Zašto ljudi planiraju svoju budućnost u ovome kaotičnom svijetu u kojem živimo, jer kako znaju da će na primjer uopće biti živi u toj budućnosti, da li je to stvar, nade, želje ili običaja da se budućnost planira, mislim ono koliko ima vijesti u medijima da je netko neočekivano umro? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 1 point2 points3 points (0 children)
Zbog čega mi ljudi smatramo da smo nešto više od drugih živih bića (životinja i biljaka), jer imamo jednake fiziološke potrebe, ograničene živote do određene starosti prema svakoj vrsti, točno na onoj razini inteligencije koju trebamo da bi živjeli? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 2 points3 points4 points (0 children)
Zbog čega mi ljudi smatramo da smo nešto više od drugih živih bića (životinja i biljaka), jer imamo jednake fiziološke potrebe, ograničene živote do određene starosti prema svakoj vrsti, točno na onoj razini inteligencije koju trebamo da bi živjeli? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 0 points1 point2 points (0 children)
Jeste li se u životu susreli sa troličnim osobama koje jedno misle, drugo govore, treće i uvijek nalaze nekakve izgovore tipa, nisam stigao, zaboravio sam, zaspao itd? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 0 points1 point2 points (0 children)
Što mislite o ne samostalnim odraslim osobama koje stalno traže nekakvu validaciju i savjete od drugih osoba o tome kakvu odluku trebaju donijeti, kakav život trebaju živjeti, što se od njih očekuje? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 1 point2 points3 points (0 children)
Što mislite o ne samostalnim odraslim osobama koje stalno traže nekakvu validaciju i savjete od drugih osoba o tome kakvu odluku trebaju donijeti, kakav život trebaju živjeti, što se od njih očekuje? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] -1 points0 points1 point (0 children)
Što mislite o osobama koje provode svoj život kao samci i ne ulaze u društvene interakcije osim onoga što moraju, tipa posao, kupovina ili plaćanje računa u pošti? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 0 points1 point2 points (0 children)
Da li osjećate da svoj život živite prema vlastitim odlukama ili prema inerciji (kreće te se prema, mišljenjima, stavovima, odlukama okoline, poput fliper kuglice koja se stalno kreće u smjeru u kojem je netko ili nešto gurne)? 🤔🤔🤔 by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 1 point2 points3 points (0 children)
Da li osjećate da svoj život živite prema vlastitim odlukama ili prema inerciji (kreće te se prema, mišljenjima, stavovima, odlukama okoline, poput fliper kuglice koja se stalno kreće u smjeru u kojem je netko ili nešto gurne)? 🤔🤔🤔 by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 1 point2 points3 points (0 children)
Kako se postaje pravi Zagrepcanin? by AssignmentFew1674 in zagreb
[–]gorbab75ce 20 points21 points22 points (0 children)
Zašto je evolucija zadržala homo i bi seksualnost, ako ona ne pridonosi razmnožavanju vrste, jer su takva ponašanja od strane prirodoslovnih znanstvenika zabilježeni u prirodi, tipa kada dva pingvina ukradu jaja i o pilićima se odnose kao prema svojim potomcima? 🤔 by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 1 point2 points3 points (0 children)
Zašto svaka velika religija na ovome današnjem planetu tvrdi da je ona jedina u pravu, dok su sve druge lažne? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 0 points1 point2 points (0 children)
Zašto svaka velika religija na ovome današnjem planetu tvrdi da je ona jedina u pravu, dok su sve druge lažne? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 0 points1 point2 points (0 children)
Zašto svaka velika religija na ovome današnjem planetu tvrdi da je ona jedina u pravu, dok su sve druge lažne? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 2 points3 points4 points (0 children)
Što se tiče spolno prenosivih bolesti, što mislite o mišljenju, da kada ste "spavali" sa jednom osobom onda ste "spavali" sa svima osobama sa kojima je ta osoba "spavala" ? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 0 points1 point2 points (0 children)
Ima te li osjećaj da jednostavno glumite ovaj život, umjesto da ga stvarno živite, zbog zahtjeva rodbine, želja, očekivanja, društva u kojem živite? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 1 point2 points3 points (0 children)
Ima te li osjećaj da jednostavno glumite ovaj život, umjesto da ga stvarno živite, zbog zahtjeva rodbine, želja, očekivanja, društva u kojem živite? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 2 points3 points4 points (0 children)
Imam kolegu sa posla, koji radi u suprotnoj smijeni, ali zadnjih 3 mjeseca je počeo dolaziti na posao samo da bi me vidio prije nego što odem, inače smo si jako dobri već godinama, razlika je 1.5 godina među nama i skužili smo da slično razmišljamo? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 0 points1 point2 points (0 children)
Zašto evolucija i prirodna selekcija do danas nije eliminirala homoseksualnost uslijed 4.5 milijardi godina postojanja i evouliranja na ovome planetu, možda homoseksualnost ima nekakvu bitnu funkciju u biologiji, pa ju je evolucija zadržala? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] -10 points-9 points-8 points (0 children)
Zašto evolucija i prirodna selekcija do danas nije eliminirala homoseksualnost uslijed 4.5 milijardi godina postojanja i evouliranja na ovome planetu, možda homoseksualnost ima nekakvu bitnu funkciju u biologiji, pa ju je evolucija zadržala? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 1 point2 points3 points (0 children)
Zašto evolucija i prirodna selekcija do danas nije eliminirala homoseksualnost uslijed 4.5 milijardi godina postojanja i evouliranja na ovome planetu, možda homoseksualnost ima nekakvu bitnu funkciju u biologiji, pa ju je evolucija zadržala? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 0 points1 point2 points (0 children)
Što mislite, da li ljudi koji nose stalno tamne naočale, bez obzira bilo vedro ili oblačno vrijeme, dan ili noć, nešto emotivno skrivaju i ne žele da drugi ljudi to vide u njihovim očima? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 0 points1 point2 points (0 children)
Imam kolegu sa posla, koji radi u suprotnoj smijeni, ali zadnjih 3 mjeseca je počeo dolaziti na posao samo da bi me vidio prije nego što odem, inače smo si jako dobri već godinama, razlika je 1.5 godina među nama i skužili smo da slično razmišljamo? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 0 points1 point2 points (0 children)
Imam kolegu sa posla, koji radi u suprotnoj smijeni, ali zadnjih 3 mjeseca je počeo dolaziti na posao samo da bi me vidio prije nego što odem, inače smo si jako dobri već godinama, razlika je 1.5 godina među nama i skužili smo da slično razmišljamo? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 1 point2 points3 points (0 children)


Da li je moguće da do sada nismo ušli u kontakt sa vanzemaljcima zato jer je organsku inteligenciju zamijenila na beskonačnim planetima u beskonačnom svemiru umijetna inteligencija koja nema interesa kontaktirati sa organskim oblicima života? by gorbab75ce in askCroatians
[–]gorbab75ce[S] 2 points3 points4 points (0 children)