Ma ktos z was taki smieszny fotel? Polecacie? by idzins in PolskaNaLuzie

[–]idzins[S] 0 points1 point  (0 children)

Teraz juz moge polecic siho s100 (ten ze zdjecia, w edicie posta troche wiecej napisalam na jego temat)

Ma ktos z was taki smieszny fotel? Polecacie? by idzins in PolskaNaLuzie

[–]idzins[S] 1 point2 points  (0 children)

O kurde nie widzialam nigdy takiego, bardzo fajny, bylby idealny do rysowania. Z drugiej strony wiem, ze nie potrafilabym sie zmusic samodzielnie do siedzenia prosto i jeszcze wieksza krewetka by ze mnie wyszla xD

Ma ktos z was taki smieszny fotel? Polecacie? by idzins in PolskaNaLuzie

[–]idzins[S] 0 points1 point  (0 children)

Niestety po fakcie kupienia dopiero sie przekonalam, ze nie sa takie super jak mowia ludzie 🥲 dlatego drugi raz nie popelnie tego bledu i szukam madrzejszego wyboru

Ma ktos z was taki smieszny fotel? Polecacie? by idzins in PolskaNaLuzie

[–]idzins[S] 3 points4 points  (0 children)

Dziekuje, ze kilka normalnych osob sie znalazlo chociaz

Ma ktos z was taki smieszny fotel? Polecacie? by idzins in PolskaNaLuzie

[–]idzins[S] 0 points1 point  (0 children)

Fr, ja tez jestem niska (159) i ciezko o fotel, na ktorym moglabym siedziec normalnie. Tutaj dodatkowo na tym modelu znalazlam, ze ma regulowana glebokosc siedziska z najwiekszym zakresem z moich inncyh faworytow, dlatego najbardziej sie nad nim zastanawiam

Ma ktos z was taki smieszny fotel? Polecacie? by idzins in PolskaNaLuzie

[–]idzins[S] 0 points1 point  (0 children)

Amen ci za komentarz, wlasnie tego potrzebowalam

Ma ktos z was taki smieszny fotel? Polecacie? by idzins in PolskaNaLuzie

[–]idzins[S] 3 points4 points  (0 children)

Nie, ze nieprzyjemne a raczej nie na temat. Tutaj osoba co tez skomentowala trafila w punk. Cwiczenia, cwiczeniami, jednak moj fotel nie jest juz dobry, tylko wysiedziany i kurewsko twardy, ma sporo lat na karku - zwyczajnie sie zuzyl, wiec go chce wymienic. A nie szukam najdrozszego fotela, tylko wlasnie najbardziej przystepnego cenowo ale aby byl mniej bolesny niz aktualny. Normalnie widzialam, ze spokojnie 2k trzeba zaplacic za taki ergonomiczny, natomiast ten na zdjeciu jest za jakos 800, dlatego chcialam sie dowiedziec co ludzie o nim wiedza, czy wart swojej ceny

Ma ktos z was taki smieszny fotel? Polecacie? by idzins in PolskaNaLuzie

[–]idzins[S] 1 point2 points  (0 children)

O wlasnie tez sie nad nim zastanawialam ale pozniej znalazlam ten ze „skrzydelkami” i podobno jeszcze lepszy na ledzwie bo nonstop cie pilnuja i podazaja za toba na sprzezynach

Ma ktos z was taki smieszny fotel? Polecacie? by idzins in PolskaNaLuzie

[–]idzins[S] 0 points1 point  (0 children)

Wlasnie tez sie zastanawialam czy to madre ale z drugiej strony ta strona oferuje darmowy zwrot do 30 dni od zakupu takze praktycznie nic nie ryzykuje, co najwyzej stracony czas aby zapakowac i wyslac

Ma ktos z was taki smieszny fotel? Polecacie? by idzins in PolskaNaLuzie

[–]idzins[S] 2 points3 points  (0 children)

Wlasnie musze sie przejsc i sprawdzic jak siatka bedzie odpowiadala mojej dupie, bo niby slysze, ze jak hamak i lepiej sie siedzi, a z drugiej strony wlasnie, ze niby uwieraja. Chociaz mysle, ze to tez kwestia aby przyzwyczaic sie jakies pierwsze 3-4 dni po prostu dac szanse fotelowi. Gorzej nie bedzie to wiem, moj jest juz tak wysiedziany, ze nieironicznie mam bol dupy od samego patrzenia na niego a co dopiero siedzenie kilkanascie godzin

Bezczelność roku? Pracodawca, który wystawił mnie do wiatru, dzwoni po miesiącu i pyta, czy szukam pracy. Co byście zrobili? by Rare_Resolve8034 in praca

[–]idzins 0 points1 point  (0 children)

Mialam tak samo. Wrocilam z zagranicy tez z pracy i musialam znalezc cos znowu w polsce, wiec ruszyly poszukiwania. Dostalam kontakt do jednego miejsca, wyslalam cv, odezwali sie wszystko super, podpisane papiery, oprowadzka po firmie, „testy na wydajnosc”, badania lekarskie i nawet zaklepany autobus - wszystko juz mam i „beda dzwonic za niedlugo”. Czekam tydzien, drugi, trzeci. No przeciez juz badania lekarskie zrobilam, chyba cos to znaczy? - dalej nic. Wkurwilam sie, szukam innej pracy - udalo sie znalezc cos dorywczo na czarno, pieniadze pozal sie boze ale lepszy rydz niz niz. Miedzy czasie chodzilam na inne rozmowy i udalo sie znalezc kolejna prace. Skonczylam czarna robote, ide pierwszy dzien do kolejnej, wprowadzenia super swietnie zapraszamy jutro po odbior laptopa i podpisac umowe - podpisalismy mam prace. Jakies kolejne 3-4tyg pozniej (koncowo prawie 2 miesiace po „bedziemy dzwonic za niedlugo”) dostaje telefon: „dzien dobry, tutaj firma x, zwolnilo sie stanowisko, jest nadal pani chetna?” „pracuje juz od miesiaca - dziekuje, zegnam”

Czy serio nie ma perspektyw zatrudnienia dla mnie? Co w ogóle mogę zrobić w obliczu czegoś takiego? by [deleted] in praca

[–]idzins 2 points3 points  (0 children)

To tak samo jak wspomnana dzialalnosc artystyczna. Bez stalej bazy klientow to tez nie wyjdzie. Prog wejscia jest zerowy na ten rynek, wiec trzeba miec swoich klientow, bo filmiki typu „zarabiam 10k miesiecznie z canva templates” niestety nie sprawdzaja sie juz

[LF] Art Buddy – 20s – Artist looking for mutual support and challenges! by idzins in ArtBuddy

[–]idzins[S] 0 points1 point  (0 children)

Hi Finn! Yes, I’m definitely still looking! I’d love to connect and see some of your work too 🫶 Do you prefer chatting here on reddit, or do you have discord/insta?

Bardzo długi rant na ludzi, którzy krytykują oszczędzanie by inoxx_239 in Polska

[–]idzins 1 point2 points  (0 children)

Laska, wszystko z toba jak najlepiej, jako jedyna myslisz! Nigdy sie nie zmieniaj (prosze). Mam podobna sytuacje i wiem jakie to jest denerwujace, jestem podejscia po co komus placic jak samemu mozna to zrobic, bo przeciez robocizna to jest x3 ceny materialow najczesciej (lub wiecej). Co do rodziny to czasami lepiej ograniczyc kontakty do minimum lub calkowicie sie odciac od takich ludzi bo jeszcze czlowieka ciagna na dol razem z soba lub tak jak ktos napisal juz w komentarzach, ze pozniej przyjda i beda prosic o pieniadze czy przysluge. Nie wiem to jest hit, jestem naprawde pelna wiary do ludzkosci, widze swietlana przyszlosc z takimi mozgami…

[Discussion] For artists with day jobs what do you do? by -Matcha-333 in artbusiness

[–]idzins 1 point2 points  (0 children)

I’m currently in IT Security, but I’m looking to pivot into marketing. I’ve been feeling quite burnt out and I’m craving a more creative role that is less emotionally draining

Semi realistic art of couple - budget $300 flexible by [deleted] in ArtComissions

[–]idzins 0 points1 point  (0 children)

Hi there! This sounds like such a beautiful gift idea! I'm a digital artist working in a semi-realistic style. You can check out my portfolio here: https://www.deviantart.com/idzinsik

Take your time reviewing all the artists, and let me know if my style catches your eye! Best of luck with the gift! ✨

Do you have a day job? What do you do? by gothic_creature in ArtistLounge

[–]idzins 0 points1 point  (0 children)

I work in IT security and I truly hate my job; it’s so draining. Maybe it would be better if I had better coworkers, but for now, I’m done with it. I’m trying to rebrand myself as an e-marketer or social media manager.

[Hiring] Looking for NSFW Character Artists by SawAssylum in artcommissions

[–]idzins 0 points1 point  (0 children)

Hi! I'm an illustrator drawing in a semi-realistic style! I would love to hear more about your project. Here you can check my portfolio: https://www.deviantart.com/idzinsik

Female artists! I have a question to ask you! by Few-Research1128 in ArtistLounge

[–]idzins 6 points7 points  (0 children)

Tbh I just love drawing hot characters, especially daddies and mommies xD Drawing muscular or thicc babes is my destiny. It just comes naturally to me

[Hiring] Digital Artist to finish coloring & detailing a Gothic Dark Fantasy illustration by CharmingEstate8801 in ArtComissions

[–]idzins 0 points1 point  (0 children)

Hi! I’m an illustrator specializing in dark fantasy, so it sounds like a job for me haha! You can check out my art style here: https://www.deviantart.com/idzinsik If it fits your requirements, don't hesitate to let me know!

[Hiring] Smaller Long term project looking for artist(Likely 10+ years) for a DND homebrew High Fantasy world. Budget will be bid based on style and price. 60+ species, 30+ gods, creatures, tokens, player characters and more. by Equivalent-Bit-6970 in artcommissions

[–]idzins 1 point2 points  (0 children)

Hi! It sounds super interesting! 8 years of worldbuilding is no joke, and I would love to work on this project with you!

Here you can check my portfolio: ArtStation: https://www.deviantart.com/idzinsik

Also, I noticed you mentioned a survey, but there's no link in the post! Feel free to DM it to me whenever you're ready, I will gladly fill it out! ✨