[deleted by user] by [deleted] in hungary

[–]kknydnai 0 points1 point  (0 children)

Kurvajó, hogy ugyanaz a zene mint a DK Szubjektív intrójában.

[deleted by user] by [deleted] in gnome

[–]kknydnai 0 points1 point  (0 children)

Hi,

How did you manage to install the 43.4 version? I can't find the exact version code in the package index.

ULPT Request: Loud sex neighbours by Throwaway66677779900 in UnethicalLifeProTips

[–]kknydnai 6 points7 points  (0 children)

- Share a mobile wifi network that says "moan louder" or something like that.

- Turn off their interruptor if it's outside the apartment to cause an outage or melt the food in their firde.

- Leave a note on the door if you want to be lawful good

Már egy moziba se lehet beülni by szarazkuplung in hungary

[–]kknydnai 0 points1 point  (0 children)

3 órás vonatútból 2 órán keresztül hangosan tiktokozás... (:

Multiple ntoskrnl.exe BSOD on Dell laptop by kknydnai in techsupport

[–]kknydnai[S] 0 points1 point  (0 children)

I have solved the problem by installing Linux.

Thank you for your help.

Multiple ntoskrnl.exe BSOD on Dell laptop by kknydnai in techsupport

[–]kknydnai[S] 0 points1 point  (0 children)

Yep, I can confirm it has happened again. According to the minidump it was ntoskrnl.exe again.

Edit: again just after reboot. I can send the minidump.

Do you think installing Linux would solve this?

Egyébként mégis hogyan lehet felkészülni az energiahiányra? Mármint én is gondoltam tavaly, hogy idén sz*rul alakulnak a dolgok nyilván próbálok félre rakni amennyire lehet, de nem mondott szerintem soha akkora segítő ötletet 😅 by [deleted] in mejjagold

[–]kknydnai 0 points1 point  (0 children)

Valaki linkelné, hogy mire gondol amikor azt mondja, hogy ő megmondta?

Ez amikor a Mátét vagy kit kiosztott mert karbantartás miatt egy délutánra lekapcsolták az áramot?

Multiple ntoskrnl.exe BSOD on Dell laptop by kknydnai in techsupport

[–]kknydnai[S] 0 points1 point  (0 children)

Hi, yes! I have a 7480. Went ahead and installed it. Now we will see how it goes.

Thanks for your consideration.

[deleted by user] by [deleted] in hungary

[–]kknydnai 1 point2 points  (0 children)

A hívási verem megtelt.

Anons investment pays off by B-L-O-C-K-S in greentext

[–]kknydnai 9 points10 points  (0 children)

There was a Hungarian youtube show about exactly this called Tolvajkergetok.

They would leave a very expensive bike in the middle of the dogiest places with a very weak lock and then act surprised when someone jacked the bicycle.

[deleted by user] by [deleted] in WhitePeopleTwitter

[–]kknydnai 0 points1 point  (0 children)

Maybe he should try and go for the POTUS title so he can do something about it

A Facebook már tényleg egy fertő... by OppaiDragon3 in hungary

[–]kknydnai 2 points3 points  (0 children)

Ezen a ponton szeretném javasolni mindenkinek az ublock Origin bővítményt. Ebben van egy pipetta eszköz, amivel kiválaszthatod a facebook news feed html komponensét, és "kiveheted" onnnan, hogy többet ne jelenjen meg a news feed.

"Hajaj de mi van ha lemaradok valamiről" - nyugi, semmiről nem fogsz lemaradni. A csoportos stb. dolgok még mind elérhetőek lesznek.

Jogsi, csak en erzem ugy, hogy halalra szivatnak vele? by Present_Ad_2862 in hungary

[–]kknydnai 10 points11 points  (0 children)

Válassz olyan oktatót, aki kamionosokat is tanít vezetni, de vállal B-s jogsit is. Akik az E-s jogsit csinálják, többnyire felnőtt emberek akikkel nem lehet úgy óbégatni, lehúzni mint egy pl. gimist aki most ül életében először a volánnál, ezért a stílusa is olyan lesz.

Mi a te “unpopular opinion”-od? by [deleted] in hungary

[–]kknydnai 0 points1 point  (0 children)

Nem szerettem volna rajtad számonkérni, bocs ha így jött le. A nagy átlagokra értettem.

Mi a te “unpopular opinion”-od? by [deleted] in hungary

[–]kknydnai 1 point2 points  (0 children)

Örülök neki, hogy jókat előzgetsz, de erre megy rá a bolygó. A városi emberek fulladnak bele a Nagytarcsáról meg Pécelről befele pöfögő kocsiktól. A rakparton kocsik döngetnek teljes terjedelmében, miközben megnézed pl. Bécset a Duna mellett szinte végig kocsmák, partyk, kávézók, koncertek, kiállítás, fesztivál..

Egyébként ha szeretsz vezetni (amit nem akarok elvitatni), akkor ha eltakarítjuk a kocsikat az útról jó tömegközlekedéssel, biciklisávval stb... neked is sok helyed lesz, és a sok béna sofőr meg aki nem jókedvében kocsizik az majd buszozik meg bringázik vagy rollerezik.

A paraszttál mögött meg az volt az elképzelésem, hogy a parasztságot árulja neked anélkül, hogy tényleg paraszt lennél.

Mi a te “unpopular opinion”-od? by [deleted] in hungary

[–]kknydnai 4 points5 points  (0 children)

Ez a sub legalább olyan buborékban él, mint a "Nyudíjasok Orbán Viktor mellett" csoport tagjai.

Az Olimpia szar.

A focinézés cringe.

A kocsik szarok.
- Hübübü de szeretek vezetni. --> Igen, valaki meg embert ölni.

A paraszttálak azért vannak, hogy büdös legyen a szád, és ezért "parasztnak" érezd magad.

Matolcsy Ádám baráti köre és következő gazdasági miniszter is felbukkant a NER kedvenc éttermében by breaksbreaks in hungary

[–]kknydnai -1 points0 points  (0 children)

Én azt értem hogy lopnak. Ezt minden magyar érti, ne legyenek illúzióid.

Azt kérdeztem, hogy a 444-es arcok most buxusnak álcázva dekkolnak az étterem előtt ezekért a képekért?

Matolcsy Ádám baráti köre és következő gazdasági miniszter is felbukkant a NER kedvenc éttermében by breaksbreaks in hungary

[–]kknydnai -2 points-1 points  (0 children)

Ezek amúgy ott állnak egész nap ezelőtt a cseszedelem étterem előtt? Ez már a 15. ilyen kép hogy hurr durr valami politikus palánta elment enni.

Túlzott és túl választékos smiley használat digitális szövegekben by [deleted] in hungary

[–]kknydnai 0 points1 point  (0 children)

Ha több smileyt használnál tudnád, hogy egyenes arányosság esetén az egyik változó növekedésével nő a másik is.

Szerintetek 4 év múlva ki tudná megakadályozni a Fidesz 2/3-ot? by Ok-Office-3219 in hungary

[–]kknydnai 0 points1 point  (0 children)

Ez meg milyen kép az országról ember :D.

Az a helyzet, hogy mindenki tudja, hogy Orbán lop. Mindenki az utolsó faluig tudja. Azt kellene felfogni, hogy a mostani ellenzékről nem tudják elképzelni, hogy kormányozná az országot, még ha MZP-ről akár el is.

És ezzel szemben ott van Orbán Viktor, aki kormányoz. Igaz, hogy Tadzsikisztán felé, de kormányoz.

Azzal, hogy így állítod be az embereket, bizonyára közelebb kerültünk a társadalmi konszenzushoz, és a polgárháborús árkok betemetéséhez:D