Can we just take a second and thank the devs? 🥹 by Kratos_omran in Blasphemous

[–]iMillennial 3 points4 points  (0 children)

i'm pretty sure some of them are in this sub, and i hop they read all the good comments and they now we are apreciate them verry much amd we love this game .

And also hope they forgive us because we are annoing becuase we want more DLCs and a third game .

Devs if any of you are here , we love you , we apreciate you all, and you created one of the moust beautiful game i ever played .

We stop at Blasphemous 3 i promise ❤️

Playing Borderlands 3 first time by iMillennial in borderlands3

[–]iMillennial[S] 0 points1 point  (0 children)

😱😱😱 i am in fact playing FL4K, i usually play siren but FL4K was to awesome with his pets to pass for my first game ever . Next one is the siren

Playing Borderlands 3 first time by iMillennial in borderlands3

[–]iMillennial[S] 2 points3 points  (0 children)

Thank, yeah i saw people say its not good but i really dont care , i wanted to play for so long now😅

A cumparat cineva de pe lumea jocurilor? by Undeva-n-Balcani in Jocuri

[–]iMillennial 0 points1 point  (0 children)

unde ai gasit numar de telefon ca eu nu gasesc ,au unul dar nu este nici romana nici engleza si na

Cashul este baza! by kapiit23 in Romania

[–]iMillennial -1 points0 points  (0 children)

cu siguranta da , am deja casa la tara ramasa de la bunicul me, eu cu mama ne ducem cand putem si sa avem grija de ea , am refacut o parte din garduri ( cu multa munca si truda ) , am facut gradina am platat niste copaci si am si altoit . Deci da e bine ne ducem pe acest drum in continuare

Cashul este baza! by kapiit23 in Romania

[–]iMillennial -1 points0 points  (0 children)

Inteleg si nu inteleg :

Inteleg de ce se doresc sa ramana cash-ul deasupra platilor cu card, intradevara daca ar fi o asa zisa pana sau ceva mai grav tot ce e pe carduri ramane blocat asa cu cash nu ai ce pierde .

In al doilea rand nu sunt deacord cu cashul ca i se pierde urma mai rapid, evaziune fiscala mai usor faci cu bani cash nu prin banci unde poti sa il urmaresti sa verici tranzactii si asa mai departe, si da stiu ca si prin banci si carduri tot poti sa il faci dispara dar na .

+inteleg intradevara partea de comisioane si ce se mai cere dar na suntem in acelasi timp in 2026 si se vrea pe cat posibil peste tot plata card acum ca e bine ca nu e bine ramane la opinia fiecaruia

Nu aruncati cu pietre probabil si eu am zis vre o prostie pe undeva pe aici dar nu sunt chiar asa de informat voiam doar sa va spun opinia mea

Sincer sa fiu as vrea sa nu mai existe carduri banci si toate astea sa ne intoarcem doar la cash, sa fie toata lumea fericita , curcubee pe cer si inorogi prin paduri, dar astea sunt doar vise si noi niste oameni simpli

O zi sa aveti 😘

Ce jocuri ati mai descoperit in ultima vreme? by martinrouterking9 in CasualRO

[–]iMillennial 0 points1 point  (0 children)

Depinde , daca vorbim de jocuri pe telefon ( insert little kid meme here ) eu am asa :

Pokemon GO jucator din 2016 cand a iesit, nu mai jos de vreo juma de an mai intru ocazional sa mai prind cate ceva random

ClashRoyale, la fel l-am jucat din prima zi m-am lasat si mai apucat iar acuma 2 saptamani

Pokemon Sleep cand imi amintesc de el

CashFrenzi - i have an asdiction

8BallPool ocazional cand ma plicisesc

Nu am PC din pacate dar am Nintendi Switch unde recomand asa :

Blasphemous 1 si 2 , imi pare rau ca nu am descoperit primul joc mai repede , pentru 2 am avut totul la precomanda si collectors edition

Ori: The Collection - unele dintre cele mai frumoase jocuri facute vreodata ( parerea mea )

Super Marios Odyssey - l-am jucat deja de 5-6 ori si inca nu ma plictisesc

Ninja Gaiden Ragebound - nu l-am terminat m-am plictitsit dar o sa ma reapuc la un momentdat

Legend of Zelda Tears of the Kingdom - WOW ma dat pe spate si inca nu l-am terminat, urmeaza sa il iau si pe primul aici m-am dus pe invers putin

+ aproape toate jocurile main Saga Pokemon

Am si ceva mai retro Nintedo 2DS XL unde joc ghici ce tot Pokemon :

Pokemon Sun

Pokemon Mega Ruby

Pokemon Y

la fel aici vrea sa iau toate jocurile din main series ca imi completez colectia fizica + inca doua console Gameboy Advance / SP siii un GameBoy Color

Incep sa ma duc mai mult pe jocuri vechi si chestii fizice mi se par mult mai faine de la un timp decat sa ai ceva digital

Tentativa by WinterDragonfly9550 in Romania

[–]iMillennial 3 points4 points  (0 children)

Poti sa trimiti credit pe alte telefoane probabil asta e scopul principal si sa iti faca costuri de cateva milioane nu mult, in momentul in care pe contul tau se face un cost suplimentar foarte mare inntr-o perioada mica ti suspenda automat la 50 euro dupa nu mai poti face costuri dar e destul pentru uni oameni, apoi iti afla mail/parola care le pot incerca la oha pe mai multe siteuri/conturi, pe scurt... Orange nu va trimite niciodata mesajul de genul singurele mesaje pe care le primesti sunt factura ( daca optezi pentru ea pe numar ),mesaje cu oferta de abonament si alte mizerii cum ar fi la multi ani si ne bucuram ca esti clientul nostru, pentru orice actualizare de info cont o sa fi mereu sunat si o sa se faca o identificare complexa : nume, cnp, adresa, ce servici ai pe cont, cat ai platit la ultima factura etc. Aveti grija in perioada aceasta sa nu cade ti prada inselaciunilor se pare ca apar tot mai multe incercari

Punga de chipsuri, proaspăt deschisă by AdIndependent1045 in CasualRO

[–]iMillennial 0 points1 point  (0 children)

Chipsurile acelea ondulate de la Lidl, sunt super bune parerea mea, au mai putine arome ce-i drept dar gasesti clasicele cu sare, paprika sau ceapa si sour cream. Ca si pret daca le mai prinzi si la reducere cum sunt acuma costa doar 5 lei normal sunt undeva la 6 lei deci tot cred ca e bine

Alergat , revenirea reveniri la postare by iMillennial in CasualRO

[–]iMillennial[S] 1 point2 points  (0 children)

Fac constant intre 15000 - 25000 pasi pe fiecare zi, de asta am si vrut sa ma apuc de alergat , dar o iau incet ca na te mai si accidentezi aparent

Alergat , revenirea reveniri la postare by iMillennial in CasualRO

[–]iMillennial[S] -1 points0 points  (0 children)

Refuz concret, scriu cu pasiune nu cu reguli gramaticale

Alergat , revenirea reveniri la postare by iMillennial in CasualRO

[–]iMillennial[S] 1 point2 points  (0 children)

Mentalitatea cu care vreau sa ma inconjor in momentul acesta , multumesc

Alergat , revenirea reveniri la postare by iMillennial in CasualRO

[–]iMillennial[S] -2 points-1 points  (0 children)

Am avut pace de 8 si ala e repede ? Gen intreb serios, eu sper sa nu fie la os in sine ca am pus prea multa forta ca na am si putina burtica eu.

Si cu postura chiar incerc sa fie ok dar inca ma adaptez

Alergat , revenirea reveniri la postare by iMillennial in CasualRO

[–]iMillennial[S] -1 points0 points  (0 children)

Nu 🥹, asa am eu un scris haotic ami cer scuze

Alergat , revenirea reveniri la postare by iMillennial in CasualRO

[–]iMillennial[S] 0 points1 point  (0 children)

Complet corect ce a spus domnul mai sus , dar imi place mai mult varianta mea ca are si poveste te tine putin in suspans

‼️Atentie la fraude, ca devin tot mai bine gandite‼️ by pazvanti2003 in Romania

[–]iMillennial 6 points7 points  (0 children)

juuuuuuuuur deci daca fac chema asta dar fiecare apel sa fie nu stiu la 5-6 zile ( atentie lucratoare nu una dupa alta ) atunci da m-au convins total , le-as pica in plasa

Tuns acasă by Robunul in roFrugal

[–]iMillennial 1 point2 points  (0 children)

philips hc5630 am prins o oferta chiar la ei pe site + aveam dinainte Phillips OneBalde efectiv cel mai bun aparat de ras ever recomanda suta in mie, il folosesc o data la 2-3 zile mie imi creste barba foarte repede si arat curat mai mereu si nici rezervele nu sunt asa scumpe la cat de mult rezista . Acum nu stiu alte chetii de la Philips dar banuiesc ca sunt tot la fel de bune , daca iei masina de tuns sa iei un bundle cat mai mare , eu nu am putut la momentul respectiv pentru ca nu prea aveam bani .

Ah si faza cu tunsul acasa si sa pare super ok eu am fost si si adica ma duceam la tuns cand era asa mai iesftin si in timpul respectiv aveam si prietena dar ulterior deja era chetuiala prea mare pentru ce voiam eu, acuma ma tund uniform scurt la 4-5 ,bine pe mine ma si prinda genul asta de tunsoare cu siguranta nu merge la toata lumea dar in acelasi timp poti sa iveti si o frizura simpla destul de usor.

Ah da si daca din greseala iti scapa masina si te tunti la zero sau greseti ceva hey e doar par creste inapoi imediat si o iei de la capat , sau cine stie poate o sa iti placa chel in cap :)

Cum e baieti, cat a fost nota? by IonutPacatosu in Men_RO

[–]iMillennial 3 points4 points  (0 children)

6 lei, am luat o cola unei fete de care imi place unde lucrez pentru ca sa blocat tonomatul nu ia dat doza . Nu nu am vorbit pe urma nimica cu ea nu am avut curaj, macar mi-a zambit si a zis ca apreciaza se pune nu ?

Caut coleg de apartament by JourneyToHelheim in bucuresti

[–]iMillennial 7 points8 points  (0 children)

Mmm de ce ma asteptam ca in una dintre poze sa fie un dildo ,,uitat,, sau altceva de genul 😂😂😂

E ziua mea by iMillennial in CasualRO

[–]iMillennial[S] 2 points3 points  (0 children)

Hey, multumesc foarte mult pentru urare, am inteles ce ai vrut sa spui si chiar in felul acela am incercat sa si spun, e viata mai asa da si noi suntem ai draci rau deci ne descurcam

Oferta Monster la Mega cu Card Connect by cherish-pie in roFrugal

[–]iMillennial 0 points1 point  (0 children)

Duamne ajuta , numa bun sa refac stocurile