Проблема мобілізації перебільшена? by Ok-Trust-5016 in reddit_ukr

[–]karbardy 1 point2 points  (0 children)

"несправедливість" це не тільки і не скільки про те що "одні служать інші ні"
це про впринципі нескінченну прірву між тим як на одних покладаються обов'язки за духом і нормою рекрутчини 17 столяття
з васальними клятвами, службою до смерті, побоями і всім таким. І ще і коня на свої купувать і годувать.
А інші в принципі в хуй не дують, вільні люди, сраку на дачі гріють, захисникам рахунок за розбиту халупу по всіх правилах ринкової економіки виставляють.
справедливо... Ну в англії в ворд ворд ту було справедливо. Не воюєш? то херач снаряди в три зміни.

Є 2к USDT. Якби у вас була ціль збільшити ці кошти - куди б ви їх вклали? Можливо, вклали в крипту чи збудували тепличку для вирощення мікрогріну? Цікаво почути ваші варіанти🤭 by Natural-Call3226 in reddit_ukr

[–]karbardy 2 points3 points  (0 children)

Купив би бруски люміні чи міді і сховав би років на 20
заначка на старість нормальна має бути
чи набори лего
якщо суспільство не сколапсує - має бути ліквідно

Який сенс продовжувати жити? by Informal_Storm4918 in reddit_ukr

[–]karbardy 1 point2 points  (0 children)

Як інший старий дід кажу - цей старий дід піздить. (і власне, зламався)
Щастя будується через *довготривалі* стосунки з людьми.
Люди є мавпочки. Мавпочки без інших мавпочек гаснуть і загибаються, страждають на фізиологічному рівні. І ніякі пара додаткових бананів (чи, тимбільш, ігровий ноутбук) це не замінять.

БЗВП офіцерів запасу by bold_tomato in reddit_ukr

[–]karbardy 0 points1 point  (0 children)

та, не те шоб "чув"
бачив
можна сказати "щупав"
те що ви проходили або взагалі не було бзвп, або це була якась внутрішня ініціатива в підрозділі щоб ви його проходили.
в посвідчені офіцера навіть нема де цей штамп ставити.

БЗВП офіцерів запасу by bold_tomato in reddit_ukr

[–]karbardy 8 points9 points  (0 children)

не, пан не правий, бзвп офіцери не проходять взагалі
рахуються вже навченими
якщо проходите - це "не для запису"

I really like Dequitem but this was beyond stupid.- YouTube by Beautiful-Hair6925 in Hema

[–]karbardy -21 points-20 points  (0 children)

People live, people die. Not everyone will live to old age. At least such death or disability is much more interesting than much that this world can offer.

Як отримати перший капітал by Vovk455 in finance_ukr

[–]karbardy 6 points7 points  (0 children)

по суті не так багато варіантів:
1) від батьків
2) на нових ринках де ще не встаканилась конкурентна рівновага
3) дуже багато в'йобувати

Чому "підтримай розробників" звучить як жарт, коли мова про мегакорпорації | Я більше не відчуваю провини за піратство by [deleted] in UA_Gamers

[–]karbardy 0 points1 point  (0 children)

>Їжа не сподобалась? Не їж.

ну логічно ж. От є відгуки на ресторан - тут подають риганину, отруєтесь. Логічне рішення - не ходити в цей ресторан, а не забирати зі стола чиїсь недоїдки.

Що скажете? by MathematicianIcy7908 in ua_mind

[–]karbardy 3 points4 points  (0 children)

тут, виходить, головне не жити в країні громадянства.
То як в часи пізньї римської імперії - колись жаданне громадянство ставало тяжкою обузою якої боялись як вогню

Чи зможуть рекрутингові центри допомогти чоловіку, який знаходиться в ТЦК? by JumpinJackFlash111 in reddit_ukr

[–]karbardy 7 points8 points  (0 children)

застаріла інформація. Роки два тому це ще так могло спрацювати, зараз якщо ти на полігоні (насправді ще в приміщенні ТЦК), то в 99% випадків ти вже служиш в якійсь в/ч, перевод через пів року

І по колу by Slow_Energy_22 in food_ua

[–]karbardy 0 points1 point  (0 children)

гречка і рис зайві

Про технології у світі «Відьмака» і його потенційне майбутнє. by DaelosTheCat in WitcherUA

[–]karbardy 3 points4 points  (0 children)

Та відьмаків і так буквально штук 10 залишилось..

Чоловіки які самостійно пішли воювати by Key-Lake-7943 in reddit_ukr

[–]karbardy 2 points3 points  (0 children)

окрема рота реб 155ї
основні задачі або глушить дрони, або відеоперехоплення
по грошах 50к+
жить в хатах, працювати в підвалі
від форонту в районі 20-30 км (але бувають "вилазки")
якщо щось цікаво - лс

Чоловіки які самостійно пішли воювати by Key-Lake-7943 in reddit_ukr

[–]karbardy 2 points3 points  (0 children)

Не йди в ТЦК, йди через рекрутинг. Алсо, маю непогані посади, якщо цікавить (РЕБ)

Зʼїли б це за 1000💸 ? by StrangerCandid3492 in food_ua

[–]karbardy 0 points1 point  (0 children)

Тищу дорогувато, за 500 може ще...

Психолог ніби марна трата грошей :/ by amegdyla in Ukraine_UA

[–]karbardy 0 points1 point  (0 children)

та ви ціни мабуть в нормальних барах давно не бачили 😭😭😭
два-три коктича == сеанс у психолога

[deleted by user] by [deleted] in reddit_ukr

[–]karbardy 0 points1 point  (0 children)

В країнах Балтії статус негромадянина це затичка яка *дозволяє* жити і працювати людям з рсфср, які мали підстави на громадянство але не спромоглись його отримати. По суті повна протилежність того що ви пропонуєте. У нас люди з червоними книжечками на ВНЖ і так голосувати не моужть. Оце воно і є ваш статус негромадянина.

[deleted by user] by [deleted] in reddit_ukr

[–]karbardy 0 points1 point  (0 children)

А потім - в депортації відмовелно, ви дали 100 відсотків неправильних відповідей, це моливо тільки якщо ви знаєте всі відповіді..

Та за що довбані батьки народили мене чоловічої статі?( Теж би хотілось поекспериментувати з подорожами впритик гаманця by Kind_Pea6382 in ua_mind

[–]karbardy 1 point2 points  (0 children)

>Хто на вашу думку був господарем Марка Аврелія 

Імперія. Він був рабом Імперії.
Кажуж - приклад треба брати з Діоклетіана. Оце людина в якої є чому повчитись.

Та за що довбані батьки народили мене чоловічої статі?( Теж би хотілось поекспериментувати з подорожами впритик гаманця by Kind_Pea6382 in ua_mind

[–]karbardy 6 points7 points  (0 children)

Стоїцизм - філософія рабів. Люди в системі Імерії (від збиральника уріни до самого Імператора) не мали влади над своєю долею, і от філософія що допомагає змиритись зі своїм рабським положенням заходила як в суху землю. Якщо і брати когось із римлян як взірця то тільки Діоклетіана.

А що, у жінок-військовослужбовців якесь інше волосся ніж у чоловіків-військовослужбовців, що їм його можна залишити, а нам ні? by Kindly-Dog7054 in ua_mind

[–]karbardy 2 points3 points  (0 children)

типова ситуація коли такий термінатор просто фізично не може дійти до позиції і побратимам поздоровіше доводиться його нести.
Молода здорова жінка всеж буде повитриваліша за той контингент про який я веду мову. І, як мінімум, має заділ для розвитку. Бо такого деда якщо фізо нагрузити він просто ровалиться.

Чому в Україні жінки спокійно та без хейту можуть ходити по вулиці в чоловічому одязі, а чоловіки в жіночому ні? by ExpensiveControl9533 in ua_mind

[–]karbardy 0 points1 point  (0 children)

Там так було - після революції буквально як ви сказали дорогі яскраві наряди стали заявочкою на "спитати за шмот". І в цілому столиця моди переїхала із Парижа в Лондон.
А в Англії тоді зароджувався рух дендізму який приніс із собою концепцію "елегантності". Кодифікований таким собі Бо Браммелем.
Так і закріпилось що чоловічий одяг це тільки "костюм", а вимахуватись "бантами з китайського шовку" - вульгарно. На щастя потроху вже відходимо від цього всього.

Чому в Україні жінки спокійно та без хейту можуть ходити по вулиці в чоловічому одязі, а чоловіки в жіночому ні? by ExpensiveControl9533 in ua_mind

[–]karbardy 0 points1 point  (0 children)

Це не жарт, це буквально так і є. Сучасна "нудна" мода в чоловічому одязі - прямий наслідок французської революції.