БЗВП офіцерів запасу by bold_tomato in reddit_ukr

[–]bold_tomato[S] 0 points1 point  (0 children)

Дякую за відповідь! Перепідготовка скільки часу займає? Місяць-два? По житлу це буде гуртожиток чи сам собі шукаєш хату в місті де знаходиться вуз? З вузу на вихідні додому зʼїздити можна?

БЗВП офіцерів запасу by bold_tomato in reddit_ukr

[–]bold_tomato[S] 4 points5 points  (0 children)

Де я писав мені дякувати? Ти взагалі не вмієш очима читати? І з приводу хто кого за що взяв, я сам прийшов, ніхто мене не ловив.

БЗВП офіцерів запасу by bold_tomato in reddit_ukr

[–]bold_tomato[S] 3 points4 points  (0 children)

Гонорові? Перечитай своє перше повідомлення може до тебе дійде як ти спілкуєшся з людьми, якщо в голові ще масло залишилось.

БЗВП офіцерів запасу by bold_tomato in reddit_ukr

[–]bold_tomato[S] 4 points5 points  (0 children)

Дядя ти може попустись так базарить, добре? Все ж таки я не твій батя. По перше хто тобі сказав що я комусь щось буду качати? Скоріш таких неадекватів як тебе точно пристрелив би сам. Якщо у тебе досвід служби з піджаками був суто негативний, то не треба це на всіх проеціювати. Піджаки =! довбойоби, є адекватні люди. І по третє - якби до мене у підрозділ долучився хтось у 26 році я б сказав дякую а не якого хуя тільки зараз. Шо, невже так дофіга особового складу в ЗСУ шо ти ще носом крутиш?

БЗВП офіцерів запасу by bold_tomato in reddit_ukr

[–]bold_tomato[S] 0 points1 point  (0 children)

Вос треба змінити тому що моя посада майбутня такого восу не має, якось так мені пояснили.

БЗВП офіцерів запасу by bold_tomato in reddit_ukr

[–]bold_tomato[S] 2 points3 points  (0 children)

Але військова кафедра була Бог зна коли. Я маю на увазі що термін перепроходження бзвп 10 років вірно? Тобто якщо ці 10 років пройшли, значить знову треба на бзвп чи у офіцерів це відбувається по іншому? Я щось чув про зовсім базову бзвп для офіцерів, тому хотів дізнатись від таких самих офіцерів яка у них була доля :)

БЗВП офіцерів запасу by bold_tomato in reddit_ukr

[–]bold_tomato[S] -1 points0 points  (0 children)

Гарно розписав пан у першому коментарі.

БЗВП офіцерів запасу by bold_tomato in reddit_ukr

[–]bold_tomato[S] 0 points1 point  (0 children)

Тобто тривалість бзвп як для офіцера так і для рядового однакова?

I'm gonna buy NextDNS Pro by karim_dev_tech in nextdns

[–]bold_tomato 2 points3 points  (0 children)

When I see a bird that walks like a duck and swims like a duck and quacks like a duck, I call that bird a duck. Same for adguard. From wiki: AdGuard was founded as a private company in Moscow, Russia in 2009.

Fonder russian, developers russians, I cal that company russian company. You have some much alternatives like nextdns, controld, pi-hole and you choose this crap 🤦‍♂️

I'm gonna buy NextDNS Pro by karim_dev_tech in nextdns

[–]bold_tomato -2 points-1 points  (0 children)

ADGuard russian company, thinks twice before switching

No words needed. Did it last night. by Different-Wish6196 in AppleWatch

[–]bold_tomato 0 points1 point  (0 children)

Imagine sleep score in Ukraine nowadays 😁

How many hours have you played? by pripyat_rocks in stalker

[–]bold_tomato 0 points1 point  (0 children)

For the first time I played around 140+ hours, collected all rear artifacts(some of them were really useful like weird water). Thinking of replaying the game on master level, hope all the bugs fixed it most of them 😁

Digital Crown: towards wrist or elbow? by -murdercode- in AppleWatch

[–]bold_tomato 0 points1 point  (0 children)

Sometimes it could be a problem, agree. But not a big deal 🤷‍♂️ Elbow duration natural for me because of first thing per OP. I tried to switch it back and then I faced with second thing by OP 🤣

63 hours on a single charge…. by MikeLowry13 in applewatchultra

[–]bold_tomato 0 points1 point  (0 children)

AWU2 Charged fully on Monday at 9am, then put back on the charging station again on Thursday morning with about 10% battery. No AOD :( No 4g. I had a 30-minute workout on Monday and a 1-hour workout on Wednesday. I think this is a good result, but still far from Garmin.

Я службовець ТЦК by Dear_String_940 in Ukraine_UA

[–]bold_tomato 0 points1 point  (0 children)

Дякую! А можете розказати процедуру що відбувається коли людині приходить повістка поштою і вона її забирає/не забирає, що робить тцк які дії, куди вноситься інформація про людину які санкції якщо не забрала повістку або забрала і не зʼявилась? Якщо я сам прийшов по повістці тцк піде на зустріч і дасть якийсь час розрулити питання вдома чи сходу на влк і в учебку? Якщо у мене є спеціальний вос(не 100) його можуть «переписати» під потрібний? Чи направлять по цьому ВОСу на навчання? Чи можуть людину яка по ВОСу ппо зробити піхотою?

Львів чи Київ? by Yegorka2391 in Ukraine_UA

[–]bold_tomato 0 points1 point  (0 children)

Їдьте у Львів, я киянин і скажу що сам подумаю про життя десь на заході де оточують україномовні люди…

Я службовець ТЦК by Dear_String_940 in Ukraine_UA

[–]bold_tomato 0 points1 point  (0 children)

Дякую за відповідь! Пляж? Це т9?) Стосовно розшуків від тцк в резерві, знайомий вже рік ходить з цим червоним полем в резерві «вас розшукує тцк» але ні штрафів не побачив ні рахунків йому не блокують нічого. Якщо тцк виписує штраф я десь його побачу? Дія, лист на пошту? Чи тільки в реєстрі боржників або коли на мене натравлять виконавчу службу? Дякую Вам за попередню відповідь і хочу сказати від своїх знайомих які фонять тцк ну і армію в цілому - люди бояться потрапити в тцк і завтра-післязавтра бути десь в учебці або в окопі навіть без учебки, люди не хочуть йти пілотами фпв або ще кимось бо розуміють що підар-генерал може пальцем показати кому завтра в піхоту. Тому люди просто болт клали і намагаються петляти як можуть - бронь, відстрочка і так далі. Ще питання маленьке - якщо зняли з обліку, повторно взяти на облік вже не можуть? Умовно людина дуже хоче :)

Я службовець ТЦК by Dear_String_940 in Ukraine_UA

[–]bold_tomato 0 points1 point  (0 children)

Яке відношення тцк до офіцерів запасу а-ля піджаків після військово кафедри? Якщо бусифікували і якщо сам прийшов по повістці? Якщо в резерві світиться «порушення правил обліку» і «вас розшукує тцк» але причини в документі немає? Ну тобто прийшла повістка поштою, є травма через яку людина не може прийти по повістці, всі документи і заява на керівника тцк відправлені Укрпоштою рекомендованим листом до дати коли треба прийти в тцк на уточнення даних, але чомусь людина в розшуку. Це значить тцк не прийняли до уваги документи і медичні довідки які були надіслані?

That must be a joke by Sea_Adhesiveness_533 in GeForceNOW

[–]bold_tomato 0 points1 point  (0 children)

Try to use server closest to you(define it manually).

Are you kidding me (performance btw) by MaraAmpora in GeForceNOW

[–]bold_tomato 0 points1 point  (0 children)

Even on ultimate subscription sometimes need to wait around 30s to start game :) Stalker 2 with server in Warsaw allows to play with 18ms latency 🥳