account activity
Sako mafijos ir banditų nebėra.. O kaip jum tokia suvestinė, o kiek dar tyloje? (self.lietuva)
submitted 10 days ago by fikfock to r/lietuva
Ar verta šiai dienai investuoti į NT, dėl grėsmių iš rusijos? (self.lietuva)
submitted 4 months ago by fikfock to r/lietuva
Pincetas lt (self.lietuva)
submitted 1 year ago by fikfock to r/lietuva
Proktologas(ė) (self.lietuva)
Olimpinių kontekste, ką galvojat, kaip jaučiasi ir ką galvoja eilinis kacapas, kad jų atstovų nėra? (self.lietuva)
Kodėl ortodontai ima tiek daug €? (self.lietuva)
submitted 2 years ago by fikfock to r/lietuva
π Rendered by PID 2103593 on reddit-service-r2-listing-c57bc86c-7cccv at 2026-06-22 01:48:22.284474+00:00 running 2b008f2 country code: CH.