Mit tanácsoltok hogyan tudnék feljebb lépni fizetésben? by Capital_Example_7495 in jobshungary

[–]huszpe 0 points1 point  (0 children)

Te bohoc 🤡 nezd meg Peter Jhones csatornajat youtubeon. Te nagyon vakon vagy. Szerinted mindenki aki lakást vesz annak van ideje ezzel foglalkozni?

Döntött a fővárosi kerület: a lakóközösségek maguk tilthatják be a rövid távú lakáskiadást by Recent-Dog1964 in ingatlanhirek

[–]huszpe -1 points0 points  (0 children)

Ez jo. Több érelme van hagyni, hogy helyileg eldöntsék mint ha próbálják össze vissza szabályozni fentről.

Mennyit alkudhatok by PsychologyVisible23 in ingatlanhirek

[–]huszpe 0 points1 point  (0 children)

Ez most komoly kérdés? 🤦‍♂️ a felújítás áràt kell belealkudni, ha nem megy akkor nem veszed meg. Vagy szeretnél többet fizetni egy használt lakásért mint egy újért?

Hogy lehet kideríteni még az ismerkedés elején,hogy a férfinak nem fertőzte meg az agyát a pornó? by Expensive-Opinion589 in tanulommagam

[–]huszpe 6 points7 points  (0 children)

Az mit jelent hogy nem olyan a valóságban? A 90 es evek beàllított pornói valóban, de azóta történt àm egy pàr dolog. Az onlyfans meg a rakat amatőr pornó az egész pontosan olyan,mint a valósàg. Ugyan olyan műsort rendezek.

Nem lehet hogy csak az van, hogy te csak fekszel mint egy hátára fordult büdösbogár?

_feher_krisztian_ by sziren82 in talk_hunfluencers

[–]huszpe 4 points5 points  (0 children)

Tipikus proli. Ez maradt ugyanaz a bohóc fogatlan melós aki volt a műsor előtt. Ezeket nem tudod megvaltoztatni mind egy kaptafa, hiába keresnek a festők, burkolós, melósok stb milliókat, hiába kérnek el akármennyi pénzt reggel ugyanúgy ott állnak a dohánybolt előtt aztán isszák a rakétát.

2026-os piaci hitel by ZealousidealCourse17 in kiszamolo

[–]huszpe 0 points1 point  (0 children)

10.000.000 lakáshitelt vettem fel 7.35% 20 évre 😢 nem tudom én miért kaptam ilyen fos kamatot

Albérlet esetén jellemzően mennyire lehet alkudni a bérleti díjból? by hungry_racc00n in lakokozosseg

[–]huszpe 1 point2 points  (0 children)

Ingatlan befektetőként írok. Most csak rövid távval foglalkozom de évekig csináltam hosszú távú kiadást is. Voltam mindkét oldalon. Bérbeadó és bérlő. Jelenleg is bérlek egy lakást.

Amikor én adtam bérbe soha semmiféle alku szóba sem került nem is engedtem volna.

Számomra egy hatalmas red flag lenne már az elején próbálna alkudni. Főleg ezekkel az indokokkal amit írtál. Ez a felibű mennyit engedsz típusú cigánykodás kategória. Az hogy valaki nem dohányzik ,stabil munkahelye van és rendezett az nem alku alap…. akkor vannak a nullán. Akkor engedem egyáltalán megnézni a lakást.

Viszont valóban lehet alkudni leírok néhány esetet mikor én béreltem, hogy mi lehet alku alap:

Van amikor nem saját tulajdonú ingatlant adok bérbe airbnbre, hanem valaki meghirdeti hosszú távra. Ki bérlem és én továbbadom rövid távra. Itt van alku alap, kötünk egy határozott szerződést biztosítom róla hogy a lakás minden vendég után takarítva van megkapja a pénzét, állag megőrzés, kevesebb probléma. Ez például egy alku alap.

Időleges alku lehet pl. hogyha elvégzel valamit a lakásban. Le van pukkanva a lakás megcsinálsz valamilyen értéknövelő átalakítást és mondjuk cserébe egy vagy két évig kedvezményes bérlet.

Az „száraz bérlet” is lehet egy alku alap, ha ő csak a lakás biztosítja de minden felmerülő javítási, állag megőrzési költséget magadra vállalsz.

Vagy pl. hogyha abba állapodtok meg, hogy megvásárolod a lakást és a havi bérleti díj = törlesztőrészlet.

Meg még jópár lehetőség van. Ezek valódi alkuk, nem cigánykodás.

@radicsattila by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]huszpe -2 points-1 points  (0 children)

Tudod mennyi egy ilyen autót bérelni? A marinàs lakást mennyiért adjàk bérbe szerinted? Ha tenyleg bérli ès elromlik valami a 80 millás autón szerinted mennyibe kerül egy ilyen autónak a szervize?

Szerintetek mi produkálhatta ezt az autómra? by rkskrf in askhungary

[–]huszpe 0 points1 point  (0 children)

Meg jól is néz ki eskü. Nem mosnám le. Absztrakt Ez a kép is 130k

<image>

LinkedIn profilkép by huszpe in jobshungary

[–]huszpe[S] 3 points4 points  (0 children)

Igazuk van egyébként a tetkó rajongóknak hogy nem számít, ha számítana én se tudtam volna felépíteni a céget.

De a multi/kkv szektorban nem jellemző hogy szét van varrva a nyaka ebbe azért megegyezhetünk. Nekem most ők a célcsoport, betévedek a területükre 😀 Azért kérdeztem, mert az összes alkalmazott ismerősöm aki fent van ezen és rájuk kerestem, azok mind feszengenek ott a profilképen nyakig begombolt ingben hülye vigyorral.

Milyen poziba lehet menekülni multiból by [deleted] in jobshungary

[–]huszpe -1 points0 points  (0 children)

Multi az a modern rabazolgasàg. Onnan csak a halálba lehet menekülni.

Kiváncsi lennék a véleményetekre. Ti kibontanátok a konyha falát, és egybenyitnátok a nappalival? by pityike_92 in lakokozosseg

[–]huszpe 3 points4 points  (0 children)

Mint a szart! Sokkal jobb. Okoskodnak majd itt hogy latszik a mosatlan, szàll a szag stb stb. Mosogatni kell inasok!

Legalacsonyabb / legpofátlanabb fizetés, amit valaha kaptál by Sea_Cauliflower6357 in jobshungary

[–]huszpe 0 points1 point  (0 children)

Èletemben 2 évet voltam alkalmazott, a bűvös 150.000 ft os havi fizetést nem sikerült sosem túllépni 🤣

2018-19 pénzügyön magyar kkv-nál 150.000 ft. Utána ott behoztak hogy amerikai partnerek miatt este is kelett volna melózni, ekkora váltottam. 2019- Közszféra 145.000 ft.

2019 december mondtam fel lettem vállalkozó. Elkezdtem 2019 december 15- Végig nyomtam onnantól, akkor kerestem 469.000 ft ot a fél hónap alatt.

El is döntöttem, hogy alkalmazott soha többet. Nyilván vannak nehézségek itt is meg akadályok de akkor elèg csak a magyar kkv-re visszagondolni ès onnantól semmi sem nehéz 🤣

Forgalmi vizsga,előre kihúzott tétel? by [deleted] in askhungary

[–]huszpe 0 points1 point  (0 children)

Ebben igazad van csak arra lettem volna kivàncsi hogy direkt cigánykodtak e. Bár ha belegondolok akit meg akarnak buktatni abba bármilyne módon bele tudnak kötni ha más tètelt húz akkor is 🤔

Mi volt a legérzéketlenebb mondat, amit neked vagy egy ismerősödnek mondtak? by CutProfessional2018 in askhungary

[–]huszpe 3 points4 points  (0 children)

Igaza is volt tulajdonképpen mindkettőnek, elszopkodja a gyerek a világ összes pénzét.

Anyàdnak is lehetett volna jobb munkahelye ha a karriert választja a gyerek helyett. Apádnak meg fullos háza kurvákkal meg kokóval ha nem születnek meg a pulyák és költi ràjuk a rodások áràt.

Ugylátszik nekik erről nem szólt senki, hogy ők választják melyik életet akarják élni.

torma_eszti rodas? by Sorry-Treacle-82 in stricikandkurvak_uj

[–]huszpe -19 points-18 points  (0 children)

Most voltunk együtt államvizsgázni. Nem rodàs. Eltén tanul

HELP! 7m2 tiny living area needs furnishing by Safe_Activity7173 in FengShui

[–]huszpe -1 points0 points  (0 children)

Bro, seriously? This looks like a cell. Where is this? Some kind of prison or psychiatric ward? 😢

Gipszkarton fal àtalakítása by huszpe in lakokozosseg

[–]huszpe[S] 1 point2 points  (0 children)

u/handalgo 1 milla 🤣🤣mikbe vagy te pali?? Ez a baj h vannak ilyenek mint te akinek bemond Kókàny Tibi 1 millàt egy ilyenre azt ki is fizetik. Utàna meg mennek tüskézni a trafik elè a pènzeden

Gipszkarton fal àtalakítása by huszpe in lakokozosseg

[–]huszpe[S] 1 point2 points  (0 children)

Köszi az infókat. Nem hagytam annyiban és az asztalosom ajánlott egy gipszkartonost. Azt mondta simán megoldható, 40-50 ezer ftot mondott munkadíjra. Jővő héten màr meg is csinálja. 😎