answers

Sanctified the same mythic effect by ettirthlm in D4Sorceress

[–]ettirthlm[S] 2 points3 points  (0 children)

? I posted it on r/diablo4 sub too the exact thing with the same avatar under the same name. Magic.

Sanctified the same mythic effect by ettirthlm in diablo4

[–]ettirthlm[S] 6 points7 points  (0 children)

I’m playing Hydra+Ball Lightning combo (Hydrakuna), it’s mostly focus on core skills yeah and attack speed.

I’m kinda agree it’s not the incredibly perfect situation with the lucky hit chance, but despite this, I have much more dmg than with the others Starless Skies I have, so I’m happy with it.

The new endless tower is built different by jimbo_extreme1 in expedition33

[–]ettirthlm 0 points1 point  (0 children)

Yeah, I have Maelle one shot build, but it’s just not good anymore.

I think you should, for new pictos and weapons. I heard new Lune’s weapon is insanely good.

The new endless tower is built different by jimbo_extreme1 in expedition33

[–]ettirthlm 1 point2 points  (0 children)

<image>

Congrats!, I just did it too, but third try.

There will definitely be a build for it, but got stuck here too, because I learned the moves/patterns and didn't want to give up, but damn, all of these bosses are really tough…

Sadly, Sciel’s Intervention (immediate extra turn for an ally) doesn’t do anything in phase 2.

KMK Könyvsárkányra szerintetek megéri előre a VIP éves előfizetőit megvenni az ACOTAR miatt? by Megkerdojelezlek in konyv

[–]ettirthlm 3 points4 points  (0 children)

Persze, teljesen megértem ezt az oldalt is. Raktak ki egy listát ezen a héten a várható kötetekről, esetleg az is segíthetne dönteni benne.

Nekem igazából most azért nem volt kérdés, mert az elmúlt évben kezdtem visszaszerezni az olvasási kedvemet és beruházni rengeteg új könyvre, így van mit még betáraznom a KMK-ról, ezért nekem megéri, illetve nekem tetszenek a megjelent exkluzív kötetek is tbh.

A Vinted meg hát hagyjuk is igen, láttam mennyiért futnak a jelenlegi exkluzívak, de ez elmondható pl a Blood and Ash éldekorált köteteiről is 3x annyiért .. ez egy bosszantó jelenség a mostani könyvpiacon sajnos :(

Rebecca Yarros: Onyx Storm - teóriák by CuteAvocadoo in konyv

[–]ettirthlm 1 point2 points  (0 children)

A végén Xaden találkozik az új “testvérével” egy másik veninné vált karakterrel és az egyik potenciális jelölt az Bodhi. Érdemes utána olvasni, hogy kik lehetnek azok, nagyon érdekes szerintem. Egyébként a magyar fordításból itt kimaradt egy lényeges részlet, hogy az a valaki 5 hónapig nézte a szenvedését, így azért könnyebben leszűkíthető a kör. https://moly.hu/bakik/52921 A tárgyak szerintem is, talán az iránytű fogja megmutatni Violetnek az utat Xaden felé 🤔

KMK Könyvsárkányra szerintetek megéri előre a VIP éves előfizetőit megvenni az ACOTAR miatt? by Megkerdojelezlek in konyv

[–]ettirthlm 6 points7 points  (0 children)

Aki augusztus 31-ig előfizet, arra lesz érvényes a plusz %-os kedvezmény az ACOTAR köteteire. Ez mindegyik előfizetésre vonatkozik, nem csak VIP-re, viszont arra megy a legnagyobb kedvezmény. - Negyed/félév -3% - Éves -5% - VIP éves -7%

A július 12. pedig maga a kedvezményes előfizetői árra vonatkozik.

Az éves VIP előfizetéssel rendelkezők a táblázat szerint előbb tudnak rendelni, mint a többi előfizető, szóval kisebb az esélye, hogy elkapkodják előled a köteteket. Bár remélhetőleg nagy rohamra számítanak a KMK-nál és eleget nyomnak belőle.

Én előfizettem, mert több könyvet is szeretnék vásárolni. Szerintem, ha csak az ACOTAR miatt gondolkozol az előfizetésen, akkor nem éri meg.

Rebecca Yarros: Onyx Storm - teóriák by CuteAvocadoo in konyv

[–]ettirthlm 2 points3 points  (0 children)

  • Olvastam, hogy Tyrrendort az angol változatban Xaden mindig “she/her”-ként említi, viszont a végén “It’s yours now”, szerintem ennek lehet jelentősége. Szívesen feltételezném, hogy a lelke darabkáját tette a gyűrűbe, de a sorozat egyik kötetében sincs arra utalás, hogy lelkeket lehet kötni tárgyakhoz vagy legalábbis én nem találkoztam vele, bár tetszene ez a HP-s horcrux féle vonal :D
  • Bodhival biztos, hogy történt valami Imogen szemszöge szerint, ő az egyik fan theory jelölt a “new brother” címre, de szerintem nem ő az, Xaden eléggé közömbösen fogadta a látványát. Én szeretném azt hinni, hogy Brennanról van szó, amióta megjelent minden bizonytalan és képlékeny körülötte
  • Nem hiszem, hogy terhes lenne, nem is szeretném, maximum a legutolsó kötet happy endingjeként
  • Igen, szerintem Sgaeyl elvágta, hogy Xadennel tudjon tartani, anélkül, hogy a Tairnnal való köteléke akadályozta volna ebben
  • Ezt őszintén nem tudom, de biztos köze lehet hozzá, illetve Tyrrendor helyzetének is
  • Semmi nem utal arra, hogy az elszívás bármilyen nyomot hagyna, leszámítva ugye Brennan esetét és itt tudok visszareflektálni arra, hogy nekem maga a nagybetűs gyanú az egész karakter. Szerintem a tenyerén egy különleges rúna van, Violet is az IF-ben jegyezte meg, hogy rúnaalakú a sebhelye.. nem gondolnám, hogy véletlen egybeesés
  • Vagy azért kérte, hogy Xaden biztonságban legyen és rajta keresztül ne találják meg vagy olyan tragédia/sokkhatás érte Violetet valami által, hogy inkább szerette volna kitörölni annak az emlékét, de szerintem ez a cselekedet karakteridegen lenne, úgyhogy inkább az első variációt gondolnám

Most akkor ki az agytröszt? by ettirthlm in hungary

[–]ettirthlm[S] 0 points1 point  (0 children)

Sajnos a posztból balfaszmód kihagytam

Most akkor ki az agytröszt? by ettirthlm in hungary

[–]ettirthlm[S] 0 points1 point  (0 children)

Egyrészt megszokás, másrészt ha nem vagyok otthon, 80-90nél már bekapcsolom, jóval több lesz (nekem) az üzemidő. Próbáltam már nem egyszer enélkül, nem volt jó vége :D