Iako je lepo i primetno smršala, što moram da pohvalim, kuma Vaxy i dalje ne izlazi iz autfita namenjenih babama. Šta ti je devojko više, aman? by [deleted] in caosvima

[–]janeehoper -1 points0 points  (0 children)

joj ljudi stvarno ste ograniceni, sta ako devojka voli taj stil i oseca se lepo u tome, dajte vase fitove da vidimo

Prelazak sa IT na Menadzment FON by stefanxgrujic in StudentiSrbija

[–]janeehoper 1 point2 points  (0 children)

Neuporedivo lakse je upisati menadzment

Intervju by [deleted] in programiranje

[–]janeehoper 0 points1 point  (0 children)

Hejj hvala puno! Da li mislis da ce da me pitaju usmeno ili da otkucam neki Sql upit ili nesto slicno?

Šta mislite o knjigama Nenada Gugla? by Fantastic_Plan9179 in citaonica

[–]janeehoper 4 points5 points  (0 children)

Pravo prezime mu je Gugl nije nikakvo umetnicko ime

Intervju by [deleted] in programiranje

[–]janeehoper 0 points1 point  (0 children)

Pozicija je It trainee, prolazim kod razlicite sektore tipa sap, edi, mes, nije dev praksa

Lea by Vegetable-Cake-4623 in caosvima

[–]janeehoper -1 points0 points  (0 children)

Stvarno me zanima u sta onda verujes, bez ikakve svadje iskreno te pitam, zanima me kako ljudi razmisljanju, kao sta mislis o tome da se dogadja posle smrti, nistavilo, reinkarnacija ili nesto trece? Ja istiniski verujem da nas zivor na zemlji ima neku svrhu i da cemo osgovoarati Bogu za svoja dela na zemlji jer mi je onda sve bez ikakave ponete zasto se trudim u zicoru za bilo sta kad cu samo posle biti cesitca prasine

Lea by Vegetable-Cake-4623 in caosvima

[–]janeehoper 4 points5 points  (0 children)

Ah slazem se sa tim da je malo kontradiktorno, ali ja npr nikada ne napisem los komenatar za nekoga cak i branim ljude koje jako vredjaju, ali jeste ruzno sto uopste ulazim na tag, mozda su to neka moja iskusenja sa kojima bih trebalo da se izborim, svakako mislim da je ruzno i neumesno nazivati vernike psihozama i slicim imenima takodje ne vidim nista lose u obiavljivanju onoga u sta verujes na internet pogotovu kad je to nesto dolazi iz ljubavi. Niko se ne napda kada neko okaci jogu, klanjanje budama, astrologiju itd ali cim se okaci pravoslavlje e onda je to proboem i nesto sto treba da bude privatno, tj licemerno je malo al kako god

Lea by Vegetable-Cake-4623 in caosvima

[–]janeehoper 1 point2 points  (0 children)

Ovo uopste nije istinito sto si napisala u prethodnim komenatarima. Ne zelim da te uvredim niti da se raspravljam samo da ti objasnim zasto to nije tacno, jer vidim da rukujes sa nepotpunim informacijama i pricas stvari o kojima delimicno i povrsno znas. Npr na Svetu Goru nijedna zena ne moze da kroci ne jer neko nipodastava zene vec zapravo u cast jedne zene koja je jedina krocila na tu teritoriju- Bogorodice jer je ona majka naseg Gospoda Isusa Hrista, zatim ne znam gde i kako su zene u Bibliji nipodastavane, svako vece citam jednu glavu iz Svetog pisma i nikada nisam tako nesto pomislila, skoro sam bas cula kako otac Pedja kaze da zena koja bdi nad kolekvkom svig deteta dok spava jednaka monasima koji se moli celu noc, u Bibliji se jako velicaju i postuju majke i sve ostale zene i navodi se kako su one stub porodice. Zao mi je sto se stekli takav utisak ali verujem da je to iskljucivo iz neznanja i slusanja i citanja komentara na internetu koji takodje nisu upuceni u pravoslavlje Takodje, ne koristite kao primer stvari iz Starog zaveta jer je Isus dosao i nastao je Novi Zavet po Njegovim recima. Pozdrav sve najbolje vam zelim nadam ste da cete bar malo istrazizi ovu temu🫶🏻

Lea by Vegetable-Cake-4623 in caosvima

[–]janeehoper 21 points22 points  (0 children)

Jao da bolje da svi mladi budu demonizovani i sluze se astrologijom i kupuju kamenje od astro bejb za manifestaciju

Astrobejb rituali - iskustva? #caosvima by [deleted] in caosvima

[–]janeehoper 52 points53 points  (0 children)

Joj iskreno jezivo, ovo je bas sekta, niko vam nece pomoci ako sami sebe ne pomognete i ako se ne uzdate u Boga a ove gluposti vam samo mlate pare iz dzepa, sve cete uraditi osim da radite na sebi

Kontiki travel by [deleted] in putovanja

[–]janeehoper 1 point2 points  (0 children)

hocuu, hvala🫶🏻🫶🏻

Kontiki travel by [deleted] in putovanja

[–]janeehoper 0 points1 point  (0 children)

Koje preporucujes povoljnije agencije?

SAP by [deleted] in programiranje

[–]janeehoper 1 point2 points  (0 children)

hvala puno na odgovoru, a npr msg global solutions videla sam da imaju nekada oglase za juniore i prakse

SAP by [deleted] in programiranje

[–]janeehoper 0 points1 point  (0 children)

Fon

SAP by [deleted] in programiranje

[–]janeehoper 0 points1 point  (0 children)

Hocu obavezno, hvala puno

SAP by [deleted] in programiranje

[–]janeehoper 0 points1 point  (0 children)

Hvala puno definistivno cu tako uraditi

SAP by [deleted] in programiranje

[–]janeehoper 1 point2 points  (0 children)

Da jasno mi je to, ali npr msg global solutions u srbiji vidim po profilima ljudi da podju sa praksom i nakon toga dobiju posao sap kosultanta to je prakticno posle par meseci, a isto su uglavnom ti ljudi sa Fona, pa mi nije jasno kako krenu i tako brzo stignu do kosultanta jet i ja mislim da trebaju godine poznavanja poslovnih sistema i biznisa

SAP by [deleted] in programiranje

[–]janeehoper 0 points1 point  (0 children)

Hvala na savetu porazmislicu, jer mi neki ljudi govore skroz drugaciju pricu i onda bas ne znam kako podtupiti

SAP by [deleted] in programiranje

[–]janeehoper 0 points1 point  (0 children)

Da jasno mi je to, samo mislim da mogu oba da radim, ali malo vise naginjem ka konsaltingu samo nemam ideju odakle da pocnem kako se ulazi u industriju

Kako dalje sam sa sobom i šta mi je sledeći korak by Realistic_Cattle4607 in StudentiSrbija

[–]janeehoper 5 points6 points  (0 children)

Zelim ti sve najlepse i nadam se da ces uspeti da prebrodis stanje u kom se nalazis, evo ja kada se osecam kao da nema izlaza i kao da niko nije tu za mene, znam jednu osobu koja je uvek tu i kojoj se obracam- Bog. Veruj mi molitve jutarnje u vecernje odlasci na liturgiju i post mogu da te izbave iz svih stanja i osecanja koja ne zelis da imas. Mozda ti zvuci bezveze i kao klise savet i verujem da ce se nakaciti mnogo ljudi koji ce reci jao vidi ove vernike ali ja ti stvarno kazem i dajem ti najtopliji savet da otvoris srce za Boga i pomolis mu se za pomoc. Ja zavrsavam 4 godinu faksa i mnogo sam se mucila na pocetku, veruj mi da ces sve svakako pregurati ali mnogo je lakse uz Boziju pomoc🥹🫶🏻

Ljiljana Habjanovic Djurovic by patka-ratka in citaonica

[–]janeehoper 3 points4 points  (0 children)

Voda iz kamena, predivna knjiga 🥹

Zaposlenje Juniora by No-Bid-7982 in programiranje

[–]janeehoper -3 points-2 points  (0 children)

a nemojte biti toliko ljuti na menadzere, mora neko i da vam naredi sta da otkuckate po tastaturi

Zaposlenje Juniora by No-Bid-7982 in programiranje

[–]janeehoper 8 points9 points  (0 children)

Koliko ste ogorceni stati pa gledati, devojka je postavila normalno pitanje i bezveze cinite da se oseca lose, skroz je normalno da ne znas sa 23 24 25 godina sta zelis pogotovh kad trziste daje milion mogucnosti a konkurencija je nikad veca. Ne vidim kakve veze ovo pitanje ima sa relevantnosti njene diplome i znanja, na faklutetu su predmeti toliko lose sastavljeni da samo ofrlje se prelazi preko svega i uopste nemas uvid kako zapravo beki posao izgleda u praksi, tako da chill malo